Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

2 minuty temu, Gejlkozloski napisał:

Mi się też to wszystko jakoś kupy nie trzyma. Najpierw mówi, że nie zdecydowała by się teraz na taką operację, a teraz nagle myślała o tym już od dawna... Szkoda mi jej, bo widać że chce się przypodobać temu kurduplowi, bo on co rusz gada o jakiś innych laskach, według mnie to trochę brak szacunku do własnej dziewczyny. A ona teraz lata i się ciągle upiększa, moim zdaniem reakcja jej brata była taka ostra bo pewnie czuje, że coś tu śmierdzi i Friz miał spory wpływ na jej decyzję. Oczywiście, nie mam nic do operacji plastycznych i każdy ma prawo robić tak żeby czuł się ze sobą dobrze, ale ona w tym filmie odwaliła taką szopkę że szkoda gadać 😐 Mogła jeszcze iść do sąsiadów i pytać ich o zdanie...

Dokładnie, straszna szopka a dziewczyna mega zakomplesiona. Najpierw mówi, ze po ciąży może kiedyś by zrobiła ale teraz lubi tak jak jest a pare miesiecy później "myślałam o tym od dawna" wiadomo, że nie powie "friz lubi duże piersi i chciał zobaczyć Marcysi więc ja powiększe swoje" gdyby to był jej taki kompleks od dawna to nie robiłaby fotek w stroju kąpielowym na 2 mln instagram i jej brat nie byłby taki zdziwiony tą decyzją. Najgorsze jest to, że małolatom to się podoba, podziwiają ją i nazywają silną po te operacji, piszą o tym, że się wzruszyli. Ciekawe jak daleko się posunie ale jestem pewna, że to nie będzie ostatnia zmiana i w ciągu kilku lat zoperuje kolejną rzecz albo się nabotoksuje. Ja się zastanawiam czy ona serio podoba się facetom? autentycznie kiedyś uważałam ją za ładną ale teraz wygląda po prostu dziwnie i tak jakoś nie wiem czemu nieświeżo na twarzy. Marcysia też ma powiększone usta ale jakoś od niej tak nie bije sztucznością jak od Wersow.

• Like 1

38 minut temu, ariana1422 napisał:

Dokładnie, straszna szopka a dziewczyna mega zakomplesiona. Najpierw mówi, ze po ciąży może kiedyś by zrobiła ale teraz lubi tak jak jest a pare miesiecy później "myślałam o tym od dawna" wiadomo, że nie powie "friz lubi duże piersi i chciał zobaczyć Marcysi więc ja powiększe swoje" gdyby to był jej taki kompleks od dawna to nie robiłaby fotek w stroju kąpielowym na 2 mln instagram i jej brat nie byłby taki zdziwiony tą decyzją. Najgorsze jest to, że małolatom to się podoba, podziwiają ją i nazywają silną po te operacji, piszą o tym, że się wzruszyli. Ciekawe jak daleko się posunie ale jestem pewna, że to nie będzie ostatnia zmiana i w ciągu kilku lat zoperuje kolejną rzecz albo się nabotoksuje. 

Tak jak piszesz, mi się wydaje że to tylko przyspieszyło jej decyzję o operacji, może i kiedyś o tym myślała, że mogłaby kiedyś taką operację zrobić, ale zachowanie jej chłopaka tylko ją uświadomiło w tym, że musi poprawiać swoją urodę żeby się jemu podobać. Co jest naprawdę bardzo przykre. Komentarz Tromby też pozostawia wiele do życzenia... Te chłopaczki chyba uważają się za jakieś bożyszcza nastolatek i myślą, że mogą mieć każda więc ich dziewczyny muszą się dla nich mocno starać, żeby się swoim panom przypodobać 🤯 

• Thanks 1

Ona tym filmikiem tylko się pogrążyła, bo gdyby po prostu krótko powiedziała, tak zrobiłam sobie operacje bo czułam taką potrzebę i to była moja decyzja i nikomu nic do tego to myślę że wyszło by to o wiele normalniej. A ona tłumaczyła się z tego jakby chciała się usprawiedliwić przed całym światem, gdyby była taka pewna i świadoma swojej decyzji to by po prostu to zrobiła i już. Sama nakręciła teraz jeszcze większe plotki i spekulacje, zachowując się co najmniej dziwnie, te jej tłumaczenia przed wszystkimi to jakaś porażka, jakby szukała ich aprobaty.

• Like 1

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Gejlkozloski napisał:

Tak jak piszesz, mi się wydaje że to tylko przyspieszyło jej decyzję o operacji, może i kiedyś o tym myślała, że mogłaby kiedyś taką operację zrobić, ale zachowanie jej chłopaka tylko ją uświadomiło w tym, że musi poprawiać swoją urodę żeby się jemu podobać. Co jest naprawdę bardzo przykre. Komentarz Tromby też pozostawia wiele do życzenia... Te chłopaczki chyba uważają się za jakieś bożyszcza nastolatek i myślą, że mogą mieć każda więc ich dziewczyny muszą się dla nich mocno starać, żeby się swoim panom przypodobać 🤯 

Mi się ani Friz ani Trąba nie podoba. Gdyby nie fejm to taka Wersow czy Marcysia pewnie by na nich nie spojrzały. Normalna dziewczyna już dawno by tego Friza rzuciła po tym jak mówi sprośne rzeczy o innych laskach a ta siedzi cichutko obok i udaje, że się uśmiecha i jej to nie rusza. Jest zafascynowana jego pozycją w sieci i tym, że małolaty go kochają. Ciekawe co na to rodzina Wersow nie licząc brata. Nie zauważają, że od kiedy z nim jest przerabia tak mocno wygląd? nie oglądają zupełnie filmów i nie widzą jak on się zachowuje, w jaki sposób mówi w obecności Wery o innych dziewczynach? wiem, że ona jest dorosła ale jeśli wszyscy wokół przyklaskują na ten związek i udają, że jest ok to też niedobrze.

Ona ogólnie nie miała kiedyś takich małych piersi na początku ale potem chyba sporo schudła to i zmalały. Dlatego tym bardziej nie wierzę w gadkę o tym, że od zawsze był to jej kompleks. Czy to nie dziwne, że od kiedy jest z Frizem aż tyle zmian w wyglądzie? ciągłe katowanie się dietami, mocne powiększanie ust, wstrzykiwanie kwasu w bruzdy w wieku 23/4 lat.

Edytowano przez ariana1422
  • Like 3

Laska mega zakompleksowana a tu wiecie chce być z nią najpopularniejszy youtuber w Polsce który mógłby mieć ładniejsze od niej. Dla takiej osoby z kompleksami to jest poniekąd zaszczyt i dlatego myśli sobie, że uj, że inni są doceniani w związkach i nie muszą słuchać o tym jakie to inne laski mają piersi ja mam tu okazję życia bo zainteresował się mną ktoś taki, wybrał akurat mnie. Ona widać wszystko dla niego zrobi a on ma ją gdzieś. To toksyk. Na początku związku zachowywał się jak królewicz na białym koniu, chwalił ją bez przerwy, starał się. Teraz pokazuje brak szacunku, jak mówiła, że źle się czuje to ten w ogóle to olał śmiał się tam z czegoś z kumplem. Jak ją poznał to mówił, ze to najpiękniejsza dziewczyna jaką widział a jednak ciągle sugerował jej, ze woli to i tamto aż doprowadził ją do takiego wyglądu. Oglądałam odcinek na którym założyła perukę w swoim naturalnym kolorze włosów, usunęła kwas z ust to Friz stwierdził, że woli ją w tym wydaniu jakie ma teraz czyli sztucznym.

• Like 1

Na jej miejscu zerwałabym z nim, i tak ma już wielkie zasięgi i sobie poradzi. Tak pokazuje, że on może z nia robić co mu się chce, gadać o innych a ona i tak będzie takim pieskiem na każde skinienie. W dodatku widać, że w domu średnio za nią przepadają. Co prawda ona pewnie temu też jest trochę winna bo to dziwne, że wszystkie dziewczyny w miarę się ze sobą trzymają a ona sama. Poza domem ekipy chyba też koleżanek nie ma skoro nie miała z kim świętować 2 mln na insta i nigdy nie widać aby się z kimś spotykała. 

Generalnie kojarzyłam Wersów tyle o ile. Zobaczyłam jednak to jak wyglądała na początku kariery i jestem w szoku. W ciemnych włosach była bardzo ładna. Pewna siebie. Przykro się patrzy na to kim się stała. Te poprawki moim zdaniem nie dodają jej w ogóle urody. Stała się nijaka. 

Napisano (edytowany)

W wywiadzie z wip bros z początku kwietnia jak pytali ją o operacje, zabiegi i spytali się czy ma zamiar jeszcze jakiś zabieg zrobić nie wiem czy dobrze usłyszałam ale powiedziała "nie" więc to musiała być świeża decyzja. To bardzo przykre jeśli stwierdziła, że powiększy piersi po tym jak Friz mówił o piersiach Marcysi. Moja kuzynka miała kiedyś operacje plastyczną i w takich mniej obleganych klinikach można normalnie kilka tygodni przed umówić się na operacje. 

Edytowano przez ariana1422

Jaka ona kiedyś była ładna za czasów krótkich włosów. Teraz całkiem inna osoba z twarzy

Nawet za czasów tych różowych włosów była taka świeża, młodzieńcza, wyróżniała się czymś. Teraz wygląda o wiele starzej, te zabiegi tylko dodały jej lat, robi się kopiuj - wklej, chyba o to jej chodzi żeby wyglądać jak połowa lasek na Instagramie, bo zapewne w takim typie urody lubuje się jej Friz.

Dnia 30.05.2021 o 11:31, Zniesmaczony napisał:

Czy ten film zniknął z yt? Nie mogę go znaleźć 

Jest nadal, tytuł „Wersow mnie oskarża” 

Ja uważam że Karol ma ogromny wpływ na Weronike. Dziewczyna jest zakompleksiona i jak ten coś powie to ta leci i to poprawia. Kilka lat temu była naprawdę ładna, naturalna a teraz strasznie sztucznie wygląda. 

Mi się wydaję, ze ta jej głupkowatość i infantylizm są wykreowane specjalnie na potrzeby kanału i w rzeczywistości taka nie jest. Oczywiscie nie twierdze, ze jest super mądra bo wiele razy pokazała swoje braki choćby w pisowni ale na początku kanału wydawała się ciut bystrzejsza, dojrzalsza i nie pieściła się tak mówiąc. Główna grupa wiekowa jej widzów to nie wiem może dzieci w klasach 1-6. Żeby zdobyć fanów najlepiej jest dać im do zrozumienia, że mogą utożsamiać się z idolem, że mają wspólne cechy a że ona ma 25 lat to trochę trudno o to więc na siłę udaje takie dziecko w ciele dorosłej. Widać, ze zalezy jej mocno na wysokiej pozycji, popularności i kasie. Sama mówiła w wywiadze, że nigdy by nie zafarbowała włosów na różowo ale zrobiła to po to aby wpasować się pod content. Jak zadali jej pytanie gdzie wisi się za 5, 10 lat to nie mówiła nic w stylu "chce dalej nagrywać na youtubie bo to moja pasja" tylko, że chciałaby mieć już stabilne życie i raczej nie widzi tego dalej. No chyba, ze byłaby z Karolem to wtedy może czasem tak.

• Like 1

Z jednej strony szkoda jej tak jak jest traktowana przez Karola z drugiej strony sama zaczynając ten związek prawdopodobnie robiła to dla kasy i fejmu. Laska która to nigdy nie chciała być influencerką tak prędko nie pokazywałaby się na milionowym kanale, nie założyłaby od razu własnego. I tak pomyślcie jak wy miałybyście partnera którego byście mocno kochały to chciałybyście zamieszkać w domu razem z 10 jego znajomymi czy może wolelibyście mieszkać sam na sam? no to też jest dziwne, że się na to prędko zgodziła a przecież byli wtedy razem bardzo krótko. Myślę, że nie jest tak głupia jak myslimy. Uzbiera sobie w te kilka lat tyle kasy, ze pokupuje mieszkań, dom i się nieźle ustawi a potem skończy z youtubem. Jej filmiki typu ubrania z lumpeksu to tez kreowanie czegoś pod dzieci, żeby niby pokazać, że ona jest taka sama. No jakoś nie wierzę w to, że laska która zarabia miesięcznie pewnie po kilkadziesiat k i moze od tak kupować ciuchy od projektantów chodzi do lumpeksów.

Skąd ci młodzi ludzie maja tyle pieniędzy? Bogaci rodzice sponsorują im te wyjazdy i inne kaprysy żeby był „content” na youtubie czy instagramie?

Swoją droga ta wersow mnie przeraża, 25 lat a ostrzykana i nafaszerowana silikonem gorzej niż niejedna celebrytka 50+ 😬 

• Like 1

14 godzin temu, AngelinaMichelle napisał:

Skąd ci młodzi ludzie maja tyle pieniędzy? Bogaci rodzice sponsorują im te wyjazdy i inne kaprysy żeby był „content” na youtubie czy instagramie?

Swoją droga ta wersow mnie przeraża, 25 lat a ostrzykana i nafaszerowana silikonem gorzej niż niejedna celebrytka 50+ 😬 

Friz akurat sam zapracował na to co ma. 

Czy oni nie mają przypadkiem kwarantanny po powrocie ze Stanow? Weronika wrzuca relacje, że była u fryzjera na przedłużaniu i farbowaniu włosow... 

Szczepienie zwalnia z kwarantanny, więc oboje pewnie są juz po

Dnia 1.07.2021 o 17:38, Bubus napisał:

Szczepienie zwalnia z kwarantanny, więc oboje pewnie są juz po

No właśnie nie, na Q&A ze Stanów mowila, ze jeszcze sie nie zaszczepiła i bedzie chciala to zrobic po powrocie

Dnia 1.07.2021 o 12:14, BamBucza napisał:

Czy oni nie mają przypadkiem kwarantanny po powrocie ze Stanow? Weronika wrzuca relacje, że była u fryzjera na przedłużaniu i farbowaniu włosow... 

A nie jest tak, że jak nie ma szczepienia to test i kwarantanna do momentu uzyskania negatywnego wyniku ? A teraz wyniki nawet w kilka godzin są... Więc i kwarantanna się skończyła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się