Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zosia

Czy puszyste laski podobają się facetom?

Polecane posty

2 minuty temu, Łukasz0891 napisał:

Kure.wka bardziej pasuje do pani MysteriousGirl1985 Want i jeszcze kilka innych. Puszczalstwo ma we krwi 😃

Po co Ci ten dym? Do czego zmierzasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Ona sie mizdrzy a nie pisze a dopiero co podobno interesowala sie Maestro 

Dobrze użyte słowo: "podobno". Ten mały detal jakby zaburza Ci pole widzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Do tepienia takich kur.ew nie przekazala ci wiadomosci ode mnie? 😃  

I takie cos nazywa sie matka? 

Widmo, są pewne granice których nawet na forum nie można przekraczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Onkosfera napisał:

O właśnie. Po tym jak doświadczyłam bezradności wobec wlasnego cielska, gdy bylam w ciąży, stwierdziłam, że nigdy nie zrozumiem mężczyzn TRWALE zapuszczajacych bebzony wielkości polknietego telewizora kineskopowego. Przecież tak się nie da żyć. Ciąża kiedyś mija, a taki tłuszcz ludzie potrafią trzymać na korpusie latami.

Ja nie wiem, ja bym się załamała... Sama raczej nigdy nie miałam problemów z utrzymaniem normalnej wagi, ale był kiedyś czas, że było kilka kg namiaru (z 5) i już wtedy czułam się z tym bardzo źle. Aż nie chce myśleć co by bylo, gdyby ta nadwaga wzrosła do niebotycznych rozmiarów... Ciąża to naturalna sprawa i po ciąży kobiety jakiś czas też nie mogą ćwiczyć i wiadomo, że powrót do optymalnej figury musi trochę potrwać, ale niektóre mają dorosłe dzieci i nadal twierdzą, że ich nadwaga jest spowodowana ciążą. Śmieszy mnie coś takiego i to jest moim zdaniem brak honoru. A zapuszczony facet to tragedia...Nie tylko jest nieatrakcyjny, ale zwyczajnie leniwy. Co z takim można użyć? Siedzieć ciągle przed TV i popijać browary? Takiemu opasłemu typowi się przecież nic nie chce i ta otyłość przekłada się też na inne aspekty życia. Jak ktoś nie lubi ćwiczyć, to powinien się chociaż trochę pilnować z jedzeniem i odwrotnie. Nie twierdzę, że trzeba się katować jakimiś dietami i wszystkiego sobie odmawiać, no ale jak się chce mieć fajną sylwetkę to niestety, ale trzeba albo kontrolować spożywane produkty, albo sie trochę poruszać. Nie ma nic za darmo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Lata mi to czy tak bylo czy nie bo i tak cie olewala piszac z kazdym a nie z toba a ty dalej biedaku zauroczony byles 😃

Widmo, wiem że masz wywalone na ero, wiem że lubisz pływać w szambie ale nie masz z kim, prośbą moja oszczędź kobietę. Myślę, że jestem dla Ciebie ciekawszym przeciwnikiem. Pomyśl o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łukasz0891 napisał:

Od kuszki podlapales a to blad 😃 ale posmieje sie dajesz

Jak Ty jednak mało rozumiesz. Nie rozumiesz, że ja wiem o co chodzi i po co to robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na koniec napiszę się, że kolejna gów/noburza to efekt nudy garstki ludzi. To można połączyć z blokadą komunikatorów i chooj wie jeszcze z czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

Nie jestem widmo czego nie rozumiesz? Kusza kuszenka sie myli. Nie Idz ta droga. Czemu mam ja oszczedzac skoro puszczalstwo trzeba tepic. Wiesz ze sie puszcza na pewno wczoraj widziales co wyprawia i chcesz jej odpuscic? 

A co rozumiesz pod pojęciem puszczalstwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Jak Ty jednak mało rozumiesz. Nie rozumiesz, że ja wiem o co chodzi i po co to robisz? 

ty nie rozumiesz ze to puszczalska ku.rwa zawsze taka byla nic sie nie zmienila na nowym wdzianku a ty chyba nie myslales serio ze jest twoja kobieta? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MaestroSyntetyczny napisał:

A co rozumiesz pod pojęciem puszczalstwo? 

Latanie od faceta do faceta i mizdrzenie sie a wiesz co na privach wyprawia? Pewnie to samo co lata temu 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukasz0891 napisał:

ty nie rozumiesz ze to puszczalska ku.rwa zawsze taka byla nic sie nie zmienila na nowym wdzianku a ty chyba nie myslales serio ze jest twoja kobieta? 😀

Widmo? Czy Ty rozróżniasz światy? Oddzielasz je? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Widmo? Czy Ty rozróżniasz światy? Oddzielasz je? 

Hehehe ty za to odrozniasz. Juz sie nie przyznajesz do kobiety swojego zycia? jestescie siebie warci 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Łukasz0891 napisał:

Latanie od faceta do faceta i mizdrzenie sie a wiesz co na privach wyprawia? Pewnie to samo co lata temu 😀

Pisanie na tematach nazywasz lataniem? W pewnym sensie masz rację, ale do mizdrzenia się to jednak droga daleka. A co wyprawia na privach? Skąd o tym wiesz? Zgadujesz czy wyobraźnią Ci szaleje? A gdyby nawet co Ci do tego?  

Edytowano przez MaestroSyntetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łukasz0891 napisał:

Hehehe ty za to odrozniasz. Juz sie nie przyznajesz do kobiety swojego zycia? jestescie siebie warci 😀

Czy to głównie chodzi o to, że nazwałem ją Moją Kobietą? Tego nie możesz zaakceptować robiąc z niej kobietę lekkich obyczajów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Możesz na chwilę zluzować majty z tym hejtem? 

Nie mam majtek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Pisanie na tematach nazywasz lataniem? W pewnym sensie masz rację, ale do mi drżenia się to jednak droga daleka. A co wyprawia na privach? Skąd o tym wiesz? Zgadujesz czy wyobraźnią Ci szaleje? A gdyby nawet co Ci do tego? 

Wszędzie byle zablysnac hehe ale w avek to mogla ci.pe wstawic a nie gebe mamusia ciekawe co jej corka na to albo znajomi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Czy to głównie chodzi o to, że nazwałem ją Moją Kobietą? Tego nie możesz zaakceptować robiąc z niej kobietę lekkich obyczajów? 

Lata mi to bo wiem ze nie jest twoja kobieta a na pewno nie tylko twoja 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×