Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Nawet za czasów tych różowych włosów była taka świeża, młodzieńcza, wyróżniała się czymś. Teraz wygląda o wiele starzej, te zabiegi tylko dodały jej lat, robi się kopiuj - wklej, chyba o to jej chodzi żeby wyglądać jak połowa lasek na Instagramie, bo zapewne w takim typie urody lubuje się jej Friz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, ze ta jej głupkowatość i infantylizm są wykreowane specjalnie na potrzeby kanału i w rzeczywistości taka nie jest. Oczywiscie nie twierdze, ze jest super mądra bo wiele razy pokazała swoje braki choćby w pisowni ale na początku kanału wydawała się ciut bystrzejsza, dojrzalsza i nie pieściła się tak mówiąc. Główna grupa wiekowa jej widzów to nie wiem może dzieci w klasach 1-6. Żeby zdobyć fanów najlepiej jest dać im do zrozumienia, że mogą utożsamiać się z idolem, że mają wspólne cechy a że ona ma 25 lat to trochę trudno o to więc na siłę udaje takie dziecko w ciele dorosłej. Widać, ze zalezy jej mocno na wysokiej pozycji, popularności i kasie. Sama mówiła w wywiadze, że nigdy by nie zafarbowała włosów na różowo ale zrobiła to po to aby wpasować się pod content. Jak zadali jej pytanie gdzie wisi się za 5, 10 lat to nie mówiła nic w stylu "chce dalej nagrywać na youtubie bo to moja pasja" tylko, że chciałaby mieć już stabilne życie i raczej nie widzi tego dalej. No chyba, ze byłaby z Karolem to wtedy może czasem tak.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda jej tak jak jest traktowana przez Karola z drugiej strony sama zaczynając ten związek prawdopodobnie robiła to dla kasy i fejmu. Laska która to nigdy nie chciała być influencerką tak prędko nie pokazywałaby się na milionowym kanale, nie założyłaby od razu własnego. I tak pomyślcie jak wy miałybyście partnera którego byście mocno kochały to chciałybyście zamieszkać w domu razem z 10 jego znajomymi czy może wolelibyście mieszkać sam na sam? no to też jest dziwne, że się na to prędko zgodziła a przecież byli wtedy razem bardzo krótko. Myślę, że nie jest tak głupia jak myslimy. Uzbiera sobie w te kilka lat tyle kasy, ze pokupuje mieszkań, dom i się nieźle ustawi a potem skończy z youtubem. Jej filmiki typu ubrania z lumpeksu to tez kreowanie czegoś pod dzieci, żeby niby pokazać, że ona jest taka sama. No jakoś nie wierzę w to, że laska która zarabia miesięcznie pewnie po kilkadziesiat k i moze od tak kupować ciuchy od projektantów chodzi do lumpeksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ci młodzi ludzie maja tyle pieniędzy? Bogaci rodzice sponsorują im te wyjazdy i inne kaprysy żeby był „content” na youtubie czy instagramie?

Swoją droga ta wersow mnie przeraża, 25 lat a ostrzykana i nafaszerowana silikonem gorzej niż niejedna celebrytka 50+ 😬 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, AngelinaMichelle napisał:

Skąd ci młodzi ludzie maja tyle pieniędzy? Bogaci rodzice sponsorują im te wyjazdy i inne kaprysy żeby był „content” na youtubie czy instagramie?

Swoją droga ta wersow mnie przeraża, 25 lat a ostrzykana i nafaszerowana silikonem gorzej niż niejedna celebrytka 50+ 😬 

Friz akurat sam zapracował na to co ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczepienie zwalnia z kwarantanny, więc oboje pewnie są juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×