Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie kumam

Mam fajnego kumpla i kobiety go odrzucają przez wiek

Polecane posty

Gość gosc

Ja mam 37 lat i urodziłabym dziecko 48-latkowi, ale od niedawna jestem związana z 54-latkiem i póki co to plany są takie, żeby to jemu urodzić dziecko (pierwsze dla nas obojga, co ciekawe, on pragnie tego bardziej niż ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore czasy
4 godziny temu, Gość Buhahaha napisał:

Strasznie przedmiotowe traktowanie kobiet... Nieważna miłość, bratnia dusza, przyjaźń, uczucia tylko to żeby znaleźć kobietę - inkubatora do urodzenia dziecka podstarzalemu dziadowi! Koleś jest strasznie pusty. Teraz już wiesz czemu żadna go nie chce. 

A baba szuka jelenia który kase w zębach jej przyniesie, to nie przedmiotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lata temu
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja mam 37 lat i urodziłabym dziecko 48-latkowi, ale od niedawna jestem związana z 54-latkiem i póki co to plany są takie, żeby to jemu urodzić dziecko (pierwsze dla nas obojga, co ciekawe, on pragnie tego bardziej niż ja).

Fantazja go bardziej ponosi niż realia. Może niech popilnuje dziecko sąsiadów z tydzień dla próby i jak da rade to potem swoje robić. Jest powód dlaczego starzy ludzie nie powinni mieć dzieci, bo to męcząca sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras
3 godziny temu, Gość 40-tka napisał:

Ja bym chciala urodzic, alemam 39 lat, w tym roku 40 i wygladam mlodo, roznica  wieku jest za duza, to prawie 10 lat... kolega powinien rozgladac sie za jakas pania pod 50, moze ktoras zamrozila jajeczka?

10 lat różnicy to nie jest w tym wieku tak dużo, przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

Autorze wątku, przynajmniej się wydało, o co gościowi chodzi i dlaczego taki mega-samiec nie może nikogo znaleźć. Bardziej przedmiotowo już się nie da traktować drugiej osoby, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bolek czytaj ze zrozumieniem. Nie chcę młodszego. Chcę rówieśnika max +5. Starszy definitywnie odpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie istoty

Eh, kto tam zrozumie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjnjkkkjkk
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ja mam 37 lat i urodziłabym dziecko 48-latkowi, ale od niedawna jestem związana z 54-latkiem i póki co to plany są takie, żeby to jemu urodzić dziecko (pierwsze dla nas obojga, co ciekawe, on pragnie tego bardziej niż ja).

No a jak się z tym czujesz że twój dziadek jest z tobą tylko dla twojego w miarę młodego jeszcze ciała i traktuje Cie jak inkubator? Bo dla mnie taki facet jest obrzydliwy. Moglabys być jego córką. Szkoda że kobiety się tak nie szanują... Gdybyś miała 10 lat więcej to nawet by na Ciebie nie spojrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kjnjkkkjkk
9 godzin temu, Gość chore czasy napisał:

A baba szuka jelenia który kase w zębach jej przyniesie, to nie przedmiotowe?

Często to baba jest bogatsza od faceta golodupca. Nie każda leci na kasę bo ma swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Kjnjkkkjkk napisał:

No a jak się z tym czujesz że twój dziadek jest z tobą tylko dla twojego w miarę młodego jeszcze ciała i traktuje Cie jak inkubator? Bo dla mnie taki facet jest obrzydliwy. Moglabys być jego córką. Szkoda że kobiety się tak nie szanują... Gdybyś miała 10 lat więcej to nawet by na Ciebie nie spojrzał...

Nie sądzę, że jest ze mną tylko dla mojego ciała, choć zdaję sobie sprawę, że ten czynnik odgrywa swoją rolę. Ale dlaczego od razu się nie szanuję? W moim przedziale wiekowym działa to tak samo jak u ludzi przed 50., że dla facetów w moim wieku jestem już stara i na portalach randkowych (bo na portalu poznałam mojego partnera) szansa na poznanie równolatka spełniającego, oprócz wieku, inne podstawowe kryteria, jak podobne wartości, inteligencja, charakter, są bardzo małe, bo panowie już na etapie wyszukiwania ustawiają limit wieku do np. maksymalnie 10 lat mniej niż ich wiek, więc z góry odrzucają równolatki i kobiety kilka lat młodsze. I dodam, że nie strasze wyglądem, jestem szczupła, dbam o siebie, nigdy nie paliłam papierosów itd. 

Dla mnie to moze byc ostatnia szansa na ulozenie sobie zycia, zalozenie rodziny. Jednocześnie mój partner jest najlepszym mężczyzną, z jakim byłam - bynajmniej nie jest to desperacja z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajs i trawka
12 godzin temu, Gość Kjnjkkkjkk napisał:

Często to baba jest bogatsza od faceta golodupca. Nie każda leci na kasę bo ma swoją.

Jaki % bab nie leci na kase? 5% będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof dolar

Większość kobiet lubi kasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giero

one tak ją lubią że jak najszybciej się jej chcą pozbyć buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajzel

kobietom TV zrobiło papke z mózgu, szukają nie wiadomo czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trek

Nie wiem co się dzieje, ale dawniej kobiety były bardziej rodzinne, a teraz tylko lans i lenistwo w pustych łbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×