Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gość

na pewno nie na zimnego Pawełka guru gdańskich deweloperów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

tak sobie możesz zmyślać, a każdy wie jak jest 😉 sama podkreśliłaś, że akcent ekonomiczny wygnał cię poza granicę PL a teraz ubarwiasz rzeczywistość

oj kłamczucho

oj nie, przeczytaj jeszcze raz 🙂 bo widze, ze po reformie oswiaty nawet czytanie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

nic mi nikt nie zabrał,l gdyż aktualnie nie pracuje poświęcając się opiece nad dziećmi a jeszcze mi dali wiele opcji na uzupełnienie budżetu domowego 😉

Oto wyborca PiS

Rozmnażający się nierób!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Oto wyborca PiS

Rozmnażający się nierób!!!

a Ty stachanowiec kapitalizmu u januszka biznesu :D

tak, tak zaraz się dowiem, że wąska specjalistyczna branża albo własny biznes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

normalnie jak ludzie, a nie świnie co większość poborów wrzucają w żołądek i mają brzuchy do kolan 🙂 na drugim biegunie większość fit wariatek, co to wmawia, że jedzenie taaaakie drogie - nie dziwne jak się wybiera wszystko co marketing jej wmówił, że zdrowe bo z górnej półki 😄

Tak, oczywiście, "normalnie jak ludzie" czyli kluski z omastą, mielony z ziemniakami, a w niedzielę rosół i schabowe. W d... sie poprzewracało że się zachciewa luksusów jak na przykład ekologiczne jajka, nabiał, chleb na zakwasie bez polepszaczy, może nawet krewetki i awokado czy nie daj Boże mango! Powinno się jadac to co jest w promocji w gazetce, jak normalni ludzie! Na ten tydzień caly kraj niech je mięso mielone w promocji, na następny tydzień będą nogi z kurczaka i już! Nie ma wydziwiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

oj nie, przeczytaj jeszcze raz 🙂 bo widze, ze po reformie oswiaty nawet czytanie zawodzi

a u ciebie to objaw choroby psychicznej, wpierw piszesz coś innego by następnie się wypierać w żywe oczy :)

tobie jak widać reforma oświaty nie pomogła w zaburzeniu psychicznym :)

bez odbioru, nie zamierzam się zniżać do twojego jakże szorującego po dnie poziomu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a Ty stachanowiec kapitalizmu u januszka biznesu 😄

tak, tak zaraz się dowiem, że wąska specjalistyczna branża albo własny biznes 😛

czy to sa argumenty pisiorow? dopowiadanie sobie na sile? brak argumentu to od razu obraza albo wymyslanie historyjek na sile. zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość gość napisał:

normalnie jak ludzie, a nie świnie co większość poborów wrzucają w żołądek i mają brzuchy do kolan 🙂 na drugim biegunie większość fit wariatek, co to wmawia, że jedzenie taaaakie drogie - nie dziwne jak się wybiera wszystko co marketing jej wmówił, że zdrowe bo z górnej półki 😄

czy ryby, albo warzywa to jedzenie z wyzszej polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak, oczywiście, "normalnie jak ludzie" czyli kluski z omastą, mielony z ziemniakami, a w niedzielę rosół i schabowe. W d... sie poprzewracało że się zachciewa luksusów jak na przykład ekologiczne jajka, nabiał, chleb na zakwasie bez polepszaczy, może nawet krewetki i awokado czy nie daj Boże mango! Powinno się jadac to co jest w promocji w gazetce, jak normalni ludzie! Na ten tydzień caly kraj niech je mięso mielone w promocji, na następny tydzień będą nogi z kurczaka i już! Nie ma wydziwiania!

fiu, fiu

jeszcze piórko w tyłeczek sobie wsadź produkcie marketingowy zachodniego stylu życia.

już mielony z kartofelkami to trucizna, jedynie mango nie drażni podniebienia jaśnie pańci, jeszcze jarmuż i można walczyć w korpo z excelem :D

i te eko jajka, które na pewno są eko, tia :D aleś Ty naiwniara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość GGG napisał:

czy to sa argumenty pisiorow? dopowiadanie sobie na sile? brak argumentu to od razu obraza albo wymyslanie historyjek na sile. zalosne.

to Ty się przyczepiłaś na siłę osób opiekujących się dziećmi, więc nie prowokuj a nie zostaniesz rozliczona w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

czy ryby, albo warzywa to jedzenie z wyzszej polki?

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

czy ryby, albo warzywa to jedzenie z wyzszej polki?

nie, o ile nie pracujesz w wąskiej specjalistycznie branży z Pakistanu. za 500+ na spokojnie stać Cię na takie zakupy - niekoniecznie łososia, ale śledź też jest smaczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

a u ciebie to objaw choroby psychicznej, wpierw piszesz coś innego by następnie się wypierać w żywe oczy 🙂

tobie jak widać reforma oświaty nie pomogła w zaburzeniu psychicznym 🙂

bez odbioru, nie zamierzam się zniżać do twojego jakże szorującego po dnie poziomu 😘

Brak argumentu jako podstawa do zakonczenia dyskusji, piekne 🙂

Napisalam wyraznie, ze PiS mnie zmotywowal, nie podkreslilam dlaczego, po czym dodalam, ze nie musze przegladac zadnych gazetek ani korzystac z pomocy socjalnej - napisalam to w nawiazaniu do komentarza, na ktory odpowiadalam. 

To jest wlasnie to, co autor mial na mysli 😄 

Ale najlepszym argumentem widze, jest obrazanie, typowe zachowanie prawakow 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

na pewno nie na zimnego Pawełka guru gdańskich deweloperów

:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Brak argumentu jako podstawa do zakonczenia dyskusji, piekne 🙂

Napisalam wyraznie, ze PiS mnie zmotywowal, nie podkreslilam dlaczego, po czym dodalam, ze nie musze przegladac zadnych gazetek ani korzystac z pomocy socjalnej - napisalam to w nawiazaniu do komentarza, na ktory odpowiadalam. 

To jest wlasnie to, co autor mial na mysli 😄 

Ale najlepszym argumentem widze, jest obrazanie, typowe zachowanie prawakow 🙂 

argumentów miałabym na tyle, że spokojnie mogłabyś kilka dni płakać w podusie, to żaden problem ;)

po prostu jak to się mawia w Polsce jestem ta mądrzejsza i zamykam dyskusje co by neurotyczna toksyczka się nie nakręcała w swej spirali świadczącej o niechęci a to wobec kraju ojczystego a to względem osób o odmiennym zdaniu :)

już naprawdę, u mnie nie znajdziesz przestrzeni na epatowanie swoim zjepa/niem, nie dam ci pola do popisu neurotyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nie, o ile nie pracujesz w wąskiej specjalistycznie branży z Pakistanu. za 500+ na spokojnie stać Cię na takie zakupy - niekoniecznie łososia, ale śledź też jest smaczny 🙂

no to troche dziwne, bo 500+ ma byc dla biednego spoleczenstwa, a tutaj nagle a tu nagle jakies teksty o brazny pakistanskiej (male zerobki? o to ma chodzic?) to dla kogo to 500 plus? dla bogatych? zeby sobie zrobili zakupy raz w tygodniu na 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

no to troche dziwne, bo 500+ ma byc dla biednego spoleczenstwa, a tutaj nagle a tu nagle jakies teksty o brazny pakistanskiej (male zerobki? o to ma chodzic?) to dla kogo to 500 plus? dla bogatych? zeby sobie zrobili zakupy raz w tygodniu na 2-3 dni?

oczywiscie te zakupy to raz na miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

fiu, fiu

jeszcze piórko w tyłeczek sobie wsadź produkcie marketingowy zachodniego stylu życia.

już mielony z kartofelkami to trucizna, jedynie mango nie drażni podniebienia jaśnie pańci, jeszcze jarmuż i można walczyć w korpo z excelem 😄

i te eko jajka, które na pewno są eko, tia 😄 aleś Ty naiwniara 😄

Ja nic do mielonych nie mam, nawet czasem zjem, mój post był o tym, że nie powinno być normą jedzenie tego co jest w promocji, a nie tego na co ma się ochotę. 

To jest zwyczajnie smutne, że jarmuz, mango, czy jajka eko to jest nie wiadomo jakie widzimisię jaśnie pańci według Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

argumentów miałabym na tyle, że spokojnie mogłabyś kilka dni płakać w podusie, to żaden problem 😉

po prostu jak to się mawia w Polsce jestem ta mądrzejsza i zamykam dyskusje co by neurotyczna toksyczka się nie nakręcała w swej spirali świadczącej o niechęci a to wobec kraju ojczystego a to względem osób o odmiennym zdaniu 🙂

już naprawdę, u mnie nie znajdziesz przestrzeni na epatowanie swoim zjepa/niem, nie dam ci pola do popisu neurotyczko

I jeszcze raz obraza jako brak argumentu. Brawo ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja nic do mielonych nie mam, nawet czasem zjem, mój post był o tym, że nie powinno być normą jedzenie tego co jest w promocji, a nie tego na co ma się ochotę. 

To jest zwyczajnie smutne, że jarmuz, mango, czy jajka eko to jest nie wiadomo jakie widzimisię jaśnie pańci według Ciebie. 

serio mrozona ryba kosztuje 30 zlotych porcja na 3 osoby jesli nie chcesz jakis syfiastych paluszkow, nie wiem trzeba jesc parowki i zupki chinskie zeby uwazac ze jedzenie w polsce jest tanie albo takie 500 zlotych komus cos daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

serio mrozona ryba kosztuje 30 zlotych porcja na 3 osoby jesli nie chcesz jakis syfiastych paluszkow, nie wiem trzeba jesc parowki i zupki chinskie zeby uwazac ze jedzenie w polsce jest tanie albo takie 500 zlotych komus cos daje.

No, i to mrożona ryba. Ja 500 złotych wydaje na jedzenie na 5 dni dla dwóch osób. Jest potwornie drogo, jeśli chce się jeść dobre produkty. A do tego trzeba się najeździc żeby je dostać, bo w sklepach nie ma asortymentu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

No, i to mrożona ryba. Ja 500 złotych wydaje na jedzenie na 5 dni dla dwóch osób. Jest potwornie drogo, jeśli chce się jeść dobre produkty. A do tego trzeba się najeździc żeby je dostać, bo w sklepach nie ma asortymentu. 

tak jest, w sklepach tylko ocet i wiatr jak za czasów stanu wojennego, dzięki Morawiecki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

Nigdy w życiu na pis, złodziei i pasibrzuchów. Dorwali się do koryta, wstyd robią w Europarlamencie jak szydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja zagłosuje na konfederację, trzeba dać szansę w końcu młodym, rozsądnym ludziom takim jak Mentzen czy Bosak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy tylko nie pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No, i to mrożona ryba. Ja 500 złotych wydaje na jedzenie na 5 dni dla dwóch osób. Jest potwornie drogo, jeśli chce się jeść dobre produkty. A do tego trzeba się najeździc żeby je dostać, bo w sklepach nie ma asortymentu. 

o kurła, no to masz gest

ale to też ciekawe na ile pis wycenia dzieci swoich niewolników, to naprawdę biedna wyprawka, jak na rodziców, którzy przed erą 500+ nawet dziecka nie planowali. mam nadzieję, że pieniądze na tą niedorzeczność naprawdę szybko się skończą i ci ludzie się szybko obudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na pewno nie na pis do czasu gdy lata tu seryjny samobójca likwidujący ludzi w ramach afery podkarpackiej, niedawno w dziwnych okolicznościach zginął kostecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5 sierpnia 2019 o 12:38, Gość gość napisał:

Tylko ze te  inne partie nic ciekawego nie proponują . Ja glosuje na Pis bo szanuje tradycyjny model rodziny  

Oczywiście chyba patologiczny model rodziny. Jednym zabierają aby drugim dać. Ciekawe jak te dzieciaki 500+ będą mieć 18 lat kto im zapewni dalszą edukacje( oczywiście mowa o rodzinach dla których rodzenie dzieci stało się sposobem na życie i utrzymanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guru

Na Janusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×