Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Gosciu

Mnostwo ludzi pomaga w taki sposob jak  Harmonka dzisiaj, ale tylko ona ogłasza calemu swiatu jaka jest wspaniała i wielkoduszna..... laska ewidentnie ma problem z postrzeganiem samej siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klmn

Harmonka na bieżaco  czyta kafeterie, bo juz sie tlumaczy ze nie mowi jak i kiedy komu pomaga bo nie chce zeby to bylo odebrane jako chwalenie. Miala nie mowic o dzisiejszej akcji i piontek tez jej mowil zeby nie wrzucala ale ona na spontanie wrzucila.... bzdura.... gdyby na spontanie to nie byloby napisow itd a cala relacja byla zaplanowana.... 

ona wrzuca takie info bo porzebuje poklasku zeby ktos ja docenil i jej pisal pochwaly jaka ona to jest cudowna i dobra... widac od razu ze jest problem gdzies u niej glebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG

Na końcu story zabrakło tylko standardowego: Nie robię tego dla sławy i zasięgów, ale będzie mi miło jak udostępnicie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ola

Mnie zastanawia jedno, co jest w Kasi harmony takiego ze bliskie jej osoby Mrozowska czy Luks nagle się odcinaja. Harmony to nie zastanawia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość ola napisał:

Mnie zastanawia jedno, co jest w Kasi harmony takiego ze bliskie jej osoby Mrozowska czy Luks nagle się odcinaja. Harmony to nie zastanawia? 

Odkrywaja ze ona zadaje sie z nimi tylko zeby zyskac popularnosc, ogrzac sie w blasku instagramowej slawy bo chce zostac celebrytka znana z tego ze jest znana - zeby dostawala kase za bywanie na eventach i sciankach, a Harmonki to nie zastanawia bo robi to z premedytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
16 godzin temu, Gość Gosciu napisał:

Mnostwo ludzi pomaga w taki sposob jak  Harmonka dzisiaj, ale tylko ona ogłasza calemu swiatu jaka jest wspaniała i wielkoduszna..... laska ewidentnie ma problem z postrzeganiem samej siebie....

Stąd te dęte opisy w trzeciej osobie ("ewangelistka", "jest źródłem inspiracji"), itp, on z resztą nie lepszy "król harmonii" 😄 Królu Złoty!! My plebejski lud nie godzien czyscić Ci Twoich drogich, markowych butów...!! 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ght

Co roku nowe kurtki zimowe? Jak to ma sie do bycia eko? Fuck jaka ta laska jest obłudna, ona centralnie zbija fejm na byciu eko, osobiscie majac to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość ght napisał:

Co roku nowe kurtki zimowe? Jak to ma sie do bycia eko? Fuck jaka ta laska jest obłudna, ona centralnie zbija fejm na byciu eko, osobiscie majac to w dupie

Kurtki za free dobre sobie ! A zakupy na pchlim targu i ten wiejski dywan . W dodatku go nie uprali 🤣🤣🤣🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghj

Free nie free kurcze w eko chodzo o ogeaniczenie konsumpcjonizmu. Świadomym okreslaniu potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Ghj napisał:

Free nie free kurcze w eko chodzo o ogeaniczenie konsumpcjonizmu. Świadomym okreslaniu potrzeb

Free czy free to to samo 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghj
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Free czy free to to samo 🤦🏻‍♀️

To sformułowanie stylistycznie free nie free - w rozumieniu że nie ma znaczenia. ale fakt powinien byc przecinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie znam drugiej blogerki ktora tak wulgarnie przeklina .... aspiruje do bycia wzorem i inspiracja.... no nie idzie to jednak w parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tito

Myślę,że tu leży przyczyna,tak naprawdę jest ona jedna wielka wulgarno-tanioscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
Dnia 17.09.2019 o 19:38, Gość Gośćć napisał:

 słownictwo P Katarzyny marginesowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eljo

Sale zabaw są przaśne? Omg 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
4 godziny temu, Gość Eljo napisał:

Sale zabaw są przaśne? Omg 😂

A robi w Inca Play🤦🏼‍♀️ Jak by to było coś naprawdę wow. Kuleczek nie ma ale reszta jak wszędzie zjeżdżalnie i wspinaczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elko
35 minut temu, Gość Olka napisał:

A robi w Inca Play🤦🏼‍♀️ Jak by to było coś naprawdę wow. Kuleczek nie ma ale reszta jak wszędzie zjeżdżalnie i wspinaczki. 

Dokładnie. Szału nie ma. Po co dorabiać jakaś ideologie do tego, dlaczego wybrała akurat to miejsce? Serio, wyższość zjeżdżalni nad kuleczkami, czy o co chodzi? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasta

Inca play to moim zdaniem jedno z bardziej masowych i obciachowych miejsc, w dodatku w centrum handlowym gdzie tłok, hałas i reklamy atakują z każdej strony. Jest tyle innych fajnych salek zabaw, które sa trochę bardziej kameralne o ile o salce zabaw tak można powiedzieć. A to komercha do potęgi, zero klimatu. Szkoda,ze tak wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eklo

Ten dywan faktycznie pasuje do tego wnętrza jak pięść do nosa. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona chyba powinna powtorzyc cała edukacje zwlaszcza z jezyka polskiego - mieszkaniec Serbii to Serb a nie Sebrajczyk, i powinno byc “ kupilismy od Serba” a nie “ kupilismy od Sebrajczyka” ja prdle ona tak tak tepa ze az straszne to ze takie osoby aspiruja do bycia influencerka, blogerka - kims kto chce aby inni sie na nim wzorowali..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elko
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ona chyba powinna powtorzyc cała edukacje zwlaszcza z jezyka polskiego - mieszkaniec Serbii to Serb a nie Sebrajczyk, i powinno byc “ kupilismy od Serba” a nie “ kupilismy od Sebrajczyka” ja prdle ona tak tak tepa ze az straszne to ze takie osoby aspiruja do bycia influencerka, blogerka - kims kto chce aby inni sie na nim wzorowali..... 

Najpier napisała „Syryjczyka”, ale ktoś jej wytknął w komentarzu, że mówiła, że Pan pochodził z Serbii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Elko napisał:

Najpier napisała „Syryjczyka”, ale ktoś jej wytknął w komentarzu, że mówiła, że Pan pochodził z Serbii. 

To dowod na to ze historia dywanu to kolejny jej wymysl.... osoba ktora tak notorycznie kłamie chyba powinna udac sie do specjalisty bo to sie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
4 godziny temu, Gość Eklo napisał:

Ten dywan faktycznie pasuje do tego wnętrza jak pięść do nosa. 😂

Całe szczęście Ty nie musisz w tym wnętrzu przebywać. Co więcej nie musisz go nawet oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Serio? Teraz pogadanka o tym, że należy spędzać jak najwiecej czasu z dzieckiem, podczas gdy w wakacje narzekała, ze przedszkolne będzie zamknięte i ona musi byc w domu z dziećmi? Nie pamieta już tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w dom

Kij tam z tym.Czy ona serio pojedyncze worki typu kaszotto Knorr w worku foliowym gotowała w tym worku z napisami itd🤪🤪🤪popierniczylo się z saszetkami pojedynczym typu ryż ,kasza(pakowane po 4 ,lub inaczej )jezzu to przez to spod jej ręki wychodzi tylko "rozgrzewające curry z tego co mam w lodówce czytaj marchew batat mleko kokosowe bez uszczypliwości,ale z jakiej planty Pani Kasia przybywa?znów będzie ,że za szybko wysłała ,co innego miała na myśli i oczywiście wie ,że ten plastik by się stopił przy obróbce termicznej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I znowu ckliwa historia, ze ona dotrzymuje słowa, a rodzice innych dzieci nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Dziecko ją całowało po rękach przez całą wycieczke. Ja prdle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olyana

Hahaha codzień w pracy ryczymy ze śmiechu jak jej słuchamy ktoś tu chyba ma problemy ze sobą. Łaska oderwana jest od rzeczywistości a ten jej pająk jesusie robi z siebie błazna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obserwatorka pyta w komentarzu: "A mogę zapytać kim jest Sebrajczyk, bo nie do końca wiem? 🙂

Katarzyna odpowiada: (...) to SKRÓT MYŚLOWY - mieszkaniec Serbii, tak go nazwałam.

:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac
38 minut temu, Gość gość napisał:

Obserwatorka pyta w komentarzu: "A mogę zapytać kim jest Sebrajczyk, bo nie do końca wiem? 🙂

Katarzyna odpowiada: (...) to SKRÓT MYŚLOWY - mieszkaniec Serbii, tak go nazwałam.

:)))))))))))))))))))))))))

Oj braki w edukacji i to ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×