Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akaa

Naprawdę TYLE wcześniej trzeba rezerwować salę...?

Polecane posty

Gość Akaa

Kurczę, ja to chyba jakaś niedzisiejsza jestem albo zatrzymałam się parę-paręnaście lat wstecz. Zawsze myślałam, że salę na wesele to wystarczy zarezerwować 1,5 roku -2 lata wcześniej (i to jakąś mocno obleganą), a poza sezonem to nawet nie trzeba się specjalnie spieszyć. Wczoraj spotkałam się przelotem z koleżanką która jakieś 3 miesiące temu się zaręczyła, a że oboje są koło trzydziestki to od razu ruszyły przygotowania... i strasznie się żaliła, że udało jej się zarezerwować salę w jednym, jedynym miejscu (!) w całym województwie (i to dość daleko) i to na...za ponad TRZY lata! - z tego co zrozumiałam to jesień 2022. Mój facet coś ostatnio przebąkuje o ślubie i przyznaję, że po tym spotkaniu trochę zaczęłam się bać 😞  Dziewczyny, czy to zajmuje naprawdę aż tyle czasu, zakładając, że ktoś nie chce brać ślubu "poza sezonem", tj.zimą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka rezerwowała 2 lata wcześniej?? Ale to było ok 3 lat temu?? Nie pomogę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja sie i interesowalam u mnie i sa takie sale ktore nie sa zbyt eleganckie i one sa w wiekszosc terminow wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×