Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

5 miesiąc ciąży - biodra!!

Polecane posty

Gość Gość

Jestem w 5 miesiącu ciąży, jestem szczupła, góra rozmiar 34 dół 36. W budowie ciała zawsze miałam troszkę szersze biodra,od początku ciąży przytyłam 0,8 gramów, brzuszek już widoczny ale dzisiaj zauważyłam, że moje biodra zrobiły się takie jak by "pełniejsze" szersze! Czy one jeszcze będą się poszerzały? Czy po porodzie wrócą do swoich rozmiarów? Jestem przerażona jak zmienia się moje ciało 😞 uważam na to co jem ale bez przesady, już kiedyś byłam gruba i nie chce znowu wrócić do dawnych rozmiarów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja szwagierka w 2 ciazach właśnie odrazu przybierala w biodrach... Kiedyś była szczuplutka. Wiadomo po 2 ciazach figura nie ta lecz te bioderka zostały. Lecz to sprawa bardzo indywidualna😊po ciąży cwiczonka na bioderka i będzie ok 😊martw się lepiej o brzuszek po ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boję się że będę otyła, współczuję otyłym ludziom bo strasznie ciężko musi im się żyć, każdy ruch, czynność musi być katorgą a ja chcę dać radę zajmować się dzieckiem. Jestem świadoma tego, że pod koniec ciąży będę opuchnieta i ocieżała ale zależy mi aby po porodzie zgubić jak najwięcej aby nie obciążać dodatkowo swojego ciała i organizmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w 5 miesiącu nie pezytylas prawie nic😉 nie panikuj ja w ciąży przytyłam 20 kg a nie leżałam i nie obrzeralam się (mały ważył prawie 4kg) jestem 8msc po porodzie waga z przed ciąży 😊 z tym że ja odrazu po połogu zaczęłam biegać, teraz robie ćwiczenia na brzuszek bo jednak został. Głowa do góry 😊pamiętaj tylko że po połogu za zgodą lekarza trzeba się wziąść za siebie i tyle 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozeszlo ci sie spojenie lonowe , a nie ze przytylas..

Nie masz bioder, waska miednice.. a dziecko jakos musi sie na swiat wydostac. To naturalne.

Ja to bym sie bardziej martwila tym, ze nie przybierasz na wadze. 

macica rosnie, dziecko, łozysko to wszystko wazy.. Wieksza ilosc krwi, cycki itp.

Co prawda masz jeszcze 4 miechy, a dziecko najwiecej rosnie w 2 trymestrze, ale..

Przepływy sa ok ?

Czy swiadomie glodzisz dziecko  i siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gosc napisał:

Rozeszlo ci sie spojenie lonowe , a nie ze przytylas..

Nie masz bioder, waska miednice.. a dziecko jakos musi sie na swiat wydostac. To naturalne.

Ja to bym sie bardziej martwila tym, ze nie przybierasz na wadze. 

macica rosnie, dziecko, łozysko to wszystko wazy.. Wieksza ilosc krwi, cycki itp.

Co prawda masz jeszcze 4 miechy, a dziecko najwiecej rosnie w 2 trymestrze, ale..

Przepływy sa ok ?

Czy swiadomie glodzisz dziecko  i siebie ?

Lekarz nie zauważył nic podejrzanego, wszystkie badania wyszły ok. Nie glodze siebie świadomie jem całkiem sporo, dużo warzyw i owoców oraz miesa, pije ok 3 litry wody, zaczęłam jeść pieczywo, codzienie gotuję. Lecze się na niedoczynność tarczycy bo właśnie w ciąży mi ją wykryli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ojej w 5 msc to malutko, mi co prawda w piątym miesiącu dopiero wyszedł brzuszek, ale miałam już na plusie 5 kg. A całe życie nie potrafiłam przybrać i przed ciąża miałam dosyć spora niedowage i tez myślałam, ze nie będę tyć. Mój lekarz jednak tym by się zaniepokoil. Ale każdy lekarz jest inny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A biodra tak samo mi się poszerzyły to natulane... Tylko ja miałam rozejscie spojenia, nie umiałam chodzic, przewracać się na drugi bok ect. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet,  jeśli przybierzesz w biodrach,  to potem zgubisz.  Nie zamartwiaj się. Co do wagi, to powinnaś zacząć przybierać.  Urodziłam z 10kg na plusie i dziś się okazało,  że mam wagę sprzed ciąży,  a jestem 10dni po porodzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jestem w 5 miesiącu ciąży, jestem szczupła, góra rozmiar 34 dół 36. W budowie ciała zawsze miałam troszkę szersze biodra,od początku ciąży przytyłam 0,8 gramów, brzuszek już widoczny ale dzisiaj zauważyłam, że moje biodra zrobiły się takie jak by "pełniejsze" szersze! Czy one jeszcze będą się poszerzały? Czy po porodzie wrócą do swoich rozmiarów? Jestem przerażona jak zmienia się moje ciało 😞 uważam na to co jem ale bez przesady, już kiedyś byłam gruba i nie chce znowu wrócić do dawnych rozmiarów. 

Nie masz przypadkiem zaburzeń odżywiania? Takie paniczne reakcje na zwiększenie wymiarów na to wskazują a także to że tak mało przybrałaś na wadze. Martwiłabym się raczej o zdrowie dziecka w tej sytuacji z nie o szerokość d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×