Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Podoba mi się pewniej facet ....

Polecane posty

Podoba mi się facet ,który jeździ pociągiem  o tej samej porze co ja. Zauważyłam , że na mnie patrzy . Kurczę ale nic nie zagaduje...myślicie, że coś z tego wyjdzie? Że w koncu zrobi pierwszy krok czy raczej zajęty jest I nic nie robi? Albo może  jestem brzydka i dlatego patrzy?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem, nie znam człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

niektore kobiety sa niestety jednak jjjebniettte

jaki zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal

a moze zersralas sie w gacie i smierdzi????

i dlatego patrzy????

bo smierdzisz gooofnem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam normalnych facetow czy tak mają , że zerkają na jakąś dziewczynę dlatego, że mu się podoba😂?Jakoś inni w ten sposób nie patrzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko

chodzisz jeszcze do przedszkola?

czy jestes zdesperowana stara panna

jaki przyjeeep

wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Załóż,  że mu się podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

a kto komu zabroni patrzec na kobiete lub dziewczyne?????????????

bezrobotna pewnie jestes i wymyslasz bzdury

roboty szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nastepnym razem gdy jaki facet na ciebie spojrzy

biegnij do niego i sie zapytaj czy mu sie pobobasz i czy szuka 

zony lub. kochanki

bedziesz miala sprawe jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość aaa napisał:

a kto komu zabroni patrzec na kobiete lub dziewczyne?????????????

bezrobotna pewnie jestes i wymyslasz bzdury

roboty szukaj

Pracuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gosc napisał:

nastepnym razem gdy jaki facet na ciebie spojrzy

biegnij do niego i sie zapytaj czy mu sie pobobasz i czy szuka 

zony lub. kochanki

bedziesz miala sprawe jasna

Och dzięki za wyczerpującą odpowiedź, nie trzeba było. Ależ Wy jesteście niemili..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość gość napisał:

Załóż,  że mu się podobasz.

No właśnie ale pewnie nic się niezadzieje:/ Wie  tak ogólnie nie patrzcie na nas jak nie macie zadnych zamiarów bo my się nakręcamy 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość lo matko napisał:

chodzisz jeszcze do przedszkola?

czy jestes zdesperowana stara panna

jaki przyjeeep

wybacz

Właśnie zdesperowana stara panna 😂😂😂wiec sie nakręciłam,że a nuż widelec...😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, kardulaki napisał:

my się nakręcamy 

Żadne ,,my"

Ja się nie nakręcam.

Uśmiechnij się delikatnie jak popatrzy i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlocaty

nastepna ynteligenta i sexowna

inaczej

pewnie nosicz grube skarpety i masz owlosione nogi i sia facet usmiechal

a ty zaraz kminisz i bajki piszesz

wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość wlocaty napisał:

nastepna ynteligenta i sexowna

inaczej

pewnie nosicz grube skarpety i masz owlosione nogi i sia facet usmiechal

a ty zaraz kminisz i bajki piszesz

wyluzuj

Ale jesteście wredni, a moze rzeczywiście jestem dla niego ładna i to nie było raz tylko codziennie się patrzy nawet stoi obok mnie jak ma okazję 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra

ale jests przyjjepana

skoncz juz 

bo sie sama osmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo

no i co z tego ze jestes dla niego ladna??????

obciagniesz mu w autobusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żadne ,,my"

Ja się nie nakręcam.

Uśmiechnij się delikatnie jak popatrzy i to wszystko.

Eee nic z tego pewnie nie wyjdzie..będę wsiadać w innym miejscu i mi przejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kardulaki

To nie jest takie oczywiste ,pisze bo kiedyś napisałaś na moim starym temacie awieć zapamietałem nick .

nie dorabiaj maleńka ideologi do zwykłego zdarzenia chodź mogę się mylić i tak bywa sam miałem podobne spotkania , facet jest prosty jak cep nie ma w swej prostocie (oile to nie kmiot czy fircyk zbudowany na istniejacym świecie 90%).

To może sie okazac że jest zwykłym przecietnym facetem którego zaintrygowałaś i spodobałaś sie ,opcje dlaczego nie robi kroku są setki

boi sie

 uznał że nie jego liga

boi się znowu zbłaźnić itp sa 100 powodów innych dla was kobiet nie do zrozumienia ,mam z tym podobny problem , jak z tym walcze odpowiem nijak olałem to dawnoooo temu , jestem tak staroświecki jak piramidy nie umiem się zmienić ale pogodziłem sie z tym nic tego nie zmieni w zbyt wiele razy upadłem i podniosłem sie po porażce raz tylko uklękłem przed pewną kobietą a raczej istnym diabłem (sory przenośnia która jest najlepszą kobietą świata ale nie moja liga nie moja bajka stare dzieje )

MYśl sercem i instynktem kobiecym o ile go masz nie myl go z dzisiejszym bo o porazka dziś kobiety zagubiły go i straciły na zawsze mijam setki kobiet dziennie i nie ma w nich nic z kobiecości są puste bez iskry bez ducha aż ide i idę bez przekonania ot człowiek ale czy kobieta ???????????????

pozdrawiam i nie dorabiaj sobie nic nie ma brzydkich kobiet sa zakompleksione istoty a tylko uśmiechnij sie do niego raz i 2 do skutku decyzja i krok są u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, maxx-66 napisał:

Cześć kardulaki

To nie jest takie oczywiste ,pisze bo kiedyś napisałaś na moim starym temacie awieć zapamietałem nick .

nie dorabiaj maleńka ideologi do zwykłego zdarzenia chodź mogę się mylić i tak bywa sam miałem podobne spotkania , facet jest prosty jak cep nie ma w swej prostocie (oile to nie kmiot czy fircyk zbudowany na istniejacym świecie 90%).

To może sie okazac że jest zwykłym przecietnym facetem którego zaintrygowałaś i spodobałaś sie ,opcje dlaczego nie robi kroku są setki

boi sie

 uznał że nie jego liga

boi się znowu zbłaźnić itp sa 100 powodów innych dla was kobiet nie do zrozumienia ,mam z tym podobny problem , jak z tym walcze odpowiem nijak olałem to dawnoooo temu , jestem tak staroświecki jak piramidy nie umiem się zmienić ale pogodziłem sie z tym nic tego nie zmieni w zbyt wiele razy upadłem i podniosłem sie po porażce raz tylko uklękłem przed pewną kobietą a raczej istnym diabłem (sory przenośnia która jest najlepszą kobietą świata ale nie moja liga nie moja bajka stare dzieje )

MYśl sercem i instynktem kobiecym o ile go masz nie myl go z dzisiejszym bo o porazka dziś kobiety zagubiły go i straciły na zawsze mijam setki kobiet dziennie i nie ma w nich nic z kobiecości są puste bez iskry bez ducha aż ide i idę bez przekonania ot człowiek ale czy kobieta ???????????????

pozdrawiam i nie dorabiaj sobie nic nie ma brzydkich kobiet sa zakompleksione istoty a tylko uśmiechnij sie do niego raz i 2 do skutku decyzja i krok są u ciebie

Niee nie będę robić żadnych kroków też się nie raz zbłaźniłam robiąc pierwszy krok..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla czego nie

Ten pierwszy krok może być uśmiech mijając jak patrzy  i poprostu usiądź obok pytając czy wolne to nic nie kosztuje zwykła grzeczność a działa cuda ,

ja sam bym nie wytrzymał długo nie zagadać do kobiety

Nie cykaj się

powodzenia i napisz jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda

obciagnij mu w autobusie to bedziesz wiedziala

czy mu sie bardzo podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kardulaki napisał:

Podoba mi się facet ,który jeździ pociągiem  o tej samej porze co ja. Zauważyłam , że na mnie patrzy . Kurczę ale nic nie zagaduje...myślicie, że coś z tego wyjdzie? Że w koncu zrobi pierwszy krok czy raczej zajęty jest I nic nie robi? Albo może  jestem brzydka i dlatego patrzy?:))

Może coś zagadaj tak o byle czym i zobaczysz reakcje. 

Może żonaty albo zboczeniec hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, lonelyman napisał:

Może coś zagadaj tak o byle czym i zobaczysz reakcje. 

Może żonaty albo zboczeniec hehe.

On siedzi na telefonie ciagle.Zresztą tyle ludzi nie ma mowy, że ja zagadam  po 6 rano dajcie spokój, jestem nieśmiała.  Obrączki nie ma hehehe.  Może się usmiechnę hehe .Nie no napewno zajęty wysoki, przystojny co ja sobie ubzdurałam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lonelyman napisał:

Kombinuj dziewczyno nim twe lata przeminą ☺

Właśnie chyba już przeminęły 😭😭a tyle czasu poświęciłam dla nieodpowiednich facetów ehh muszę się skupić na czymś innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy porządek
17 godzin temu, kardulaki napisał:

Pytam normalnych facetow czy tak mają , że zerkają na jakąś dziewczynę dlatego, że mu się podoba😂?Jakoś inni w ten sposób nie patrzą....

ja zerkam ale nie znaczy że chce od razu je ruhać, mieć związek, ślub, dzieci, domek, kotka i płotek.

Zerkam i myśle kim ona jest, jakie ma wady, itp. Nie zadaduje zwykle.

Faceci nawet jak są singlami nie zagadają, bo boją się kosza, więc nie próbują. Możesz ty dać mu sygnały, np uśmiech czy podejść bliżej i coś zagadać a nie biernie czekać na jego krok. Jest równouprawnienie, korzystaj z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×