Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda

Brak marzeń

Polecane posty

Gość Jagoda

Mam tanie pytanie. Dlaczgo po pojawieniu się dziecka większość z was rezygnuje z własnych marzeń na rzecz marzeń potomstwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mam na to czasu 😞 jestem na nogach po 14 h,dzieci, obowiazki, praca i jak się kładę wieczorem to myślę o tym co jutro mam do zrobienia. Marzeń nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIe, nie zapomniałam. Mam marzenia i plany te co wcześniej, doszły do tego jeszcze marzenia związane z dziećmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrr

NIe, nie zapomniałam. Mam marzenia i plany te co wcześniej, doszły do tego jeszcze marzenia związane z dziećmi. 

x

 Tez tak mam. I do tego mobilizacja - chcę, zeby dzieci byłu dumne z mamy, która potrafi realizowac marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bra
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja nie mam na to czasu 😞 jestem na nogach po 14 h,dzieci, obowiazki, praca i jak się kładę wieczorem to myślę o tym co jutro mam do zrobienia. Marzeń nie mam. 

Przykro mi to słyszeć 😓 będzie lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bra
9 minut temu, Gość rrr napisał:

NIe, nie zapomniałam. Mam marzenia i plany te co wcześniej, doszły do tego jeszcze marzenia związane z dziećmi. 

x

 Tez tak mam. I do tego mobilizacja - chcę, zeby dzieci byłu dumne z mamy, która potrafi realizowac marzenia.

Fajnie że są takie kobiety. Niestety większość mam żyje życiem dzieci. Nitk i nic innego się nie liczy... Zapominają że są ludźmi tak samo jak one 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bra napisał:

Fajnie że są takie kobiety. Niestety większość mam żyje życiem dzieci. 

Bo do pewnego momentu to normalne. Ale normalnym musi być też powrót do dostrzegania własnego ja i swoich potrzeb. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość rrr napisał:

NIe, nie zapomniałam. Mam marzenia i plany te co wcześniej, doszły do tego jeszcze marzenia związane z dziećmi. 

x

 Tez tak mam. I do tego mobilizacja - chcę, zeby dzieci byłu dumne z mamy, która potrafi realizowac marzenia.

Serio?Myślisz ze dzieci interesują się marzeniami rodziców?I mają być dumne? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×