Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oli

Niemowlę płacze na widok mamy ☹️

Polecane posty

Gość Oli

Zajmuje się córeczka prawie roczna właściwie sama jestem z nią całe dnie, przytulam, caluje, dbam, jestem lagodna. Od czasu odwiedzin dziadków wybucha płaczem jak ja rozśmieszam, biorę na ręce. U babci jest spokojna i wesoła. Mama podejrzewa mnie że się mnie boi, że na nią krzyczałam 😢. Nic takiego nie miało miejsca, dlaczego córka tak reaguje, jest mi strasznie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
2 minuty temu, Gość Oli napisał:

Zajmuje się córeczka prawie roczna właściwie sama jestem z nią całe dnie, przytulam, caluje, dbam, jestem lagodna. Od czasu odwiedzin dziadków wybucha płaczem jak ja rozśmieszam, biorę na ręce. U babci jest spokojna i wesoła. Mama podejrzewa mnie że się mnie boi, że na nią krzyczałam 😢. Nic takiego nie miało miejsca, dlaczego córka tak reaguje, jest mi strasznie przykro.

Może dziadki za długo u was przesiadują i małej się pomyliło kto jest jej prawdziwa matka. Widziałam już sporo takich sytuacji. Na początku najlepiej żeby dziecko było tylko z rodzicami a na odwiedziny, nianie itp przyjdzie jeszcze czas gdy ta wiez z matka będzie już wystarczająco silna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Milena napisał:

Może dziadki za długo u was przesiadują i małej się pomyliło kto jest jej prawdziwa matka. Widziałam już sporo takich sytuacji. Na początku najlepiej żeby dziecko było tylko z rodzicami a na odwiedziny, nianie itp przyjdzie jeszcze czas gdy ta wiez z matka będzie już wystarczająco silna 

Przecież dziecko nie ogarnia, że istnieje takie coś, jak matka, jako inny byt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

A przed wizytą dziadków zachowywała się inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Tak, była spokojna ale mam podejrzenie co to może być. Chciala być nakarmiona przeze mnie, dodatkowo jest niewyspana i idą żeby, mieszanka wybuchowa. Zobaczymy czy karmienie pomoże 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli

Nie wiem czy to kogoś interesuje ale okazało się że było to niewyspanie jednak, karmienie nie pomogło, płacz się rozwinął i to już na wszystkich i wszystko nie tylko na mnie. A dziecko początkowo płakało na mój widok bo tak jakby mi się zalilo że mu źle, tak interpretuje cała tą sytuację. Ech trudno jest jak dziecko nie potrafi mówić, takie zgadywanki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×