Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Ja fg

Skąd konflikt między luksowa a harmony? O co chodzi i jak przebiegał? Poproszę że szczegółami, jak któraś ma czas ⏳ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololili

Ja nie mam czasu, taaaka zalatana jestem, zmęczona i w ogóle 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Ja fg napisał:

Skąd konflikt między luksowa a harmony? O co chodzi i jak przebiegał? Poproszę że szczegółami, jak któraś ma czas ⏳ 

Myśle ze luksowa przejrzałam j

 

13 godzin temu, Gość Ja fg napisał:

Skąd konflikt między luksowa a harmony? O co chodzi i jak przebiegał? Poproszę że szczegółami, jak któraś ma czas ⏳ 

Myśle, że luksowa ją przejrzala. Był czas gdy kafi była taka bardzo eko i na instastory ciągle gadała o plastiku, planecie itp, oznaczała non stop mrs luks, która jak wiadomo stara się naprawdę robić coś w kierunku ratowania planety, harmonia wielce post na bloga napisała i ekologii itp a za chwilę reklamy plastiku typu 4 pory roku 🙂 ktoś ją ostatnio pytał dlaczego mrs luks juz jej nie obserwuje to odpowiedziała, że ona nie wie i na to pytanie nie ona powinna odpowiadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Luksowa dziś napisała post, widać ze tez o Harmonce. A ona go lajkuje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Zobaczcie tez komcie Harmonii u manufaktury splotów o odobserwywowaniu na ig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz
5 godzin temu, asia-18 napisał:

Myśle ze luksowa przejrzałam j

 

Myśle, że luksowa ją przejrzala. Był czas gdy kafi była taka bardzo eko i na instastory ciągle gadała o plastiku, planecie itp, oznaczała non stop mrs luks, która jak wiadomo stara się naprawdę robić coś w kierunku ratowania planety, harmonia wielce post na bloga napisała i ekologii itp a za chwilę reklamy plastiku typu 4 pory roku 🙂 ktoś ją ostatnio pytał dlaczego mrs luks juz jej nie obserwuje to odpowiedziała, że ona nie wie i na to pytanie nie ona powinna odpowiadać 

Błagam. Jak można robić coś dla planety reklamujące hiszpańską sieciówkę? Plus kupuje tonę nikomu niepotrzebnych rzeczy z plakietką eko, a umówmy się, że konsumpcjonizm już taki eko nie jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dob
1 godzinę temu, Gość Sucz napisał:

Błagam. Jak można robić coś dla planety reklamujące hiszpańską sieciówkę? Plus kupuje tonę nikomu niepotrzebnych rzeczy z plakietką eko, a umówmy się, że konsumpcjonizm już taki eko nie jest..

W punkt! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mnie śmieszy, że dorosła kobieta rozpamiętuje, że ktoś kliknął jej unfollow. Naprawdę to jest takie istotne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pan Harmony w bluzie NASA. 😂 Wszystkie 12 latki na moim osiedlu chodzą  tak ubrane. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Maze twarz czym popadnie a pozniej jojczy, narzeka i uzala sie nad soba bo alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej

Ej byl juz ten mega tekst na bloga? Co tam pisze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Hej napisał:

Ej byl juz ten mega tekst na bloga? Co tam pisze? 

Moze ten o hulajnogach?? jest taki majndful!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee
Dnia 22.09.2019 o 17:39, Gość Gosv napisał:

Maze twarz czym popadnie a pozniej jojczy, narzeka i uzala sie nad soba bo alergia

Dokładnie. Do tego ciągle coś innego. U niej to w ogóle jakiś miszmasz. Trudno w tym wszystkim się połapać. Prawie jak na polsacie. Zaczynasz oglądać jakiś film, puszczają reklamy a po nich już sam nie wiesz co oglądałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.09.2019 o 20:38, Gość Gość napisał:

Myśle ze liczy na współpracę..... nie pierwszy raz to robi..... to jest takie żenujące. Serio perfidne i żenujące. Mam nadzieje ze firmy się ogarnął i przystanął z takimi ludźmi współpracować.  

Dnia 22.09.2019 o 17:39, Gość Gosv napisał:

Maze twarz czym popadnie a pozniej jojczy, narzeka i uzala sie nad soba bo alergia

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzi w metrze nagrywa z telefonami hipokrytka 🤣🤣🤣gdzie sama nawet do kibla go bierze . Zastanów się co robisz bo już pierwszej świeżości to ty nie jesteś. Może czas zająć się rozwojem osobistym a nie pieprzeniem głupot non stop o tym samym . Cera be to trzeba się akceptować 🤣wbij sobie do łba , że ludziom chce się 🤢od tych twoich przemyśleń ! Kompleks goni kompleks ! Ile razy można gadać jedno i to samo . Masz alergie to się z tym pogódź ! Inni jej nie maja i tez żyją czy to w makijażu czy bez 🤦🏻‍♀️A ty wiecznie o jednym i tym samym . DOROŚNIJ i nie nagrywaj obcych ludzi bo kiedyś ktoś nagra ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkk

Dokładnie. Pokazuje jak każdy z telefonem lub czytnikiem siedzi a ona sama nagrywa to. Hipokryzja poziom expert. A ona najpierw pisze łzawa historyjkę o kasztanach a później w komentarzach jak to dzisiaj rano pogadankę o życiu z dziecmi miała. Kiedyś naprawdę była inna. Teraz to totalnie zagubiona osoba która już myli insta z rzeczywistością i czesc rzeczy zmyśla sama w nie wierząc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziutek
23 minuty temu, Gość Jkk napisał:

Dokładnie. Pokazuje jak każdy z telefonem lub czytnikiem siedzi a ona sama nagrywa to. Hipokryzja poziom expert. A ona najpierw pisze łzawa historyjkę o kasztanach a później w komentarzach jak to dzisiaj rano pogadankę o życiu z dziecmi miała. Kiedyś naprawdę była inna. Teraz to totalnie zagubiona osoba która już myli insta z rzeczywistością i czesc rzeczy zmyśla sama w nie wierząc 

Dokładnie , by się zajęła czymś pożytecznym zamiast opisywać wymyślone historyjki . Ona nic nie robi tylko gada do telefonu 🤦🏻‍♀️🤣! Co za człowiek a później obgaduje innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Jkk napisał:

Dokładnie. Pokazuje jak każdy z telefonem lub czytnikiem siedzi a ona sama nagrywa to. Hipokryzja poziom expert. A ona najpierw pisze łzawa historyjkę o kasztanach a później w komentarzach jak to dzisiaj rano pogadankę o życiu z dziecmi miała. Kiedyś naprawdę była inna. Teraz to totalnie zagubiona osoba która już myli insta z rzeczywistością i czesc rzeczy zmyśla sama w nie wierząc 

Wyobrażacie sobie te jej codzienne wysiłki w celu zapanowania nad wątkami, komentarzami, lajkami, serduszkami,  przekłamaniami, zaplątaniami w wątki, w historie, kto co powiedział i co na to odpowiedziała  - wyłącznie w celu wykreowania jedynego słusznego własnego nieskalanego wizerunku?? To już nawet nie hipokryzja, to schizofrenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Czytałyście o kasztankach? Jak rano zawożę, albo odprowadzam dzieci to nie mam czasu na opowieści. No ale cóż, ona jest taką super mamą 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtka

Hahaha żenująca jest do potęgi! Jej jedynym zajęciem w ciągu dnia jest zawieść dzieciaki na ursynow metrem a i wtedy przyklejona do tel jest 😂 chorągiewka 

raz eko sreko a później reklama plastiku i chemii w tubie 

gdy pojawia się na jakimś evenciw to tylko dlatego ze jej Cooka załatwia a i rak wszyscy maja z niej niezły ubaw 

wiesniara na salonach 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
1 godzinę temu, Gość Powtka napisał:

Hahaha żenująca jest do potęgi! Jej jedynym zajęciem w ciągu dnia jest zawieść dzieciaki na ursynow metrem a i wtedy przyklejona do tel jest 😂 chorągiewka 

raz eko sreko a później reklama plastiku i chemii w tubie 

gdy pojawia się na jakimś evenciw to tylko dlatego ze jej Cooka załatwia a i rak wszyscy maja z niej niezły ubaw 

wiesniara na salonach 

 

Z cooka tez juz sie nie buja bo sie na niej poznala Cooka.... teraz eventy jej ogarnia zuzi.bi ktora jest bardzo mlodziutka i niedoswiadczona i daje sie wykorzystywac .... a Harmonka wygrzewa sie w blasku jej instagramowej popularnosci....

Luksowa totalnie nie chce miec z nia nic wspolnego, mrozowska tez,

chciala sie podpiac pod Zosie Zborowska nie udalo sie, pod Joasie Korononiewska tez sie nie udało, i tak samo z mamaginekolog.... non stop ja oznacza i liczy na to ze ta nagle bedzie chciala sie z nia zadawac... ale nikola glupia nie jest i wie co i jak dziala na insta i nie daje jej sie wciagnac  w blizsza znajomosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klobuc

mega nudna laska

bez ambicji, pasji 

z nią to nawet nie ma o czym porozmawiać bo na dobra sprawę żadnej wiedzy nie ma 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość gosc napisał:

Czytałyście o kasztankach? Jak rano zawożę, albo odprowadzam dzieci to nie mam czasu na opowieści. No ale cóż, ona jest taką super mamą 🙂 

Ja uwielbiam jej historie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Dostala za friko kosmetyki bell wiec musi je reklamowac - to sie nazywa wspolpraca barterowa ale dla Harmony jest to pojecie nieznane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz

Dowiedziała się, że w ciemnym pomieszczeniu kwiaty sobie nie poradzą. Oglądam ją i czytam Was dla beki, ale to jest k..wa SZTOS.

Plus gratki za eko zakupy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Sucz napisał:

Dowiedziała się, że w ciemnym pomieszczeniu kwiaty sobie nie poradzą. Oglądam ją i czytam Was dla beki, ale to jest k..wa SZTOS.

Plus gratki za eko zakupy 

serio? wow! sztos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
Dnia 20.09.2019 o 21:23, Gość Ja fg napisał:

Skąd konflikt między luksowa a harmony? O co chodzi i jak przebiegał? Poproszę że szczegółami, jak któraś ma czas ⏳ 

a  z kim nie ma konfliktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dee

MR&MRS liczyli chyba na insta życie. A tu trzeba było pójść na etat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość dee napisał:

MR&MRS liczyli chyba na insta życie. A tu trzeba było pójść na etat 🙂 

ona idzie na etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna
11 minut temu, Gość gość napisał:

ona idzie na etat?

ona do niczego się nie nadaje . Teraz się ostrzykuje w imię ekologii 🤣i podziwia wiedzę bo ona żadnej nie ma 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×