Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gaja2019

Ile zarabia stylistka rzęs?

Polecane posty

Gość Anka

Ja pracuje jako stylistka rzęs, ale pracuje u kogos dlatego zarabiam bardzo mało. I mamy tam ogólnie salon piękności z innymi usługami. U nas rzesy kosztują Ok 200 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Fisch napisał:

Najlepiej taki zakład założyć na wsi. Tam najwiecej miałabyś kobiet na swoje usługi. 

Dalej tutaj szczekasz laborantko z bożej łaski? Otwórz książki to się może dostaniesz na medycynę i cię już przestanie boleć. Albo zacznij zakładać rzęsy to zarobisz na niestacjo jak ci twoi nieudani rodzice nie byli w stanie tego zapewnić. Wychować też cię nie umieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbsj
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dalej tutaj szczekasz laborantko z bożej łaski? Otwórz książki to się może dostaniesz na medycynę i cię już przestanie boleć. Albo zacznij zakładać rzęsy to zarobisz na niestacjo jak ci twoi nieudani rodzice nie byli w stanie tego zapewnić. Wychować też cię nie umieli. 

Dziecko. Lepiej mi podziękuj ze robię badania naukowe i pracuje nad tym żebys potem nie zdechła na raka z prędkością światła. Widać ze gufffno wiesz o pracy naukowej. Ale tak... fantazjuj sobie dalej na mój temat może ci ulży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbsj
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Dalej tutaj szczekasz laborantko z bożej łaski? Otwórz książki to się może dostaniesz na medycynę i cię już przestanie boleć. Albo zacznij zakładać rzęsy to zarobisz na niestacjo jak ci twoi nieudani rodzice nie byli w stanie tego zapewnić. Wychować też cię nie umieli. 

Poza tym kawał szmaty z ciebie ze obrażasz moich rodziców- Bogu ducha winnych ludzi, których na oczy nie widziałaś. Ale to świadczy tylko o tobie. Widać zabolało cię ze ktoś może mieć prace naukowa a ty musisz ludziom piłować pazury u stop i wycinać odciski kosmetyczko od siedmiu boleści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Bbbsj napisał:

Dziecko. Lepiej mi podziękuj ze robię badania naukowe i pracuje nad tym żebys potem nie zdechła na raka z prędkością światła. Widać ze gufffno wiesz o pracy naukowej. Ale tak... fantazjuj sobie dalej na mój temat może ci ulży 

Praca naukowa to jest na uniwersytecie. Ty szczochy na posiew z pojemnika na agar bierzesz. A raka lekarz- patomormolog diagnozuje, a nie byle analityczka po licencjacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja prdl. Laski, ale dno. Wstydzcie sie. A pani laborantka to moja ulubienica. Najpierw pisze ze musi wygladac z klasa a potem slownictwo jak z podworka. Jem popcorn, dawajcie dalej. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość Bbbsj napisał:

Poza tym kawał szmaty z ciebie ze obrażasz moich rodziców- Bogu ducha winnych ludzi, których na oczy nie widziałaś. Ale to świadczy tylko o tobie. Widać zabolało cię ze ktoś może mieć prace naukowa a ty musisz ludziom piłować pazury u stop i wycinać odciski kosmetyczko od siedmiu boleści. 

... to ciebie urodziła. Już, już nie szczekaj tyle. Naucz się robić te paznokcie i odciski to może zarobisz sobie na studia lekarskie. I wyjdziesz w końcu do ludzi zza probówek z goownem i szczochem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbjdu
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Praca naukowa to jest na uniwersytecie. Ty szczochy na posiew z pojemnika na agar bierzesz. A raka lekarz- patomormolog diagnozuje, a nie byle analityczka po licencjacie.

schlebiasz mi bo mam już prawie 40 lat a ty piszesz mi ze po licencjacie, albo ze mam isc na studi Hahaha. Twoja głupota sięga zenitu. Dawaj dalej. Obnarzaj dalej swoją głupotę pani kosmetyczko :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Bdbjdu napisał:

schlebiasz mi bo mam już prawie 40 lat a ty piszesz mi ze po licencjacie, albo ze mam isc na studi Hahaha. Twoja głupota sięga zenitu. Dawaj dalej. Obnarzaj dalej swoją głupotę pani kosmetyczko 🙂

40 lat i ani rozumu, ani kultury, ani ortografii 🙂 Gdzie ta twoja klasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Masakra jakie słownictwo. Nie wstyd ci kobieto tak się wypowiadać? A o tych rodzicach to już przesada. Boże co za wulgarni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Ja jestem z Częstochowy i płace za rzesiorki 130 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahzh
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

40 lat i ani rozumu, ani kultury, ani ortografii 🙂 Gdzie ta twoja klasa?

Widzę ze łykasz jak ruska prostytuta. Wystarczy ci durnotę pocisnąć a ty podchwytujesz. Mogę ci wszystko wciskać to ile mam lat, gdzie pracuje, co robię a ty będziesz dalej fantazjować Hahaha śmieszna jesteś dawaj dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Bdbjdu napisał:

schlebiasz mi bo mam już prawie 40 lat a ty piszesz mi ze po licencjacie, albo ze mam isc na studi Hahaha. Twoja głupota sięga zenitu. Dawaj dalej. Obnarzaj dalej swoją głupotę pani kosmetyczko 🙂

Weź już przestań, idź sobie zrób te rzęsy. Może się poczujesz lepiej ze sobą. A na studia limitu wieku nie ma. A odświeży ci się ortografia. Ale wątpię, że maturę masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika

Autorko a z jakiego miasta jesteś? Bo właśnie szukam jakieś nowej pani stylistyki bo moja teraz jest w ciazy i nie zajmuje się już rzęsami a szkoda bo robiła to swietnie a jeszcze była taka serdeczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Bahzh napisał:

Widzę ze łykasz jak ruska prostytuta. Wystarczy ci durnotę pocisnąć a ty podchwytujesz. Mogę ci wszystko wciskać to ile mam lat, gdzie pracuje, co robię a ty będziesz dalej fantazjować Hahaha śmieszna jesteś dawaj dalej 

Z autopsji wiesz jak łyka ruska prostytuta? Nie mówiłaś analityczko, że jesteś z Rosji:) ale to by wyjaśniało i słownictwo i ortografię. Chyba ci juz odczynniki w głowie namieszały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Bahzh napisał:

Idę bo szkoda mi czasu na taki odpadek ludzki jak ty. Na koniec życzę ci żebys zdechła na raka w bólach i mękach. Miłego dzionka ciao 🙂

dziękuje, oby to zyczenie było dla ciebie jak bumerang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Autorko haka metoda będziesz przedłużać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jaka *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Bahzh napisał:

Idę bo szkoda mi czasu na taki odpadek ludzki jak ty. Na koniec życzę ci żebys zdechła na raka w bólach i mękach. Miłego dzionka ciao 🙂

Serio zyczysz komus smierci bo ci watek na kafe nie wyszedl ? 

Swiat sie konczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas Ok 200 zł ale w dużym mieście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

U nas Ok 200 zł ale w dużym mieście 

A jakieś miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×