Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pravda o kobietach

Kobiety nie potrafią kochać

Polecane posty

Gość pravda o kobietach

Kobiety potrafią kochać tylko swoje dziecko i zwierzęta. Mężczyzny nigdy prawdziwie nie pokochają.

Kobieta, nawet będąc w związku, nieustannie rozgląda się za innymi, "lepszymi" opcjami. Kiedy już uda się jej znaleźć innego kandydata, gra na dwa fronty, dopóki nie ma 100% pewności, że ten drugi jest już jej. Dopiero wtedy zostawia pierwszego. Kobiety nie mają żadnych wyrzutów sumienia, gdy zdradzają.

Kobiety nie kierują się uczuciami. Dla nich przy wyborze partnera liczy się wyłącznie wygląd i hajs. Kobiety bardzo dobrze kłamią, manipulują i udają pokrzywdzone dla osiągnięcia własnych celów. Udają empatyczne i wrażliwe, ale w rzeczywistości są wyrachowane i zimne. Kobieta nie ma skrupułów, by wykorzystać mężczyznę czy fałszywie go o coś oskarżyć, byle tylko dopiąć swego. Te skromne, urocze istotki to tylko pozory, obraz przekazywany nam przez media.

Mężczyźni są romantykami, a kobiety tylko udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz się popłacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety w większośći masz racje, te najbardziej "poszkodowane" jeszcze okazują się najgorsze i najbardziej wredne po czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Kobiety potrafią kochać tylko swoje dziecko i zwierzęta. Mężczyzny nigdy prawdziwie nie pokochają.

Kobieta, nawet będąc w związku, nieustannie rozgląda się za innymi, "lepszymi" opcjami. Kiedy już uda się jej znaleźć innego kandydata, gra na dwa fronty, dopóki nie ma 100% pewności, że ten drugi jest już jej. Dopiero wtedy zostawia pierwszego. Kobiety nie mają żadnych wyrzutów sumienia, gdy zdradzają.

Kobiety nie kierują się uczuciami. Dla nich przy wyborze partnera liczy się wyłącznie wygląd i hajs. Kobiety bardzo dobrze kłamią, manipulują i udają pokrzywdzone dla osiągnięcia własnych celów. Udają empatyczne i wrażliwe, ale w rzeczywistości są wyrachowane i zimne. Kobieta nie ma skrupułów, by wykorzystać mężczyznę czy fałszywie go o coś oskarżyć, byle tylko dopiąć swego. Te skromne, urocze istotki to tylko pozory, obraz przekazywany nam przez media.

Mężczyźni są romantykami, a kobiety tylko udają.

To bardzo krzywdzące co piszesz, bo kobiety potrafią kochać. Poczytaj sobie o tym jak kocha kobieta... Widać wybierałeś sobie takie, którym zależało na Twoim wyglądzie i kasie, nie na Tobie. Kobieta kiedy kocha robi to całą sobą- nawet jest taki artykuł. Ja nie piszę, że mężczyźni nie potrafią kochać, chociaż też nie mam do nich szczęścia. Każdy z nas kocha, jedni kochają siebie, drudzy pieniądze, trzeci sztukę, można tak w kółko. Masło maślane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Każdy z nas kocha, jedni kochają siebie, drudzy pieniądze, trzeci sztukę, można tak w kółko.

Przecież autor napisał że  KOBIETY KOCHAJĄ dzieci i pieniądze.

Kobieta kocha mężczyznę zanim go nie usidli - potem liczy sie tylko kasa i kawał kotasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Kobiety potrafią kochać tylko swoje dziecko i zwierzęta. Mężczyzny nigdy prawdziwie nie pokochają.

Zgadza się, moja żona jest dobrą kobietą, ale na pierwszym miejscu jest  u niej pies i kot. Ja też lubię zwierzęta, ale nie w takim sensie żeby od razu spychać małżonka na drugi plan.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież autor napisał że  KOBIETY KOCHAJĄ dzieci i pieniądze.

Kobieta kocha mężczyznę zanim go nie usidli - potem liczy sie tylko kasa i kawał kotasa.

Moja żona sięga po mojego kotasa jak po wibrator. Bierze go kiedy chce, to jej go daję. A jak ja chcę sobie wsadzić to mi często odmawia i muszę czekać aż ona nabierze ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

To zacznij zwraca uwagę ba te zwykle, przeciętne. Albo zrób sie najlepszym okazem, tak żeby lepszego szukać dziunia nie musiała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary m
5 godzin temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Kobiety potrafią kochać tylko swoje dziecko i zwierzęta. Mężczyzny nigdy prawdziwie nie pokochają.

Piszesz o różnych uczuciach. Każdego kocha się inaczej i można równie mocno.:)

5 godzin temu, Gość pravda o kobietach napisał:

Kobieta, nawet będąc w związku, nieustannie rozgląda się za innymi, "lepszymi" opcjami. Kiedy już uda się jej znaleźć innego kandydata, gra na dwa fronty, dopóki nie ma 100% pewności, że ten drugi jest już jej. Dopiero wtedy zostawia pierwszego. Kobiety nie mają żadnych wyrzutów sumienia, gdy zdradzają.

Zapewnie są takie sytuacje, ale bez powodu nikt nie zdradza. Zdrada ma miejsce najczęściej wtedy, gdy w związku jest coś nie halo. Tak samo z wyrzutami: im bardziej baznadziejny związek, tym wyrzutów mniej, bo łatwiej się usprawiedliwiać.;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość mary m napisał:

 

Zapewnie są takie sytuacje, ale bez powodu nikt nie zdradza. Zdrada ma miejsce najczęściej wtedy, gdy w związku jest coś nie halo. Tak samo z wyrzutami: im bardziej baznadziejny związek, tym wyrzutów mniej, bo łatwiej się usprawiedliwiać.;)

 

Przeciwnie. Są jednostki, które zdradzają gdy w związku jest bardzo halo. Na przykład patologiczni zdradzacze i ot tak, bo fajna adrenalina dotknąć kogoś nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary m
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Przeciwnie. Są jednostki, które zdradzają gdy w związku jest bardzo halo. Na przykład patologiczni zdradzacze i ot tak, bo fajna adrenalina dotknąć kogoś nowego. 

Możliwe, że znajdą się i tacy szaleńcy. Ja takich nie poznałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobiety nadają się tylko do seksu, na pewno nie do tego by im zaufać i darzyć uczuciem czy zaufaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach
2 godziny temu, Gość Prawda napisał:

To zacznij zwraca uwagę ba te zwykle, przeciętne.

Zwracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach

Ponadto kobiety są bardzo niestałe w uczuciach. Gdy mężczyzna zachoruje, porzucają go. Gdy straci pieniądze, porzucają go. Gdy straci urodę, porzucają go. Gdy wykorzystają go do zdobycia władzy lub osiągnięcia innego celu, porzucają go.

Kobieta ciągle szuka nowych przygód, emocji i wrażeń, dlatego nie jest w stanie szczerze pokochać mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucasz mnie
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kobiety nadają się tylko do seksu, na pewno nie do tego by im zaufać i darzyć uczuciem czy zaufaniem

okropne postrzeganie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach

Kobieta nigdy nie związałaby się z mężczyzną, który nie jest przystojny, chyba że jest bardzo bogaty, ale nawet wtedy nie kocha go, tylko nim gardzi, widzi w nim tylko maszynkę do wyciągania pieniędzy.

Mężczyźni potrafią się zakochać w mniej atrakcyjnych kobietach, a zarobki kobiety nie mają dla nich znaczenia, podczas gdy kobiety gardzą mężczyznami zarabiającymi mniej od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość zasmucasz mnie napisał:

okropne postrzeganie kobiet.

Same sobie zasłużyłyście na taką opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach

Kobiety potrafią wymyślać najbardziej wyszukane argumenty, by uzasadnić swoje błędy, potrafią wymyślić najróżniejsze wymówki, byle tylko nie wyszło, że zrobiły coś źle. Kobieta nie potrafi się przyznać do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach
2 godziny temu, Gość Prawda napisał:

To zacznij zwraca uwagę ba te zwykle, przeciętne. Albo zrób sie najlepszym okazem, tak żeby lepszego szukać dziunia nie musiała. 

Przecież takie są najgorsze. Udają skromne, ciche i nieśmiałe, a potem wychodzi ich prawdziwe oblicze. Potrafią zniszczyć życie bardziej niż inne.

Nawet w "najlepszym okazie" kobietom coś nie pasuje. Jak nie macie się do czego przyczepić, to szukacie na siłę czegokolwiek, byle tylko ponarzekać i uzasadnić szukanie kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda o kobietach

Jednocześnie kobiety potrafią bardzo dobrze udawać kochające i troskliwe, by przekonać innych do swojej racji.

Ponadto, kobiety, mimo że w większości przypadków nie mają nic do zaoferowania, mają ogromne wymagania wobec mężczyzn, jednocześnie oczekując od nich braku wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlatego napisałem od kobiet wymaga się tylko seksu, bogaty facet bierze taką żeby mieć ...e w sypialni na wyłączność. Jak się przeterminuje to wymiana na młodszy model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Niestety prawda i mowie to jako kobieta, taka natura nas stworzyła i jedynie możemy dobrym wychowaniem, wartościami wyniesionymi z domu i szacunkiem do innego człowieka to hamować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ala napisał:

Niestety prawda i mowie to jako kobieta, taka natura nas stworzyła i jedynie możemy dobrym wychowaniem, wartościami wyniesionymi z domu i szacunkiem do innego człowieka to hamować. 

Ala z pałą😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurdyjska poezja ludowa

"Czy wiesz jaka jest jej miłość? To jakby mżyl najdrobniejszy deszcz, w którym idziesz i nie wiesz, że pada a potem nagle czujesz, żeś przemókł do samego serca, taka jest jej miłość" - z kurdyjskiej poezji ludowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stara dawna jak świat

dlatego trzeba yeb@c te szm@ty i się nimi nie przejmowac i brońcie Boze nie angazowac sie nigdy w żadna, bo finał jest ZAWSZE taki sam-ona cie oleje a ty potem umierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Arystoteles napisał:

stara dawna jak świat

dlatego trzeba yeb@c te szm@ty i się nimi nie przejmowac i brońcie Boze nie angazowac sie nigdy w żadna, bo finał jest ZAWSZE taki sam-ona cie oleje a ty potem umierasz

Najpierw zawsze możesz ją okraść, ośmieszyć i poniżyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Najpierw zawsze możesz ją okraść, ośmieszyć i poniżyć:/

po co? bez przesady

po prostu wystarczy się nie angażować w żadną babę i nie latać za żadną, to jedyny klucz do sukcesu

ale wiem.. latwo się pisze, jak jakas zawróci w głowie to facet jest taki głupi (sam taki jestem), ze zrobi dla niej wszystko, niestety taka nasza biedna smutna natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę że jest wiele kobiet które potrafią kochać, tyle że zamiast wiązać się z z dobrymi chlopami to wybierają na mężów chłopów co kochać ich nie potrafią... potem lament że on pije że on bije od lat, a jak sie takiej zapytasz czemu nie odejdzie to Ci powie że nie odejdzie bo go kocha... Z tą miłością to jest ciężka sprawa. Nie należy generalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Arystoteles napisał:

po co? bez przesady

po prostu wystarczy się nie angażować w żadną babę i nie latać za żadną, to jedyny klucz do sukcesu

ale wiem.. latwo się pisze, jak jakas zawróci w głowie to facet jest taki głupi (sam taki jestem), ze zrobi dla niej wszystko, niestety taka nasza biedna smutna natura

I to pisze typ użalajacy się non stop że brakuje mu baby. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Zakopiańczyk albo i napisał:

A ja tak sobie myślę że jest wiele kobiet które potrafią kochać, tyle że zamiast wiązać się z z dobrymi chlopami to wybierają na mężów chłopów co kochać ich nie potrafią... potem lament że on pije że on bije od lat, a jak sie takiej zapytasz czemu nie odejdzie to Ci powie że nie odejdzie bo go kocha... Z tą miłością to jest ciężka sprawa. Nie należy generalizować.

To trolle piszą. Takie krzywdzące uogólnienia to ich specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×