Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Hos
13 minut temu, Gość fuj napisał:

Modliłabym się żeby właściciel mieszkania się nie dowiedział że zasrali, zarzygali  i zalali podłogę, i weź tu wynajmij mieszkanie rodzinie z dziećmi....

Mieszkanie po nich to bedzie totalna ruina, no chyba ze zamierzaja tam mieszkac za przeproszeniem do u...ej śmierci....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xds

MRS Harmony tak się wczuła że zaraz opowie jakiej konsystencji i koloru miała poranną kupę, żeby uzmysłowić biednym obserwującym że ona tez sra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierr

To są jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać

Ale Wy jesteście chore z nienawiści...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm???

Z jakiej nienawiści?! O co niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
1 godzinę temu, Gość Szkoda gadać napisał:

Ale Wy jesteście chore z nienawiści...

 

 

Czy punktowanie komuś jego nieracjonalnego zachowania, niekonsekwencji  i zakłamania to nienawiść? Polecam zapoznać się z synonimem tego słowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Ja tu czegoś nie rozumiem...jeśli tak Was drażni Mrs H to po co cały czas ją obserwujecie i piszecie o tym co widziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Ja tu czegoś nie rozumiem...jeśli tak Was drażni Mrs H to po co cały czas ją obserwujecie i piszecie o tym co widziałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghh

Mnie np bawia jej proby inelektualizowania i bycia naturalna 😄 a juz umieram jak ogladam instastory jak porusza glowa w rytm muzyki i robi dziubki i inne dziwne rzeczy ze swoja twarza i wyglada jak te pieski z ruszajaca głową z desek rozdzielczych samochodów, znamienne ze robi tak w aucie:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2f3r

Mnie nie drażni tylko śmieszy. Wiele razy oceniała i obrażała innych, zresztą dalej to robi. Nosił wilk razy kilka...... znowu napisała tekst o ludziach ale jednak nie wrzuci, ciekawe czy pozytywny? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba ze wsi

Czekam na ten przełom jak na nic innego. Tak, moje życie to nuda i zenada 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedulek
5 godzin temu, Gość Szkoda gadać napisał:

Ale Wy jesteście chore z nienawiści...

 

 

Bardzo proszę o górne chorzy 😂 są tu również mężczyźni 😉 Hah! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tedulek
5 godzin temu, Gość Szkoda gadać napisał:

Ale Wy jesteście chore z nienawiści...

 

 

Bardzo proszę o formę of kors 😂 są tu również mężczyźni 😉 Hah! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc
4 godziny temu, Gość fghh napisał:

Mnie np bawia jej proby inelektualizowania i bycia naturalna 😄 a juz umieram jak ogladam instastory jak porusza glowa w rytm muzyki i robi dziubki i inne dziwne rzeczy ze swoja twarza i wyglada jak te pieski z ruszajaca głową z desek rozdzielczych samochodów, znamienne ze robi tak w aucie:DDD

tak się zastanawiałam co mi przypomina, a to te pieski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szkoda że nie poszła do BB, miałaby pole do popisu w tych swoich cytatach i przemysleniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Szkoda że nie poszła do BB, miałaby pole do popisu w tych swoich cytatach i przemysleniach 

Bb jest komeryjny a oni sa alternatywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 20:38, Gość Gość napisał:

Myśle ze liczy na współpracę..... nie pierwszy raz to robi..... to jest takie żenujące. Serio perfidne i żenujące. Mam nadzieje ze firmy się ogarnął i przystanął z takimi ludźmi współpracować.  

Z voxem już nie współpracują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv

Bardzo ich lubiłam za czasów bloga parentingowego ta.to i tamto - wpisy na blogu były o czymś, a nie o wymyślonej historyjce zeby tylko jakoś reklama wyszła naturalnie ( wychodzi najbardziej sztucznie jak tylko moze wyjsc i kłamstwo da sie wyczuc od razu),  na insta były normalne foty z zycia codziennego nie obrabiane w photoshopie i nie przepuszczone przez milion filtrow bez pseudo uduchowionych historyjek do tego, byly zdjecia i krotki opis ktory zazwyczaj wtedy byl prawdziwy pisany jak do kolezanki - dzis bylo tak i tak , zdarzylo sie to i to bez zadnych lzawych moralow ala pseudo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Wiecie, że Mr. Harmony wystąpił kiedys w produkcji TVN7 sąd rodzinny odcinek 52 poznałam po glosie bo z wygladu nie podobny i jest bez czapki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jej potrzebna jest niania i kucharka, bo ona ciągle zalatana i nie może wyrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Co to za drama Harmonki o podróżowaniu?

to ze jej nie stać to tylko jej problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Xxx napisał:

Co to za drama Harmonki o podróżowaniu?

to ze jej nie stać to tylko jej problem 

dokładnie, ale może ktoś coś zaoferuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

I znów dylemat do jakiej szkoły posłać. Cały weekend na rozkminy. A rzeczywistość pokaże ..... pewnie zwykła państwowa, ale myśleć już warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

I znów dylemat do jakiej szkoły posłać. Cały weekend na rozkminy. A rzeczywistość pokaże ..... pewnie zwykła państwowa, ale myśleć już warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Xxx napisał:

I znów dylemat do jakiej szkoły posłać. Cały weekend na rozkminy. A rzeczywistość pokaże ..... pewnie zwykła państwowa, ale myśleć już warto

"Później, gdy wróciliśmy do kraju wszystko wróciło do pierwotnego stanu rzeczy i po angielsku mówiłem tylko podczas moich spotkań biznesowych. Do czasu." cytat z jej bloga. 

 

kiedyś mówiła o gdańskiej szkole jaka świetna, czy ona myśli wysłać je do internaTU? takie małe? w sumie mialaby więcej czasu bo ciągle narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mysle ze nie bylaby tak zla matka zeby takie male dziecko wyslac do internatu, chociaz ludzie ktorzy ja obserwuja moga tak myslec ze chce wyslac daleko dzieci bo slysza na stories  jej wieczne narzekanie na dzieci jaka ona jest nieszczesliwa zmeczona kiedy np spedza cale wakacje z dziecmi bo im nie ogarnela na ten czas przedszkola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik wiejski

Kafi powinna sobie wrzucić teraz komentarz, który napisała pod Mady mom,:  znasz tych ludzi, że oceniasz? skąd wiesz kto co myśli? kto czym się interesuje? kto zna siebie a kto nie? łatwo jest pisać o innych w negatywnym kontekscie ( a jakże!). Smutna dla Pani Kasi refleksja jest taka, że widzimy w innych to, co przeszkadza nam najbardziej w nas samych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Mysle ze nie bylaby tak zla matka zeby takie male dziecko wyslac do internatu, chociaz ludzie ktorzy ja obserwuja moga tak myslec ze chce wyslac daleko dzieci bo slysza na stories  jej wieczne narzekanie na dzieci jaka ona jest nieszczesliwa zmeczona kiedy np spedza cale wakacje z dziecmi bo im nie ogarnela na ten czas przedszkola....

są kolonie, półkolonie, można zorganizować dziecku czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi

co gadała o tym dlaczego martin pracuje u kogoś? xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

tyyyyyyyyyle pytan, a odpowiedziała na 3

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×