Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamaktoraboisieodzieci

Mam wyższą wykształcenie 2 dzieci lat 30 i nie jestem za tęczowym , lgbt

Polecane posty

Gość gosc
40 minut temu, Gość Gość napisał:

 

 

Bezpłodni oraz ludzie którzy nie chcą mieć dzieci korzystają z przywileju jaki jest im dany, ponieważ nie jest to do zweryfikowania czy będzie potomstwo czy też nie. Jednak jest potencjał i szansa. U homoseksualistów tego potencjału nie ma już na starcie. Małżeństwo jest w interesie państwa i dlatego istnieje w takiej formie, homoseksualiści mogą wziąć ślub humanistyczny + podpisać dokumenty na własną rękę dotyczące wspólnot. 

W takim razie skoro małżeństwo zostanie zweryfikowane, że nie będzie z niego potomstwa, powinno być przymusowo rozwiązane. Brak dziedziczenia, brak wspólnoty majątkowej itd. :-D Mieli szanse, nie wykorzystali do widzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wice co mówi mój kolega który jest gejem ? 

Wszystkie te marsze równości  są obleśne!!! a adopcja przez pary homo powinna  być zakazana bo dziecko  powinno mieć mamę i tatę . 

 

No i ? Ja jestem hetero i też się pukam w głowę jak widzę jakieś Marsze Rodziny. Poczytaj też sobie co niektórzy myślą tutaj o posiadaniu dzieci. Co człowiek to opinia - nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No oczywiscie, i jak to sobie wyobrażasz, powiedzą, że śluby hetero ale najpierw załatwią wszystkim bezpłatne badania czy są płodni a potem "spowiedź" czy na pewno chcą mieć dzieci? 😄 tego się zrobić nie da. 

Korzystanie z surogatek z tego co kojarze w Polsce jest zabronione, nie wiem jak z bankami spermy, czy korzystać mogą pary mieszane, ale też jest to u nas w Polsce średnio legalne. Państwo "widzi: najprostsze rozwiazanie, jest facet, jest kobieta, pewnie będzie dziecko, trzeba uregulować to prawnie, a nie bezie przecież wyszczególniało do jakiego wieku itp. itd 

Ja mam to gdzieś, ani za ani przeciw nie jestem, tłumaczę tylko jak funkcjonują pewne założenia. Zwłaszcza w krajach konserwatywnych, w których nie widzi się powodu dla którego coś zmieniać. 

To kiepsko tlumaczysz, za płytką masz trochę wiedzę  żeby drążyć ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Skoro nie interesują to jaki problem żeby mogli. W tej chwili od wielu lat pochodzenie  dzieci nie determinuje ich sytuacji prawnej. Więc wspomniany cel małżeństwa dawno odpadł.  To jaki problem żeby się ludzie pobierał zupełnie dowolnie

Nie wiem, widocznie nikt z rządzących nie widzi wyraźnego powodu by to wprowadzać, ludziom też jest to obojętne, taki mamy klimat 😉  nawet czerwoni i podobno liberalni, gdy doszli do tak zwanej władzy wolnościowej (s/l/d) wycofali aborcję i wprowadzili konkordat, czego tu oczekiwać po obecnych 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

No oczywiscie, i jak to sobie wyobrażasz, powiedzą, że śluby hetero ale najpierw załatwią wszystkim bezpłatne badania czy są płodni a potem "spowiedź" czy na pewno chcą mieć dzieci? 😄 tego się zrobić nie da. 

Korzystanie z surogatek z tego co kojarze w Polsce jest zabronione, nie wiem jak z bankami spermy, czy korzystać mogą pary mieszane, ale też jest to u nas w Polsce średnio legalne. Państwo "widzi: najprostsze rozwiazanie, jest facet, jest kobieta, pewnie będzie dziecko, trzeba uregulować to prawnie, a nie bezie przecież wyszczególniało do jakiego wieku itp. itd 

Ja mam to gdzieś, ani za ani przeciw nie jestem, tłumaczę tylko jak funkcjonują pewne założenia. Zwłaszcza w krajach konserwatywnych, w których nie widzi się powodu dla którego coś zmieniać. 

Może możliwość ślubu dopiero po splodzeniu dziecka? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

"To przydziel rodziców każdej siericie i po tatusiu dzieciom których ojcowie nie płacą ba nie alimentów itp "

Tak jasne  bo przecież geje sa świeci  i jak będzie 2 homo to na 100 % będą idealnymi rodzicami . Puknijcie sie w leb z tym ciągłym idealizowaniem  gejów .

 

 

Nikt nie zrealizuje, ba nawet jestem przeciw adopcji dzieci przez homo. Ale i tak nabijam się z głupich wypowiedzi głupich ludzi.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Może możliwość ślubu dopiero po splodzeniu dziecka? :-D :-D :-D

To z to standard w Polsce, ślub bo wpadka i dziewice w białych sukniach i ściankach z brzuchem jak pilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem, widocznie nikt z rządzących nie widzi wyraźnego powodu by to wprowadzać, ludziom też jest to obojętne, taki mamy klimat 😉  nawet czerwoni i podobno liberalni, gdy doszli do tak zwanej władzy wolnościowej (s/l/d) wycofali aborcję i wprowadzili konkordat, czego tu oczekiwać po obecnych 😄 

No widzisz ,nie wiesz. To co Ty wiesz o historii politycznej swojego kraju? A się wypowiadasz na tematy dla się nie za trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem, widocznie nikt z rządzących nie widzi wyraźnego powodu by to wprowadzać, ludziom też jest to obojętne, taki mamy klimat 😉  nawet czerwoni i podobno liberalni, gdy doszli do tak zwanej władzy wolnościowej (s/l/d) wycofali aborcję i wprowadzili konkordat, czego tu oczekiwać po obecnych 😄 

No widzisz ,nie wiesz. To co Ty wiesz o historii politycznej swojego kraju? A się wypowiadasz na tematy dla siebie za trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Może możliwość ślubu dopiero po splodzeniu dziecka? :-D :-D :-D

Może lepiej po szczęśliwym porodzie. Bo jak poroni i już nigdy nie zajdzie? To po co takie "małżeństwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

W takim razie skoro małżeństwo zostanie zweryfikowane, że nie będzie z niego potomstwa, powinno być przymusowo rozwiązane. Brak dziedziczenia, brak wspólnoty majątkowej itd. 😄 Mieli szanse, nie wykorzystali do widzenia 😄

i kto by to kontrolował, chyba Ty w ramach wolontariatu bo przecież nie urzędnik za publiczne pieniądze 😄 

 

(to oczywiscie żarty są, jakby ktoś nie załapał) 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To kiepsko tlumaczysz, za płytką masz trochę wiedzę  żeby drążyć ten temat

tłumaczę, że państwo (czyt. rządzący) ma głęboko w tyłku czy homo wezmą ślub czy nie dlatego tego nie wprowadza, bo gdyby nie miało, to by wprowadziło, prościej się już chyba nie da wytłumaczyć, przepraszam bardzo 

bawią mnie takie osoby, które chyba myślą, że rządzący kierują się jakimś dobrem jednostki i co za problem wprowadzić jakieś śluby homoseksualne, Janek i Staszek by się ucieszyli że mogą sie pobrać z miłości i wszyscy byliby szczęśliwi

pewnie wierzysz też w to, że 500+ wprowadzili, żeby bombelki miały na wakacje i nowe buty, to takie wzruszające i dobroduszne z ich strony 😄 wcale nie była to zimna kalkulacja, wcaaaaale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja cenie sobie tradycyjne wartości rodzinne . Maz , mama,tata ,  dziecko itd . Geje mnie brzydzą i własnie dlatego mieszkam w Polsce 🙂  Jak ktoś jest bardzie "nowuczensy " i kręcą go pary  homo , adopcja , aborcja na życzenie , eutanazje to niedaleko nas jest takie piękny kraj Holandia 🙂 Jakbym chciała  chodzić   w burce to pojechałabym do Iranu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No widzisz ,nie wiesz. To co Ty wiesz o historii politycznej swojego kraju? A się wypowiadasz na tematy dla siebie za trudne

Wiem lepiej od Ciebie, historię znam dobrze i odczep się z łaski swojej bo żyjesz w banieczce mydlanej która niedługo pęknie 😉 przykro mi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"To z to standard w Polsce, ślub bo wpadka i dziewice w białych sukniach i ściankach z brzuchem jak pilka"

taaa slub z brzuchem ..musisz być stara dewota skoro pamiętasz takie czasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

i kto by to kontrolował, chyba Ty w ramach wolontariatu bo przecież nie urzędnik za publiczne pieniądze 😄 

Kontrolowaliby przymusowo i charytatywnie ci co są przeciwko małżeństwom homo i tłumaczą to tym, że homo nie mogą mieć dzieci :-D Dzieciaci też by mieli kontrolę co roku i byliby sprawdzani czy dziecko jeszcze istnieje czy nie. Bo jak dziecko umrze, a kolejnego nie ma i nie będzie to jaki jest sens takiego małżeństwa?

Dla niekumatych: oczywiście się nabijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Kontrolowaliby przymusowo i charytatywnie ci co są przeciwko małżeństwom homo i tłumaczą to tym, że homo nie mogą mieć dzieci :-D Dzieciaci też by mieli kontrolę co roku i byliby sprawdzani czy dziecko jeszcze istnieje czy nie. Bo jak dziecko umrze, a kolejnego nie ma i nie będzie to jaki jest sens takiego małżeństwa?

Dla niekumatych: oczywiście się nabijam.

Reasumując:

ślub dopiero po przyjściu na świat bąbelka i coroczna kontrola czy bąbelek jeszcze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
16 minut temu, Gość gość napisał:

Wice co mówi mój kolega który jest gejem ? 

Wszystkie te marsze równości  są obleśne!!! a adopcja przez pary homo powinna  być zakazana bo dziecko  powinno mieć mamę i tatę . 

 

Moze i sa oblesne, i tez znałam taka pare gejow która mówiła to samo....

ale ja sobie tak myslę, ze te marsze mają sens. Po pierwsze, przy okazji tego wszystkiego jest duzo szumu, ludzie gadaja, następuje wymiana poglądów. Rózne zacofane typy które nawet nie odrózniaja geja od pedofila maja okazjje sie dowiedziec ze to co innego. i skostniałe społeczenstwo ma okazje sie przyzwyczaic do widoku np. dwóch dziewczyn trzymajacych sie za ręke. Wiele osób mówi, ze od biedy tacy geje moga byc, ale niech sie nie wychylaja, niech sie ukrywaja. ale ja sie pytam na co? Bo kogos brzydzi widok? W Polsce, a takze innych krajach zacofanych, nawet niepełnosrpawni sie musza ukrywac, bo oni tez budza obrzydzenie. U nas sie trzyma w domach dzieci z Zespołem Downa, i innych, bo ludzie sie gapia, nie akceptuja. Albo myslą, ze akceptuja ale na zasadzie zeby taki "dziwoląg" to był w domu, ale nie bron boze sie bawił z jego zdrowym dzieckiem na placu zabaw. to jest wszystko zacofane chore podejscie, które nalezy zmienic. trzeba to robic edukujac ludzi i przyzwyczajając do widoku rozmaitych roznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

i kto by to kontrolował, chyba Ty w ramach wolontariatu bo przecież nie urzędnik za publiczne pieniądze 😄 

 

(to oczywiscie żarty są, jakby ktoś nie załapał) 

tłumaczę, że państwo (czyt. rządzący) ma głęboko w tyłku czy homo wezmą ślub czy nie dlatego tego nie wprowadza, bo gdyby nie miało, to by wprowadziło, prościej się już chyba nie da wytłumaczyć, przepraszam bardzo 

bawią mnie takie osoby, które chyba myślą, że rządzący kierują się jakimś dobrem jednostki i co za problem wprowadzić jakieś śluby homoseksualne, Janek i Staszek by się ucieszyli że mogą sie pobrać z miłości i wszyscy byliby szczęśliwi

pewnie wierzysz też w to, że 500+ wprowadzili, żeby bombelki miały na wakacje i nowe buty, to takie wzruszające i dobroduszne z ich strony 😄 wcale nie była to zimna kalkulacja, wcaaaaale 

Uuu jakie glupie wnioski.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem lepiej od Ciebie, historię znam dobrze i odczep się z łaski swojej bo żyjesz w banieczce mydlanej która niedługo pęknie 😉 przykro mi 

Nie , lubie dojechac glupszego 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

"To z to standard w Polsce, ślub bo wpadka i dziewice w białych sukniach i ściankach z brzuchem jak pilka"

taaa slub z brzuchem ..musisz być stara dewota skoro pamiętasz takie czasy .

A to dopiero się odgryzles🤣 lepiej nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie , lubie dojechac glupszego 🤣

Kompromitujesz się coraz bardziej, a do powiedzenia nie masz nic, ale proszę, kontynuuj, skoro lubisz siebie ośmieszać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kompromitujesz się coraz bardziej, a do powiedzenia nie masz nic, ale proszę, kontynuuj, skoro lubisz siebie ośmieszać 😉 

No  niestety, kiepsko argumentujesz, masz płytkie i banalne osądy. A jeśli faktycznie coś tam wiesz to bardzo nie umiesz tego wyrazić.  Owszem na kafeterie to i tak nieźle co tam piszesz, ale ogólnie to szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marsze maja sens, bo nastepuje wymiana poglądów, i ciemne osoby wreszcie sie dowiaduja, ze jest róznica miedzy gejem a pedofilem, np. To jedno, a drugie, wiele osób uwaza, ze od biedy taki gej moze byc, ale niech sie ukrywa, nie wychodzi z domu, tylko na co ma to robic? Tak samo w naszym kraju jest z niepełnosprawnymi, tez sa zle widziani, np. dzieci z downem, tez obrzydzaja i wielu by wolało zeby siedziały w domu. Ludzie musza byc edukowani to raz, a dwa sie przyzwyczajac do widoku innosci. Przestanie to budzic sensacje i bedzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Kompromitujesz się coraz bardziej, a do powiedzenia nie masz nic, ale proszę, kontynuuj, skoro lubisz siebie ośmieszać 😉 

I patrz, ja Ciebie tylko kąpałem czasem za słówka, a Ty zamiast doprecyzować wypowiedź to poszedłeś we wmawianie mi poglądów i przekonań, których nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

Owszem wystepuje, ale z punktu widzenia natury, jest pomylka , slepa uliczka,ktora nie przyczyni sie do rozpowszechniania genow, nie przedluzy gatunku 🙂

To zawsze byla, jest i bedzie mniejszosc w naturze, ktora nie ma przyszlosci.

 

A to nie mniejszosci ustanawiaja prawa.

 

Bardzo prosze o podanie zrodla w ktorym homoseksualizm w swiecie zwierzat jest udowodniona pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsługa

Mój mąż powiedział o tym marszu w Białymstoku"Przecież to był marsz pokojowy,ci ludzie nikomu krzywdy nie robią.A gdyby okazało się że rodzeństwo tych narodowców czy później dzieci będą homo to co, pobiliby?"

My mamy 4 synów i zawsze trzeba liczyć się z tym,że któreś dziecko może być homo.Oby nie .A jeśli będzie to zaakceptujemy to w pełni i będziemy wspierać.Narazie są mali.Najmłodszy rok,najstarszy 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

i kto by to kontrolował, chyba Ty w ramach wolontariatu bo przecież nie urzędnik za publiczne pieniądze 😄 

 

(to oczywiscie żarty są, jakby ktoś nie załapał) 

tłumaczę, że państwo (czyt. rządzący) ma głęboko w tyłku czy homo wezmą ślub czy nie dlatego tego nie wprowadza, bo gdyby nie miało, to by wprowadziło, prościej się już chyba nie da wytłumaczyć, przepraszam bardzo 

bawią mnie takie osoby, które chyba myślą, że rządzący kierują się jakimś dobrem jednostki i co za problem wprowadzić jakieś śluby homoseksualne, Janek i Staszek by się ucieszyli że mogą sie pobrać z miłości i wszyscy byliby szczęśliwi

pewnie wierzysz też w to, że 500+ wprowadzili, żeby bombelki miały na wakacje i nowe buty, to takie wzruszające i dobroduszne z ich strony 😄 wcale nie była to zimna kalkulacja, wcaaaaale 

Masz rację. Dlatego przyszłość Polski będzie dokładnie tak pnura jak jej przeszłość - albo w niewoli, albo w nędzy i cywilizacyjnym zacofaniu. Albo jedno i drugie. To już wszystko było grane - to napuszczanie jednych na drugich, podsycanie nienawiści, wspieranie patologii, wykluczanie, nagonki i pogromy. 'Dajcie Polakom rzadzić, a sami się wykończa'. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

Nie musze cie oszukiwac.

Ja wiem, ze mam racje i to jest wlasnie demokracja- rzady wiekszosci, nie mniejszosci 🙂

Oszukujesz co najwyzej sam siebie.

 

Demokracja to rzady wiekszosci przy poszanowaniu praw i potrzeb mniejszosci. Chyba jednak nie wiesz czym jest demokracja choc wydaje Ci sie, ze jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Ja cenie sobie tradycyjne wartości rodzinne . Maz , mama,tata ,  dziecko itd . Geje mnie brzydzą i własnie dlatego mieszkam w Polsce 🙂  Jak ktoś jest bardzie "nowuczensy " i kręcą go pary  homo , adopcja , aborcja na życzenie , eutanazje to niedaleko nas jest takie piękny kraj Holandia 🙂 Jakbym chciała  chodzić   w burce to pojechałabym do Iranu 🙂 

Ja też sobie cenię takie wartości, ale jednocześnie jestem na tyle otwarta, aby nie przeszkadzało mi, że 2 panie albo 2 panowie wezmą ślub, bo się kochają i chcą być razem. Ich związek nijak nie zagraża mojej rodzinie. Wytłumacz mi, jak jedno przeszkadza drugiemu.

Wkurza mnie tez takie "jak wam się nie podoba, to wyjedźcie". Niby dlaczego? Ci ludzie też są Polakami i mają prawo tu żyć, zgodnie ze swoimi przekonaniami, którymi nikomu nie szkodzą. A jak komuś to, nie wiedzieć czemu, przeszkadza, to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Kibole pokazali swoją prawdziwą twarz. Zacofanych, tępych i agresywnych troglodytów. W jednym zdaniu Bóg, honor, ojczyzna i w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć.  Do tego starsi ludzie "modlący" się pod Kościołem z twarzami wykrzywionymi agresją i nastawieni to boju. Polska Wschodnia w pigułce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×