Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hela

Rozpacz po porzuceniu.

Polecane posty

Gość Hela

Dzięki za słowa wsparcia

 On zawsze się dziwił i zachwycał tym, że jestem dobra i uczynna dla wszystkich a ja już wiem, że to się nie opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Wrócił na weekend.  Znowu ten sam dobry, ciepł, czuły....

Na moje pytania co się działo.... odpowiedź: nic, taki jestem, przez tel nie jestem wylewny, bardzo dużo pracy

A ja mam wątpliwości.... Kiedy się nie widzimy lód i dystans, kiedy jesteśmy razem jest idealnie. Rollercoaster emocjonalny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Hela napisał:

Dzięki za słowa wsparcia

 On zawsze się dziwił i zachwycał tym, że jestem dobra i uczynna dla wszystkich a ja już wiem, że to się nie opłaca. 

Nadal taka bądź. Nie zmieniaj się. Wyczulam, że taka jesteś. To się nie musi "opłacać". Jeżeli się zmienisz, to przede wszystkim Tobie będzie z tym źle i najbardziej Ty na tym ucierpisz. Uwierz mi, proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A nie palnęłaś czegoś nieodpowiedniego w towarzystwie? Nie skrytykowałaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic się nie stało- taki już jestem. Zimny drań? Jak w piosence? Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Wystarczy odwrócić sytuację. Może następnym razem  ty znikniesz na weekend, i nie odezwiesz się ani słowem? Niektórzy jeszcze nie wyrośli z 4latka i elektrycznego gniazdka- taki gość poczuje dopiero wtedy jak to jest, jak sam tego zazna. Pomyśl autorko nad zniknięciem na kilka dni. Bo tak w ogóle, to takie znikanie bez słowa, bez minimum informacji to jasny przekaz dla o braku empatii i szacunku. Mądre kobiety widzą, że męzczyznę trzeba sobie wychować, bo w niejednym siedzi cały czas rozkapryszony 4latek, dlatego warto odpłacić pięknym za nadobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie stosować żadnych zagrywek i gierek. Po co? Żeby jedno drugiemu tylko nerwy psuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Nie lubię gierek i podchodów.... jeżeli mnie nie doceni to trudno, wiele straci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OglupieliDOReszty81
Przed chwilą, Gość Hela napisał:

Nie lubię gierek i podchodów.... jeżeli mnie nie doceni to trudno, wiele straci.

Odpieprz sie ode mnie raz na zawsze.Nie chce cie kurffa i zadnej z Polski.Tyle w temacie.Jestescie banda chorych psychicznie popiepszencow ktorzy mysla ze jestm ich zakladnikiem ktory ma zabawiac zdesperowana france ktorych nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość OglupieliDOReszty81 napisał:

Odpieprz sie ode mnie raz na zawsze.Nie chce cie kurffa i zadnej z Polski.Tyle w temacie.Jestescie banda chorych psychicznie popiepszencow ktorzy mysla ze jestm ich zakladnikiem ktory ma zabawiac zdesperowana france ktorych nikt nie chce.

Chyba ci się pomylily tematy. Nikt cie tu nie chce ...cu. Idz na erotyczny i odczep sie od nas. Tu nikogo nie wyrwiesz bo cie tu nie chcemy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2019 o 19:19, Gość Hela napisał:

Nie lubię gierek i podchodów.... jeżeli mnie nie doceni to trudno, wiele straci.

Rozbawiłaś mnie. Oni rzadko nas doceniają. Ile przez to tracą, to tylko my wiemy 😉 To taka kara dla nich, o której wiemy tylko my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Wciąz gra na moich uczuciach, pojawia sie i znika. Kiedy jest, jest dobrze, ja tańcuje kolo niego, on łaskawie odwzajemnia..... Później znowu lód i obojętność na kilka dnia. Ja ...ka wciąż na niego czekam. Wiem, że robie źle, wiem, że nie mam klasy ale tak bardzo tęsknię za tymi dobrymi chwilami, ze wciąż żyję złudzeniami. Jak urwac to? Jak sprawić aby było jak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Helu, nie sprawisz. On taki jest. Będziesz tak miała już zawsze z nim. Taką huśtawkę emocjonalną Ci zapewni, że ciągle będziesz się tak czuła. Sama powinnaś wybrać czy dasz radę i chcesz tak właśnie żyć, czy wolisz spokój ale bez niego. Jak już wybierzesz., to konsekwentnie trzymaj się wyboru i nie daj się złamać. Takie katowanie psychiki jest bardzo męczące dla katowanego. Nie każda potrafi znieść taką przemoc emocjonalną. Może się przez to posypać również zdrowie fizyczne. Zastanów się czy na pewno tego chcesz 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Chyba jestem uzależniona od niego i chcę wyjśc z tego ale nie potrafię. Widzę błędy jakie popełniam ale nic z tym nie robie. Jestem jak pies czekający na odrobinę czułości. Wygladam już jak zombi, od dwóch tygodni prawie nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama możesz sobie z tym nie poradzić. Wybierz się prywatnie do psychoterapeuty. Im krócej trwa Wasz związek tym łatwiej Ci będzie wymiksować się z niego.

P.S. Zombie też mogą wyglądać uroczo 😉

Ratuj się dopóki jeszcze dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest silna kobieta. Poradzi sobie. To wszystko trwa dopiero parę miesięcy, więc nie jest tak źle. Skoro widzisz jakie błędy popełniasz to może już czas żebyś coś z tym zrobiła? Pomyśl się czy to wszystko bardziej Cię uszczęśliwia czy może odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela

Wylewam litry łez aby spędzic z nim dwa urocze dni w tygodniu. Chyba nie warto. Jedyne co mnie zabija to swiadomość, ze nie spotkam już nigdy tak cudownego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej dojrzewasz do podjęcia właściwej decyzji. Taka huśtawka emocjonalna nie jest dobra ani dla Twojej psychiki ani dla ciała. Zachowujesz się jak cukrzyk nie potrafiący żyć bez czekolady. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Musisz zdać sobie z tego sprawę że on się tobą bawi, facet który kocha i któremu zależy nigdy tak się nie zachowuje. Opisywalam już tu moja historie. Mój kręcił na dwa fronty, i już ma kolejna, dlatego tak znikał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×