Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKK

Do jakiego wieku uważacie karmienie za normalne? Sprzeczka z mężem.

Polecane posty

Gość Gosc

Szkoda, ze się wymadrzasz, a wiedzy nie masz, za chwile to pewnie będzie WHO i inne bzdety. Później nie dziwne, ze tyle dzieci na mm choruje, skoro mądra mamuśka robi wrzątkiem woda z rury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags
19 minut temu, Gość gosc napisał:

Sorry ale teraz Ty poleglas. Mleko na wodzie mineralnej? Chyba oszalalas. 

Przypuszczam, ze chodzi o wode o niskiej zawartosci mineralow, jak Żywiec lub Primavera. Sama na nich sporzadzam mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploo

Taa, zwlaszcza woda mineralna z butelki w ktorej nie wiadomo ile i w jakich warunkach jest przechowywana, słonce, czas, rozlewanie  - samo zdrowie , bisfenol , bakterie itd, odchodza od niej dorosli, co dopiero dzieci. Primaver.e musieliby ci natychmiast  ze zrodla  dostartarczac w szkle.  Znajomy pracuje przy produkcji Zywca - w zyciu do ust nie wezmę.  Chyba ze mieszkasz tam , gdzie kranowa jest trujaca - nie wiem, czy sa jeszcze takie miejsca w Polsce, bo w Europie raczej nie. Normalnie woda z kranu jest o wiele zdrowsza, jesli już. I po co w ogóle dziecku smoczek? butelki? Pierś i  kubek wystarczą.

A poza tym - fajnie , grzej sobie wode akurat do 40-50 stopni i pilnuj tego . I nie przerwij Boze bron karmienia, bo temperatura spadnie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja planuje max. rok 🙂 potem dziecko jest już duże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość ploo napisał:

Taa, zwlaszcza woda mineralna z butelki w ktorej nie wiadomo ile i w jakich warunkach jest przechowywana, słonce, czas, rozlewanie  - samo zdrowie , bisfenol , bakterie itd, odchodza od niej dorosli, co dopiero dzieci. Primaver.e musieliby ci natychmiast  ze zrodla  dostartarczac w szkle.  Znajomy pracuje przy produkcji Zywca - w zyciu do ust nie wezmę.  Chyba ze mieszkasz tam , gdzie kranowa jest trujaca - nie wiem, czy sa jeszcze takie miejsca w Polsce, bo w Europie raczej nie. Normalnie woda z kranu jest o wiele zdrowsza, jesli już. I po co w ogóle dziecku smoczek? butelki? Pierś i  kubek wystarczą.

A poza tym - fajnie , grzej sobie wode akurat do 40-50 stopni i pilnuj tego . I nie przerwij Boze bron karmienia, bo temperatura spadnie. Powodzenia.

No i co z tego, że temepratura spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Raczej do wymieniania to nie potrzebujesz tej temperatury nie wiadomo ile czasu. Tak, lepiej rozrabia wrzątkiem gdzie wszystkie składniki odżywcze tracą na wartości. Tobie spada, ale poziom IQ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gosc napisał:

A pani już wydojona?

Pisałam że nie KP już 2 lata. I kto tu nie potrafi czytać? 😛 Kończę z tobą dyskusję, bo bym musiała się zniżyc do twojego patologiczne poziomu dziecko 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pisałam że nie KP już 2 lata. I kto tu nie potrafi czytać? 😛 Kończę z tobą dyskusję, bo bym musiała się zniżyc do twojego patologiczne poziomu dziecko 🤭

Czyli już wydojona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj tam to ta bezpłodna baba ciągle pisze te same teksty o krowach  , bąbelkach itd .  Bezpłodne  babsko siedzi tu cały dzień na  forum obraza matki i dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wii
11 minut temu, Gość gość napisał:

Oj tam to ta bezpłodna baba ciągle pisze te same teksty o krowach  , bąbelkach itd .  Bezpłodne  babsko siedzi tu cały dzień na  forum obraza matki i dzieci .

O bombelkach :-D

Ja trolluję a wy łykacie jak pelikany. I się jeszcze głupie baby wykłócacie.

Oj matrony, matrony :-D Cielaczki nakarmione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko  zmień męża bo ten to jakiś głupek . Mądry facet jest dumny jak zona długo kp dziecko bo wie jakie to ważne dla zdrowia dziecka . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×