Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKK

Do jakiego wieku uważacie karmienie za normalne? Sprzeczka z mężem.

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja byłam karmiona do dwóch lat i dwóch miesięcy, pamietam nawet moment odłączenia. Mama zabandażowała piersi i zaznaczyła fioletem, mówiła ze ją boli i ma chore, więc ja wtedy „ to daj mi kanapkę” i tak się dołączyłam. Bez płaczu i ryków 

Urocze :-D

I widzisz, to długie kramienie całkiem rzuciło ci się na mózg, a teraz robisz tą samą krzywdę swojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jaka aseksualna, karmienie i ciaza kreca facetow.

Ja zas mysle ze 3 latek ktory ssie piers, robi rowniez w pieluchy i za nic nie pojdzie na nocnik, porozumiewa sie guganiem i slowami typu papu, pipi czy brumbrum i nie uzywa slowa "ja" tylko mowi o sobie po imieniu w trzeciej osobie.Niektore rzeczy logicznie ida w parze, nie wierze ze 3 letni cycodoj sklada cale zdania czy potrafi poinformowac o swoich potrzebach inaczej niz placzem

Karmiłam dzieci do 2,5 lat i nie robiły już w pieluchy i pięknie mówiły.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale to wina autorki, ze zamierza być aseksualna 😄 Więc jakie ma autorka prawo do kochanka? Przecież to jej wina, że nie będzie seksu. W tym wypadku to jednak jej mąż ma pełne prawo znaleźć sobie kochankę, a nieona kochanka.

Autorka ma takie prawo do kochs nka, że jak mąż nie będzie chciał jej zaspokoić to może sobie poszukać chętnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Urocze :-D

I widzisz, to długie kramienie całkiem rzuciło ci się na mózg, a teraz robisz tą samą krzywdę swojemu dziecku.

A widzisz, ja nie mam dzieci skarbenku. Za to studiuje położnictwo 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorka ma takie prawo do kochs nka, że jak mąż nie będzie chciał jej zaspokoić to może sobie poszukać chętnego. 

Tylko, że ona celowo chce być aseksualna :-D To tak jakby jej facet dokleił sobie sztuczne rzęsy, umalował się, i założył szpilki i perukę (ewentualnie zrezygnowałby z mycia się na tydzień) i kazał się jej zaspokajac . A gdyby stwierdziła, ze nie bo jest aseksualny to poszedłby do kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

A widzisz, ja nie mam dzieci skarbenku. Za to studiuje położnictwo 😚

Taka młoda a taka skrzywiona. Może na jakąś terapię się wybierz i przepracuj tę traumę z dzieciństwa. Pamiętać jak się ciumkało suta i fioletowe cycki matki to jest hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka młoda a taka skrzywiona. Może na jakąś terapię się wybierz i przepracuj tę traumę z dzieciństwa. Pamiętać jak się ciumkało suta i fioletowe cycki matki to jest hardcore.

Piwniczaku, ty jak zwykle nie czytasz co się do ciebie pisze. Pamietam jak nałożyła bandaż, na którym zaznaczyła fioletowe koła i jako dziecko zrozumiałam, że nie może karmić. A, że odłączenie było kamieniem milowym w moim życiu (jak w wieku każdego dziecka) to udało mi się z racji na wiek zapamiętać ten dzień. Pamietam tez jak poszłam do brata do przedszkola jak miałam 1,5 roku i bałam się, że milołaj stłucze mnie kijem i jak się wydzierałam, że boje się Mikołaja ale innych rzeczy z tego okresu nie pamiętam. Samego karmienia nie pamietam. Może ty się wybierz, normalne to nie jest, że masz jakieś chore skojarzenia. Ile matek i ojców widziałam przez 4 lata studiów to takiego egzemplarza jeszcze nie było. Co za zbok. Mamusia już zrobiła kakałko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matki karmiace 2 lata dziecko nie sa normalne i nigdy nie będą. Ciekawe co taka matka kieruje, aby tyle karmić, napewno nie dobro dziecka. A tezy, ze dziecko karmione piersią sa zdrowsze to bujda, znam nie jedno dziecko karmione mm i chorują nawet mniej niż te karmione z cyca. O dziwo te dzieci które są karmione piersią i które znam ciągle chorują, jak nie katar to kaszel. Może dla nich karmienie piersią to jedyne co osiągnęły w życiu, albo chcą mieć z tego korzyść dla siebie, naapewno nie dla dziecka, bo dziecko w wieku 2 lat je już tak wiele, ze nie potrzebuje cyca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Karmiłam dzieci do 2,5 lat i nie robiły już w pieluchy i pięknie mówiły.  

Dla rozpłodowych krówek zawsze ich cielaczki są naj. Na pewno pięknie mówiły i były najpiękniejsze z całej zerówki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Piwniczaku, ty jak zwykle nie czytasz co się do ciebie pisze. Pamietam jak nałożyła bandaż, na którym zaznaczyła fioletowe koła i jako dziecko zrozumiałam, że nie może karmić. A, że odłączenie było kamieniem milowym w moim życiu (jak w wieku każdego dziecka) to udało mi się z racji na wiek zapamiętać ten dzień. Pamietam tez jak poszłam do brata do przedszkola jak miałam 1,5 roku i bałam się, że milołaj stłucze mnie kijem i jak się wydzierałam, że boje się Mikołaja ale innych rzeczy z tego okresu nie pamiętam. Samego karmienia nie pamietam. Może ty się wybierz, normalne to nie jest, że masz jakieś chore skojarzenia. Ile matek i ojców widziałam przez 4 lata studiów to takiego egzemplarza jeszcze nie było. Co za zbok. Mamusia już zrobiła kakałko? 

No to piszę ci, ze to niezły hardcore pamiętać ssanie suta i fioletowe cycki matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Matki karmiace 2 lata dziecko nie sa normalne i nigdy nie będą. Ciekawe co taka matka kieruje, aby tyle karmić, napewno nie dobro dziecka. A tezy, ze dziecko karmione piersią sa zdrowsze to bujda, znam nie jedno dziecko karmione mm i chorują nawet mniej niż te karmione z cyca. O dziwo te dzieci które są karmione piersią i które znam ciągle chorują, jak nie katar to kaszel. Może dla nich karmienie piersią to jedyne co osiągnęły w życiu, albo chcą mieć z tego korzyść dla siebie, naapewno nie dla dziecka, bo dziecko w wieku 2 lat je już tak wiele, ze nie potrzebuje cyca. 

I jeszcze jedno. Skoro pamietasz fioletowe cyce matki to również pamiętasz karmienie. Może probowałaś wyprzeć to ze swojej świadomości bo to jednak jest hardcore, ale tak naprawdę to pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Piwniczaku, ty jak zwykle nie czytasz co się do ciebie pisze. Pamietam jak nałożyła bandaż, na którym zaznaczyła fioletowe koła i jako dziecko zrozumiałam, że nie może karmić. A, że odłączenie było kamieniem milowym w moim życiu (jak w wieku każdego dziecka) to udało mi się z racji na wiek zapamiętać ten dzień. Pamietam tez jak poszłam do brata do przedszkola jak miałam 1,5 roku i bałam się, że milołaj stłucze mnie kijem i jak się wydzierałam, że boje się Mikołaja ale innych rzeczy z tego okresu nie pamiętam. Samego karmienia nie pamietam. Może ty się wybierz, normalne to nie jest, że masz jakieś chore skojarzenia. Ile matek i ojców widziałam przez 4 lata studiów to takiego egzemplarza jeszcze nie było. Co za zbok. Mamusia już zrobiła kakałko? 

I jeszcze jedno. Skoro pamietasz fioletowe cyce matki to również pamiętasz karmienie. Może probowałaś wyprzeć to ze swojej świadomości bo to jednak jest hardcore, ale tak naprawdę to pamiętasz.

To miała być odpowieź na ten post a nie poprzedni. Przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosć napisał:

Karmić roczne czy 1,5 roczne dziecko piersią jest nienormalne, ale 3 latek latający z butelką o jest normalne...mam znajomą co sie śmiala że karmię 1,5 roku a jej syn dzis ma 4,5 roku i nadal w nocy ciądnie butelke i to z 3 razy, do zasypiania też butelka..tak to jest za to normalne.

Racja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Matki karmiace 2 lata dziecko nie sa normalne i nigdy nie będą. Ciekawe co taka matka kieruje, aby tyle karmić, napewno nie dobro dziecka. A tezy, ze dziecko karmione piersią sa zdrowsze to bujda, znam nie jedno dziecko karmione mm i chorują nawet mniej niż te karmione z cyca. O dziwo te dzieci które są karmione piersią i które znam ciągle chorują, jak nie katar to kaszel. Może dla nich karmienie piersią to jedyne co osiągnęły w życiu, albo chcą mieć z tego korzyść dla siebie, naapewno nie dla dziecka, bo dziecko w wieku 2 lat je już tak wiele, ze nie potrzebuje cyca. 

a te ktore daja dwulatkowi butelke sa normalne? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a te ktore daja dwulatkowi butelke sa normalne? czy nie?

A iwdzisz różnicę pomiędzy butelką a cycem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A iwdzisz różnicę pomiędzy butelką a cycem?

To sluzy do wykarmienia dziecka i to. Skoro roczne dziecko na piersi nie musi pic mleka, to to karmione butelka tez nie. Czy uwazasz, ze dziecko kp powinno si cofnac i dostac butelke z mlekiem korym pluje dalej niz widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

To sluzy do wykarmienia dziecka i to. Skoro roczne dziecko na piersi nie musi pic mleka, to to karmione butelka tez nie. Czy uwazasz, ze dziecko kp powinno si cofnac i dostac butelke z mlekiem korym pluje dalej niz widzi.

Skoro nie widzisz róznicy pomięzy butlą a cyckiem to dalsza dyskusja jest zbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

BUYAHAHAHAHAH !!!!!!!!!! A co ma twój meżus do karmienia? Twoje cycki, twoja sprawa. 

Niektórym facetom chyba naprawde się za dużo wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skoro nie widzisz róznicy pomięzy butlą a cyckiem to dalsza dyskusja jest zbedna.

Tez tak uwazam. Ty pewnie z tych co wysmiewaja kp, ale twoj 3katek latajacy z butelka to normalne. Nie masz argumentow, nie wiesz co napisac to konczysz dyskusje. Dobrej nocy zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10.08.2019 o 18:06, Gość Hahaha napisał:

Co ma mąż do tego? Xd tak właśnie mąż potem idzie zdradzić skoro bombelek zajmuje jego miejsce i tylko liczy się bombelek 

No tak, prymitywna chuć meża ma być ważniejsza niż dobro dziecka. Palnij się w łeb. Nie wierzę że baba moze byc tak durna. A faceci, którzy mają seks regularny i tak zdradzają gdy znajdą ku temu odpowiednie okoliczności. Widac, ze kolejna która wierzy ślepo w to, ze jej misio "jest złoty" bauhahahaha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
37 minut temu, Gość gosc napisał:

a te ktore daja dwulatkowi butelke sa normalne? czy nie?

Tak jak mówiłam, dwu letnie dziecko jest już prawie wszystko, więc po co wyskakujesz z butelka? Wiele dzieci w tym wieku nie pije już z butelki nawet, mój brat ma 2 letnie dziecko i jakoś nigdy nie widziałam jej z butelka, a zostaje u mnie na noc, więc tekst, ze pije w nocy byłby slaby , je normalne posiłki. I wolałabym widzieć dziecko 2 letnie z butelka niż wiszące na cycku, może jeszcze na imprezie rodzinnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No tak, prymitywna chuć meża ma być ważniejsza niż dobro dziecka. Palnij się w łeb. Nie wierzę że baba moze byc tak durna. A faceci, którzy mają seks regularny i tak zdradzają gdy znajdą ku temu odpowiednie okoliczności. Widac, ze kolejna która wierzy ślepo w to, ze jej misio "jest złoty" bauhahahaha. 

Jakie dobro dziecka. 2 letnie dziecko nie potrzebuje już twojego cyca. A zapewne z niego leci już sama bezwartosciowa woda. Za niedługo powiesz, ze ta która karmiła 7 letnie dziecko jest normalna bo dba o dobro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma seks do tego?

Chyba jakiś durny facet udający kobietę, tak się tu rzuca o ten seks. Widac że ma zerowe pojęcie o biologii. 

Najwięcej pokarmu i prolaktyny jest jednak w pierwszych miesiach karmienia. Potem to się stabilizuje. No i potem też dziecko karmi się znacznie rzadziej, bo jednak wtedy zaczyna jeść też inne pokarmy. Także matka wtedy nie jest też już "uwiązana" dzieckiem., tak jak w pierwszym pół roczu.

Serio myślisz, że jak kobieta karmi nawet do 2 czy 2,5 roku to w ogóle nie uprawia seksu i ze nie ma ochoty na bliskość z partnerem? Hahaha. Do szkoły dzieciaku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla rozpłodowych krówek zawsze ich cielaczki są naj. Na pewno pięknie mówiły i były najpiękniejsze z całej zerówki 😄

Jak się ma 2,5 roku to nie chodzi się do zerówki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szkoda, ze tak nie słuchacie WHO jak zaleca szczepic dzieci tylko słuchacie byle jakiego staruszka z neta, który nawet nie ma wykształcenia medycznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tylko, że ona celowo chce być aseksualna 😄 To tak jakby jej facet dokleił sobie sztuczne rzęsy, umalował się, i założył szpilki i perukę (ewentualnie zrezygnowałby z mycia się na tydzień) i kazał się jej zaspokajac . A gdyby stwierdziła, ze nie bo jest aseksualny to poszedłby do kochanki.

Celowo????

Ale prymityw.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak jak mówiłam, dwu letnie dziecko jest już prawie wszystko, więc po co wyskakujesz z butelka? Wiele dzieci w tym wieku nie pije już z butelki nawet, mój brat ma 2 letnie dziecko i jakoś nigdy nie widziałam jej z butelka, a zostaje u mnie na noc, więc tekst, ze pije w nocy byłby slaby , je normalne posiłki. I wolałabym widzieć dziecko 2 letnie z butelka niż wiszące na cycku, może jeszcze na imprezie rodzinnej. 

Nie mówię o sobie. Tylko bawi mnie, ze ktoś stawia "zmysł etsetyczny" mężulka wyżej niz ewentualne dobro dziecka. Ale jednak lekarze wiedza lepiej co jest dobre dla dziecka niz jakaś frustratka z forum.  A "wodę" to ty masz zamiast mózgu. W Afryce karmi sie dzieci do 5-6 lat, co pokazuje że jednak dziecko przy piersi jest czymś zupełnie naturalnym (i  w wielu krajach trzeciego swiata dzieci też są dłuzej karmione piersią). To, ze ludzie z "cywilizowanych" krajów mają zryte łby i kojarzy im się to z jednym, to juz ich problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Szkoda, ze tak nie słuchacie WHO jak zaleca szczepic dzieci tylko słuchacie byle jakiego staruszka z neta, który nawet nie ma wykształcenia medycznego. 

Nie znam osób, które by nie szczepiły dzieci lub wprost mówiły, ze są przeciwne, więc mów za siebie. Inna rzecz, ze szczepionki niestety spowodują autyzm u ok. 0,5 -1% szczepionych. Obejrzyj sobie film na yt, o polskiej rodzinie, w której dwóch synów zachorowało na autyzm akurat po szczepieniach. Trzeba mieć do tego predyspozycje genetyczne, ale nie da się póki co tego skutecznie sprawdzić. Testy na mutacje genetyczne, okazują się nieskuteczne, zawiodły również i tę rodzine. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, Gość gość napisał:

No tak, prymitywna chuć meża ma być ważniejsza niż dobro dziecka. Palnij się w łeb. Nie wierzę że baba moze byc tak durna. A faceci, którzy mają seks regularny i tak zdradzają gdy znajdą ku temu odpowiednie okoliczności. Widac, ze kolejna która wierzy ślepo w to, ze jej misio "jest złoty" bauhahahaha. 

Pryitywna potrzeba karmienia oseska do 2 roku wzwyż ma być ważniejsza niż dobro męża? Palnij się w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tak jak mówiłam, dwu letnie dziecko jest już prawie wszystko, więc po co wyskakujesz z butelka? Wiele dzieci w tym wieku nie pije już z butelki nawet, mój brat ma 2 letnie dziecko i jakoś nigdy nie widziałam jej z butelka, a zostaje u mnie na noc, więc tekst, ze pije w nocy byłby slaby , je normalne posiłki. I wolałabym widzieć dziecko 2 letnie z butelka niż wiszące na cycku, może jeszcze na imprezie rodzinnej. 

Kobita nie odróżnia ssania cycka od butelki. Jest tatalnie zamroczona hormonami. Nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×