Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość gość gość

Do kobiet po traumatycznym porodzie. Kiedy minęła u Was ta trauma?

Polecane posty

Gość gość

Nigdy. Trauma i złość na jedną z położnych, ordynatora i neonatologa. Jestem wdzięczna lekarzowi odbierającemu poród, że opier/dolił ta położną z góry na dół. Minęło 18 lat. Gdyby nie wpadka, to nie zdecydowałabym się na drugie dziecko. Drugi poród też bardzo ciężki, bardzo bolesny, ale szybszy i co ważniejsze bardziej ludzka kadra. Powiem ci autorko, że najważniejsze jak cię traktują. Możesz się zwijać 3 dni na porodówce, ale da się radę jak położne, lekarze itd traktują cię jak cierpiącą osobę i masz poczucie choćby minimum troski z ich strony. Jest różnica, kiedy na zwykłą skargę o ból, położna cię poklepie po dłoni i powie, wiem, musi, a kiedy ci się śmieje w twarz i tekstem, a coś ty myślała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Nadal? A ile czasu minęło od tego feralnego dnia?

Rozwinęłam wypowiedź. Myślałam, że się nie wkleiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ach... Jak kobieta kobiecie może fundować coś takiego? ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Ach... Jak kobieta kobiecie może fundować coś takiego? ;(((

Uwierz, że może. Od neonatolog usłyszałam, że jestem ohydna matka. Tak, ohydna, po 30 godzinach leżenia tam bez wód płodowych, rodząc dziecko 4,5kg w 43 tygodniu ciąży. .... Był tu kiedyś taki temat o personelu na porodówkach. Taki tekst, to jeszcze nic. Albo głupie teksty, że o bólu nic nie wiesz. No raczej to ona nie wie, czy faktycznie nie wiesz. Ból, długość porodu, nawet komplikacje jakoś zniesiesz o ile personel jest normalny. Ja się bardzo cieszę, że dostałam akurat tego lekarza do porodu i daliśmy radę wypchnąć jakoś to dziecko bez próżnociągu i jest ono zdrowe. Jeśli twoja trauma to tylko ból, a dziecko jest zdrowe, to warto wiedzieć, że każdy poród jest inny i być może drugie dziecko urodzi się lżej. Warto sobie powiedzieć, trudno, jakoś muszę przez to przejść. I ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

cd. I bardzo ważny jest twój spokój. Zawsze możesz wziąć do porodu jedną z bliskich ci osób, albo zapłacić w prywatnej klinice za cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Oj, nie stać mnie na to, by jednak zaryzykować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Posiadasz bliznę oraz problem z jej akceptacją? Zapraszam na strone oraz do jej grupy
https://www.facebook.com/102060561149757/posts/102070191148794/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×