Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stara Matka

W którym mieszkaniu byście zamieszkali

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli nie jest to sytuacja przejściowa i zamierzasz wybrać mieszkanie na dłużej to tylko Twoje. Z tego co piszesz wnioskuję, że to nowy blok, masz dużo przestrzeni, dużo okien, balkon. Jedynym atutem mieszkania męża jest niski czynsz/oplaty. To jednak za mało żeby czuć się komfortowo w ciemnych wnętrzach, nieustawnych. Możecie wynająć jego mieszkanie i będzie na rachunki a teściowa jak zechce i do Ciebie dotrze, przecież to jedne miasto. Nie lubię spółek, od razu jakieś zgrzyty, nawet te psie kupy. Lepiej będziesz się czuła w odrębnym mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

36 minut temu, Gość Gosc napisał: E, taka mądrość, każdy ma inne wymagania i przede wszystkim MOŻLIWOŚCI. Dla mnie cztery sypialnie, piec łazienek, salon, osobna jadalnią i osobna kuchnia to mało jak na nas- dwie osoby i pieska, ale nie rozmawiamy tu o tym kto co uważa za dobry metraż, tylko porównujemy dwa podobne metrażowo mieszkania. X no tak ja też tak mogę sobie kino room, game room, seks room, ebay room itd itp a prawda jest taka że potrzebuję jednego pomieszczenia 4x4 żeby czuc się ok, także kawalerka minimum 27m2 😙👌

E jak Ernest Bryll???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak.... Mieszkanie 50 m2 a wszystko duże... Duże pokoje, duża kuchnia, w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Leżaczek napisał:

36 minut temu, Gość Gosc napisał: E, taka mądrość, każdy ma inne wymagania i przede wszystkim MOŻLIWOŚCI. Dla mnie cztery sypialnie, piec łazienek, salon, osobna jadalnią i osobna kuchnia to mało jak na nas- dwie osoby i pieska, ale nie rozmawiamy tu o tym kto co uważa za dobry metraż, tylko porównujemy dwa podobne metrażowo mieszkania. X no tak ja też tak mogę sobie kino room, game room, seks room, ebay room itd itp a prawda jest taka że potrzebuję jednego pomieszczenia 4x4 żeby czuc się ok, także kawalerka minimum 27m2 😙👌

Tak, ale Ty jesteś głupi. Albo zaburzony. Albo obie te rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×