Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na kogo zagłosujecie w wyborach

Polecane posty

Gość gosc
17 godzin temu, Gość gość napisał:

na pewno nie na zimnego Pawełka guru gdańskich deweloperów

Zimnego Pawełka - achacha, jakie zabawne. Niezłym trzeba być sqrwysynem żeby drwić z bestialsko zamordowanego człowieka. Hamuj, bydlaku, bo żyjemy w niepewnych czasach. Żeby ktoś nie kpił kiedyś np. z twoich zimnych nóżek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

 PiS za dużo rozdaje, nie stać nas na to. PO pozbawiło nas emerytur.

Nie wiem na kogo głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wylakierowany

Nie przepadam za PIS ale jeśli chodzi o politykę rodzinną to to co zrobił PIS przez ostatni czas, Platforma nie zrobiłaby przez 20 lat. poza tym PO Wogóle nie interesowało społeczeństwo i przyziemne problemy a polityk który nie słucha swego wyborcy nie zasługuje na dalszą egzystęcje a że są partią to niestety wszyscy idą na dno przez kilku nieudaczników. Ja natomiast ani na PIS ani na PO. Myślę że Kukiz bo i tak wiem że wygra PIS a chłopak ma zapał i chęć do zmiany. Nie można nazwać wyborami demokratycznymi takie w których głosujemy na podstawione nam na listach osoby. To tak jak bym musiał wybierać pomiędzy gwałcicielem mordercą psychopatą lub porywaczem, który ma wozić moją żonę codziennie do pracy. Oczywiście abstra...ę ale tak to mniej więcej wygląda w obecnym ustroju i ludzie zazwyczaj głosuąją na tzw. "mniejsze zło" bo nie mają innej opcji-pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc:)
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

 oczywiście mowa o rodzinach dla których rodzenie dzieci stało się sposobem na życie i utrzymanie

Spotkałem takiego. "Głowa rodziny" pfuuuu stwierdził, że zrobi sobie jeszcze jedno dziecko i nie będzie musiał pracować bo będzie żył z samych 500+.

Niedaleko mnie też taka patologia mieszka. Dzieciaków naklepali jak króliki (na szczęście wszystkie już 18+ więc na 500+ się nie załapali) i wątpię żeby któreś chociaż podstawówkę skończyło. Ot tania pryta albo inna dykta, włam, więzienie, i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejter

Na potwora spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczył

Ja uważam że wśród tych obecnych partii najlepsze jest PiS. Przynajmniej Polakom coś daje a nie tylko zabiera jak PO.Mój brat bardzo interesuje się polityką i ostatnio powiedział mi "Wiesz co?Trzeba być nienormalnym żeby głosować na platformę".Dodam że jest kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
43 minuty temu, Gość Wylakierowany napisał:

Nie przepadam za PIS ale jeśli chodzi o politykę rodzinną to to co zrobił PIS przez ostatni czas, Platforma nie zrobiłaby przez 20 lat. poza tym PO Wogóle nie interesowało społeczeństwo i przyziemne problemy

A jakież to niby przyziemne problemy obywatela interesuja starego kawalera Kaczyńskiego ? Raczysz żartować.

Mieszkania czynszowe dostępne dla mniej zamożnych praktycznie nie powstaja, przez 4 lata wybudowali 8 km autostrad, burdel w szkołach, szpitalne oddziały zamykaja, bo brakuje personelu, inflacja rośnie, ceny rosna. Jeżeli interesowanie sie przyziemnymi sprawami to dla ciebie zadłużanie państwa żeby bezmyślnie rozdawać socjal i produkować zawodowych nierobów to tak - maja ekstra zasługi. Za parę lat zrozumiesz, że to źródło nieszczęścia ekonomicznego, a nie żadna troska o obywatela.

Nie wymyślaj, że poprzednicy mieli w doopie socjal i wsparcie dla rodziny, bo to bzdury i kłamstwa. Zwiększyli np.odliczenia od podatku na dzieci - no tak, dotyczyło tych, którzy pracuja, skandal nie ? Wydłużyli płatny macierzyński, dofinansowania do przedszkoli, roczny płatny macierzyński dla bezrobotnych matek (kosiniakowe). PiSiury korzystaja z gospodarczej koniunktury, tamci rzadzili w kryzysie. Ale nic to - podobno kolejne spowolnienie gospodarcze już za rogiem. Zobaczymy kunszt tych geniuszy. Życzę im wygranych wyborów, chętnie popatrzę jak sobie radza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poseł
45 minut temu, Gość gosc:) napisał:

Spotkałem takiego. "Głowa rodziny" pfuuuu stwierdził, że zrobi sobie jeszcze jedno dziecko i nie będzie musiał pracować bo będzie żył z samych 500+.

Nie wierzę w to,uważam że jest to całkowicie zmyślone przez ciebie,ponieważ żadna rodzina nie da rady utrzymać się z samych 500 plus,to jest nierealne.I nie mów mi że mają jakieś dodatki socjalne, żeby mieć takie dodatki musisz być zarejestrowany w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna poszukująca pracy a wiadomo że pracy jest w bród.Mój sąsiad był zarejestrowany to na każdej wizycie dawali mu po kilka propozycji.Nie chciał ich przyjąć więc wykreślili go z urzędu pracy i niestety już żadnych dodatków socjalnych nie otrzymują bo nie chciał podjąć pracy. Musi czekać pół roku żeby ponownie się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Zimnego Pawełka - achacha, jakie zabawne. Niezłym trzeba być sqrwysynem żeby drwić z bestialsko zamordowanego człowieka. Hamuj, bydlaku, bo żyjemy w niepewnych czasach. Żeby ktoś nie kpił kiedyś np. z twoich zimnych nóżek. 

nawet jego córka miała beke na pogrzebie a Ty ostatnia sprawiedliwa się rzucasz niczym pchła na bezdomnym psie.

nie chcę Cię zmartwić, może jeszcze nie przeszłaś z mamą poważnych rozmów, niemniej każdy nas będzie miał zimne nóżki ;) po śmierci będzie Ci obojętne co o Tobie mówią

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Uczył napisał:

Ja uważam że wśród tych obecnych partii najlepsze jest PiS. Przynajmniej Polakom coś daje a nie tylko zabiera jak PO.Mój brat bardzo interesuje się polityką i ostatnio powiedział mi "Wiesz co?Trzeba być nienormalnym żeby głosować na platformę".Dodam że jest kawalerem.

Eskpert, kuźwa :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

nawet jego córka miała beke na pogrzebie 

 

Przestań wymyślać bzdury schamiała do cna, idio tko.

Ty na pewno nie przeszłaś z matka rozmowy o podstawach kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja naturalnie oddam głos na PiS. Dlaczego?

+ niewpuszczenie do Polski syryjskich bandziorów i afrykańskich gwałcicieli polityka otwartych drzwi jest błędem, w moim mieście rodzinnym ludzie mają już dość czeczeńskich bandytów z zawodnikami mma włącznie, więcej nam w Polsce nie potrzeba

+ mama przeszła po 60 roku życia na wcześniejszą emeryturę i jeszcze się załapała na 13-tke :)

+ rozszerzanie porgramu 500+ pokrywanego ze ściągalnego - jak się okazało, co było niemożliwe za po - VATu i dywidend ze spółek państwowych

+ repolonizacja sektora bankowego

+ ustalenie stawki minimalnej na umowie zleceniu dzięki czemu moja siostra mogła pozwolić sobie na mniejszą ilość roboczogodzin a i tak zarabia więcej

+ mąż poszedł do WOT dzięki czemu ma męską rozrywkę i jeszcze mu za to płacą

+ wyprawki do szkół

jak mi się coś przypomni to jeszcze dopisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Uczył napisał:

Ja uważam że wśród tych obecnych partii najlepsze jest PiS. Przynajmniej Polakom coś daje a nie tylko zabiera jak PO.Mój brat bardzo interesuje się polityką i ostatnio powiedział mi "Wiesz co?Trzeba być nienormalnym żeby głosować na platformę".Dodam że jest kawalerem.

Komu daje to daje. Mi nic PIS nie daje. Mi tylko zabiera, żeby dawać innym. A ja muszę więcej płacić za podstawowe produkty przez rozhuśtaną przez nich inflację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gosc napisał:

Przestań wymyślać bzdury schamiała do cna, idio tko.

Ty na pewno nie przeszłaś z matka rozmowy o podstawach kultury. 

to sobie obejrzyj pogrzeb jeszcze raz jak jej humor dopisywał, ja przynajmniej mam rzeczywisty obraz i nie będę pakusiać w podusie jak Ty za człowiekiem, którego jedynym osiągnięciem jest to, że zmarł w brutalnych okolicznościach. takie jak Ty płakałaby autentycznie za Stalinem w 1953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zagłosuje na zielonych, raz zagłosowałam na PIS ale dla mnie to porazka co sie dzieje, buduja tory do przyszlosci jak z Opowiesci Podrecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Komu daje to daje. Mi nic PIS nie daje. Mi tylko zabiera, żeby dawać innym. A ja muszę więcej płacić za podstawowe produkty przez rozhuśtaną przez nich inflację.

dokladnie PIS gowno daje nawet tym co dostaja bo ceny tak polecialy do gory ze trudno kupic warzywa czy ryby w normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość Uczył napisał:

Ja uważam że wśród tych obecnych partii najlepsze jest PiS. Przynajmniej Polakom coś daje a nie tylko zabiera jak PO.Mój brat bardzo interesuje się polityką i ostatnio powiedział mi "Wiesz co?Trzeba być nienormalnym żeby głosować na platformę".Dodam że jest kawalerem.

Tez bardzo interesuje sie polityka i mam wprost przeciwne zdanie. Oni nie daja nic za darmo, bo zwyczajnie rownowaga musi istniec. Jestesmy na skraju inflacji, zaraz bedziemy jak Wenezuela, a ludzie sie ciesza, bo z pieniedzy, ktore im zabrano odda im sie 500 zl. Gdyby zrobic ulgi podatkowe dla rodzicow, miejsca w przedszkolach, czy inne przywileje rodzicielskie, tak jak np stosuje sie w Izraelu, gdzie przyrost naturalny jest na plusie to moze mialoby to jakis sens. Nie obciazaloby to budzetu panstwa, a jednoczesnie rodzice dalej byliby na plusie. Nie napedzaloby niepotrzebnie patologii, nie wypychaloby kobiet z rynku pracy i faktycznie motywowaloby do posiadania dzieci. Ale niestety, Polska to w wiekszej czesci male miasteczka, ludzie prosci i nic innego niz pieniazki do rak im nie przemowi. Takimi ludzmi da sie latwo manipulowac, ale jak dlugo? W koncu to wszystko upadnie, bo nie stac nas na takie rozdawnictwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

dokladnie PIS gowno daje nawet tym co dostaja bo ceny tak polecialy do gory ze trudno kupic warzywa czy ryby w normalnej cenie.

Inflacja na zywności osiągnęła już 23%. Nawet wieprzowina drożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
Dnia 5.08.2019 o 12:50, Gość Ola napisał:

Na koalicję lewicową. Może w końcu zalegalizują aborcję i pogonią KK.

Maturę masz chociaż? 😂 Kto ci zalegalizuje aborcję? Temat wzbudza kontrowersje od kilku tysięcy lat i nadal wzbudza emocje. Skoro przez kilka tysięcy lat sprawa nie została jednoznacznie rozwiązana to juz raczej nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Tez bardzo interesuje sie polityka i mam wprost przeciwne zdanie. Oni nie daja nic za darmo, bo zwyczajnie rownowaga musi istniec. Jestesmy na skraju inflacji, zaraz bedziemy jak Wenezuela, a ludzie sie ciesza, bo z pieniedzy, ktore im zabrano odda im sie 500 zl. Gdyby zrobic ulgi podatkowe dla rodzicow, miejsca w przedszkolach, czy inne przywileje rodzicielskie, tak jak np stosuje sie w Izraelu, gdzie przyrost naturalny jest na plusie to moze mialoby to jakis sens. Nie obciazaloby to budzetu panstwa, a jednoczesnie rodzice dalej byliby na plusie. Nie napedzaloby niepotrzebnie patologii, nie wypychaloby kobiet z rynku pracy i faktycznie motywowaloby do posiadania dzieci. Ale niestety, Polska to w wiekszej czesci male miasteczka, ludzie prosci i nic innego niz pieniazki do rak im nie przemowi. Takimi ludzmi da sie latwo manipulowac, ale jak dlugo? W koncu to wszystko upadnie, bo nie stac nas na takie rozdawnictwo. 

w Izraelu podobnie jak w krajach Zachodu rozmnażają się głównie Arabowie, którzy takze są obywatelami tego państwa, Żydzi mają jedno maks. dwójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Prawda napisał:

Maturę masz chociaż? 😂 Kto ci zalegalizuje aborcję? Temat wzbudza kontrowersje od kilku tysięcy lat i nadal wzbudza emocje. Skoro przez kilka tysięcy lat sprawa nie została jednoznacznie rozwiązana to juz raczej nie będzie. 

a ty skonczylas podstawowke? w calej europie jest legalna aborcja, w ramach powszechnej opieki zdrowotnej, tylko Polki musz jezdzic i kombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Inflacja na zywności osiągnęła już 23%. Nawet wieprzowina drożeje.

A od przyszłego roku trzeba się szykować na jeszcze większe podwyżki. Ceny prądu i śmieci pójdą w górę, płaca minimalna (sztucznie) w górę, co pociągnie za sobą kolejne, ostre podwyżki.

Wcale mnie to nie dziwi, że PIS nie ma mocnej opozycji i nikt oprócz nich tak naprawdę nie chce wygrać wyborow. Posprzątać po nich ten syf to nie będzie łatwe zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Maturę masz chociaż? 😂 Kto ci zalegalizuje aborcję? Temat wzbudza kontrowersje od kilku tysięcy lat i nadal wzbudza emocje. Skoro przez kilka tysięcy lat sprawa nie została jednoznacznie rozwiązana to juz raczej nie będzie. 

Cala Europa jakos mogla sobie poradzic z tematem, ale dla Polski dalej temat kontrowersyjny. 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

w Izraelu podobnie jak w krajach Zachodu rozmnażają się głównie Arabowie, którzy takze są obywatelami tego państwa, Żydzi mają jedno maks. dwójkę dzieci

bo normalni ludzie wiedza, ze wiecej niz 2 dzieci, to bardziej koszmar niz sielanka, niczego nie gwarantuje, nic tak naprawde nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

w Izraelu podobnie jak w krajach Zachodu rozmnażają się głównie Arabowie, którzy takze są obywatelami tego państwa, Żydzi mają jedno maks. dwójkę dzieci

Otoz, nie masz racji, srednia na kobiete to 3 dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Cala Europa jakos mogla sobie poradzic z tematem, ale dla Polski dalej temat kontrowersyjny. 🤦‍♀️

polska to jak serial opowiesci podrecznej - handmaids tale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Otoz, nie masz racji, srednia na kobiete to 3 dzieci. 

bo arabki podbijaja statystyki, one maja moze 5,6 a taka izraelka 1,2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
4 minuty temu, Gość gość napisał:

w Izraelu podobnie jak w krajach Zachodu rozmnażają się głównie Arabowie, którzy takze są obywatelami tego państwa, Żydzi mają jedno maks. dwójkę dzieci

Zydzi to bardzo rodzinny narod, dla nich dwojka dzieci to nic, 3 i wiecej to norma. Najbogatsze rodziny maja 4+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

polska to jak serial opowiesci podrecznej - handmaids tale.

Niestety tak. PiS sprowadza kobiete do roli klaczy rozplodowej i odbiera wszelka godnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×