Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mr & Mrs Harmony

Polecane posty

Gość Cxx

Usunęła ze stories pytanie o iphone

pewnie jej głupio ze w dniu premiery nowego kupiła starego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cxx

Usunęła ze stories pytanie o iphone

pewnie jej głupio ze w dniu premiery nowego kupiła starego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

To go kuźwa nie oglądaj jak Cię irytuje. Ktoś cię zmusza? Coś masz ze łbem nie tak  skoro gapisz się na coś co cię irytuje. Zastanow sie "czlowieku". W gębę mu zagladalas że znasz stan uzębienia? Przemyśl jeszcze czy to nie jest jakieś zaburzenie u ciebie skoro karmisz sie czyms czego nie trafisz. Potem na znanylekarz.pl poszukaj sobie psychiatry z dobrymi opiniami. Bayo 🙂

Powyższe to chyba sam Harmonowy; świetna sprawa więc, że to forum istnieje i zmusza ich do autorefleksji i zabrania (we własnej sprawie) zdania. Tak, tak, Państwo Harmony, ludzie nie są ślepi i głupi i doskonale po Was widzą, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhh

Harmonowie to „... w pazłotku”, na pierwszy rzut Ok, ale na drugi smierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I oczywiscie zdjecie cyckow tez musialo sie znalezc.... wiadomo ze sztuczne po operacji sa napuchniete i takie wysoko umiejscowione i po jakims czasie nabieraja bardziej naturalnego ksztaltu ale Harmonowa chodzi bez stanika non stop i na tym zdjeciu w szlafroku widac dokładnie ze już jej wisza jak dwa krowie wymiona a nie minal nawet rok od operacji..... za 1,5 roku beda jej zwisac do pasa Harmonka bedzie probowala pewnie wyzebrac powtorna operacje poprawiajaca, a jak doktorek sie nie zgodzi to bedzie pewnie mega hejt, krytyka i jazda po doktorku i post na blogu co sie dzieje ze sztucznymi cyckami po 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhh

Harmonowa ma ujowe cycki, albo ich nie ma albo leżą jej na brzuchu. 

Jakby miała szare komórki i pieniądze to by dbała. 

A tak to zaniedbana laska z ambicjami, a efekt dramatyczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kolega napisał:

Powyższe to chyba sam Harmonowy; świetna sprawa więc, że to forum istnieje i zmusza ich do autorefleksji i zabrania (we własnej sprawie) zdania. Tak, tak, Państwo Harmony, ludzie nie są ślepi i głupi i doskonale po Was widzą, że nie wszystko złoto, co się świeci.

Akurat ani Harmonowy ani Harmonowa. TYLKO JA.

A przedstawiać się wam (celowo wam A nie Wam) nie muszę. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh
26 minut temu, Gość Jhh napisał:

Harmonowa ma ujowe cycki, albo ich nie ma albo leżą jej na brzuchu. 

Jakby miała szare komórki i pieniądze to by dbała. 

A tak to zaniedbana laska z ambicjami, a efekt dramatyczny 

Ona nie ma akurat zadnych wyzszych ambicji, jedyna jej ambicja jest bycie sławna celebrytka ktorej płaca za to ze jest sławna..... laska ma totalny pustostan w glowie..... i tak sobie mysle ze chyba wiem czemu on z nia siedzi.... bo  on sie przy niej dowartosciowywuje - widzi ze ma odrobine wiecej inteligencji niz ona i przez to czuje sie lepszy i to mega widac bo sie wywyzsza na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghh
26 minut temu, Gość Jhh napisał:

Harmonowa ma ujowe cycki, albo ich nie ma albo leżą jej na brzuchu. 

Jakby miała szare komórki i pieniądze to by dbała. 

A tak to zaniedbana laska z ambicjami, a efekt dramatyczny 

Ona nie ma akurat zadnych wyzszych ambicji, jedyna jej ambicja jest bycie sławna celebrytka ktorej płaca za to ze jest sławna..... laska ma totalny pustostan w glowie..... i tak sobie mysle ze chyba wiem czemu on z nia siedzi.... bo  on sie przy niej dowartosciowywuje - widzi ze ma odrobine wiecej inteligencji niz ona i przez to czuje sie lepszy i to mega widac bo sie wywyzsza na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Akurat ani Harmonowy ani Harmonowa. TYLKO JA.

A przedstawiać się wam (celowo wam A nie Wam) nie muszę. 😂

Idź se ulżyj 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Akurat ani Harmonowy ani Harmonowa. TYLKO JA.

A przedstawiać się wam (celowo wam A nie Wam) nie muszę. 😂

Idź se ulżyj 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olje

Oj Kasiu filtr nie działa na dekolcie i trzeba pryszcze zasłaniać ręka i napisem Haha jak można polecać kosmetyki i mówić ze coś jej pomogło gdy ma się cała buzie w syfach 

porażka

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hej. Powiem Wam że trafiłam tutaj, kiedy K. Wspomniała o tym forum kiedyś na instastories. Ogólnie obserwowałam ja jak miała malutkie dzieci, wtedy sporo narzekała ale była prawdziwa, potem przestałam bo zaczęła mnie wkurzac, a teraz wchodzę czasem. Po prostu ona pokazuje coś co mnie nie interesuje bo ciągle zabiegi i kosmetyki, ewentualnie ciuchy i swoje mądrości..  Ale w sumie po co kogoś tu obgadywac i robić z tego jakiś hejt... To że ich dzieci zjadł tosty czy cukier... Też mam dzieci i też jedzą różne rzeczy. Tak czy inaczej ja jej życzę jak najlepiej, bo widać że w gruncie rzeczy jest zagubiona, nie ma pasji, zawodu ani żadnego kierunku i celu w którym podąża zawodowo, ani nawet hobbystycznie. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Aga napisał:

Hej. Powiem Wam że trafiłam tutaj, kiedy K. Wspomniała o tym forum kiedyś na instastories. Ogólnie obserwowałam ja jak miała malutkie dzieci, wtedy sporo narzekała ale była prawdziwa, potem przestałam bo zaczęła mnie wkurzac, a teraz wchodzę czasem. Po prostu ona pokazuje coś co mnie nie interesuje bo ciągle zabiegi i kosmetyki, ewentualnie ciuchy i swoje mądrości..  Ale w sumie po co kogoś tu obgadywac i robić z tego jakiś hejt... To że ich dzieci zjadł tosty czy cukier... Też mam dzieci i też jedzą różne rzeczy. Tak czy inaczej ja jej życzę jak najlepiej, bo widać że w gruncie rzeczy jest zagubiona, nie ma pasji, zawodu ani żadnego kierunku i celu w którym podąża zawodowo, ani nawet hobbystycznie. Pozdrawiam 🙂

Bardzo mądre słowa. I takie myślenie wszystkie tu powinniście mieć. Trzeba zrozumieć drugiego człowieka, bo nikt nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Bardzo mądre słowa. I takie myślenie wszystkie tu powinniście mieć. Trzeba zrozumieć drugiego człowieka, bo nikt nie jest idealny.

Kasiu napij się kawy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

A ja jej wcale nie zaluje bo laska traktuje z gory i jak smieci wszystkich ludzi ktorzy glosno wyrazaja swoje zdanie ktore jest diametralnie inne od jej zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszą tekst o eko-zajebiscie. Ale później reklamuje rzeczy które wcale nie są eko byleby tylko kasa się zgadzała. Ludzie to widzą i nie wierzą tobie Katarzyno. I nie chodzi o to że nikt nie używa tych produktów bo większość to robi nie czytajac składów, ale chodzi o to że TY Katarzyno jesteś w tym nieszczera. O matko mieszkanie 60 m takie malutkie. Serio? Zastanów się zanim coś napiszesz i kogos urazisz. Nie zadawaj pytan tak lub nie, bo później wysmiewasz ludzi którzy odpowiedzieli nie i zastanawiasz się po co ciebie obserwuja. I nie udawaj że ciężko pracujesz bo to obłuda.  Byłabyś prawdziwa gdybyś powiedziała że nie musisz pracować bo mąż dobrze zarabia a nie .....lic że coś tam robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Opakowania jej kosmetyków są tak brudne, ze aż człowieka obrzydza.

Fleja!

a potem się dziwi, ze twarz w pryszczach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Xxx napisał:

Opakowania jej kosmetyków są tak brudne, ze aż człowieka obrzydza.

Fleja!

a potem się dziwi, ze twarz w pryszczach. 

Puro bio było ok a teraz be i tylko vichy oznacza aby przysłali darmoszke 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ona dostała ostatnio Vichy.

i jej główny problem to brak wiarygodności. Wszystkim się zachwyca jak dostanie paczkę. A po jakimś czasie krytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Super ze zajebiscie podobaja jej sie prace dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexi
9 godzin temu, Gość Aga napisał:

Tak czy inaczej ja jej życzę jak najlepiej, bo widać że w gruncie rzeczy jest zagubiona, nie ma pasji, zawodu ani żadnego kierunku i celu w którym podąża zawodowo, ani nawet hobbystycznie. Pozdrawiam 🙂

Smutne to i prawdziwe. I w zasadzie przez ten pryzmat można patrzeć na ich publikacje wyłącznie z politowaniem.Do czasu kiedy odgadną na prawdę siebie, powstrzymam się z dalszymi komentarzami, bo w głebi mam nadzieję, że mimo swojej pozy, sztucznosci i teatralności są w głebi jednak wartościowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Wdzięcznie się do tel. część 5379.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona jest strasznie pusta - ma tyle wolnego czasu  skoro nie chce pracowac to zrobila by cos dobrego dla innych - np jakiś wolontariat, ale ona jest leniwa i głupia - woli latać po darmowych eventach gdzie mozna dostac cos w gratisie albo zrobic paznokcie, brwi i inne zabiegi za friko.... 

naprawde nie rozumiem jak mozna calymi dniami nie robic nic produktywnego.....

ps ten tekst o tym ze jej maz jej jest najlepszym przyjacielem - w domysle ze jedynym bo wszystkie jej znajome, kolezanki i przyjaciolki przestaly sie z nia zadawac bo robi z siebie taka co wyzej s..a niz d...pe ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla la

Dla mnie oni sa jak wiekszosc osob na insta bez pomyslu na siebie kreujacy zupelnie zaklamany obraz swojej rodziny. Sa zwyczajni karmia dzieci cukrem i ogladaja tv i inne rzeczy ktore robia normalni ludzie ale oni chca pokazac ze tak nie jest ze sa eko i tacy hop do przodu. Inni niz wszyscy ostatni sprawiedliwi i prawdziwi. I nie byloby w tym nic zlego gdyby nie to usilne obrazanie innych pamietacie jak kopala pranie i mowila ze nie sa autentyczni bo nie pokazuja brudu a teraz te wszystkie zdjecia z balaganem zeby pokazac jacy sa normalni tak jakby ktos uwazal ze sa super. Szkoda mi jej bo on chociaz ma prace zarabia realne pieniadze a ona jest zebraczka i rzuca sie na kazda darmoche. Zycze jej zeby odnalazla swoja droge i przestala udawac kogos kim nie jest. Moze warto pomyslec o przyszlosci bo za instagramowe darmoszki nie da sie zyc po 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejej

Znowu „ktoś” Kasi napisał wiadomość, że ma brzydkie doniczki i że jest wątek o niej na Kafe. Mam poczucie, że ona to sama wymyśla, a później opisuje, ze ktoś jej tak napisał. Nigdy nie pokazuje tych wiadomość, a jak wiadomo ona pokazuje wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.09.2019 o 23:58, Gość Jaa napisał:

Jaka Monika G.? Pod którym zdjęciem?

8 września, zdj jak wszyscy leżą w łóżku, wystarczy kliknąć zdj i pojawia się kom pod spodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ja nie mogę znieść tego narzekania na obowiazki. Każdy ma jakieś przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ejej napisał:

Znowu „ktoś” Kasi napisał wiadomość, że ma brzydkie doniczki i że jest wątek o niej na Kafe. Mam poczucie, że ona to sama wymyśla, a później opisuje, ze ktoś jej tak napisał. Nigdy nie pokazuje tych wiadomość, a jak wiadomo ona pokazuje wszystko. 

zagląda tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

8 września, zdj jak wszyscy leżą w łóżku, wystarczy kliknąć zdj i pojawia się kom pod spodem

Następna celebrytka 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×