Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Hejjjjj

Wersow

Polecane posty

Gość gosc
 

Wera wrzuca zdjęcia z nowej sesji na instagrama i muszę przyznać ze wyglada naprawdę bardzo ładnie 🙂

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Właśnie, wie ktoś kto to ta Klaudia? Blondynka którą widziałam w kilku z tych ostatnich filmow Friza, na przestrzeni chyba miesiąca albo dwóch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ten friz to musi być taki konusik - Weronika mówi, że sama ma 163 a on taki niewiele wyższy i ma spodnie w rozmiarze 34 😉 Brat też chyba z 165 ma tylko. Malutkie towarzystwo 😉 hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

poczciwy Krzychu i wujaszek chyba jesZcze niższi niż Karol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ock

Mnie zawsze to śmieszy, bo mam tyle samo cm co ona a jakoś nigdy nie czułam się "zgredkiem"(jak to mówi). Raczej zawsze uważałam, że to normalny wzrost dla dziewczyny. I nie, wcale nie obracam się w towarzystwie niskich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mnie zawsze to śmieszy, bo mam tyle samo cm co ona a jakoś nigdy nie czułam się "zgredkiem"(jak to mówi). Raczej zawsze uważałam, że to normalny wzrost dla dziewczyny. I nie, wcale nie obracam się w towarzystwie niskich osób.

A ja jestem od niej wyższa, a mimo to i tak zawsze jestem jedną z najniższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzialyscie nowe fotki Wery na insta? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Widzialyscie nowe fotki Wery na insta? 

Są super, fajna sceneria i ogólnie Wera się zmieniła bardzo ładnie wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka
 

Są super, fajna sceneria i ogólnie Wera się zmieniła bardzo ładnie wygląda 

popieram!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruitysruity

Ładnie ładnie gdyby nie te okropne pulchne usta wydęte w dziubek i wysmarowane wazelina 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cóż

Mam wrażenie, że wszystkie te przychylne komentarze pisze jedna i ta sama osoba, albo sama Weronisia xD.

Nie wiem co jest takiego wyjątkowego w tej dziewczynie. Niczym się nie wyróżnia z grona innych influenserek (pomijając zasięgi-wiadomo dzięki komu je ma). Obejrzałam kilka jej filmów i cóż...nic nowego na YT nie wniosła. Albo robi z siebie nieudolnie taką głupiutką dziewczynkę, która popełnia CIĄGLE błędy językowe, albo (o zgrozo) faktycznie taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

"Oświadczyny w domu ekipy" na kanale Friza (nie, nie chodzi o niego i Were, jakiś inny gość się oświadczał). Co za żenada! Czy teraz ludzie wszystko muszą nagrywac i wrzucać to do internetu? Sprzedawać nawet tak intymne momenty? 

Nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna ale nie chciałabym takich zaręczyn. Wolałabym coś we dwoje a nie na pokaz. To bardzo szczególny i bardzo INTYMNY moment dla związku i dwojga kochających się ludzi. Nie rozumiem dlaczego tak wielu robi z tego szopkę dla lajków i wyświetleń. Tragedia. Zaraz będą relacje z porodów czy począcia wrzucać do sieci. W końcu relacje z sikania na test już są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Werka wysłała juz jakiś czas temu swój box z kosmetykami który stworzyła z Revolution do Andziaks.. a ta ja olala... 😂 Dopiero teraz sobie Andzia przypomniała że coś takiego dostała i pokazała na stories... Od Siwiec od razu się chwaliła kosmetykami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disss
 

Werka wysłała juz jakiś czas temu swój box z kosmetykami który stworzyła z Revolution do Andziaks.. a ta ja olala... 😂 Dopiero teraz sobie Andzia przypomniała że coś takiego dostała i pokazała na stories... Od Siwiec od razu się chwaliła kosmetykami... 

no i tu akurat brawa dla Andziaks, że być może utarła trochę nosa "naturalnej" Gwiazdeczce Ekipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim zdaniem te oświadczyny to fejk, w sensie to mogli być jacyś ich znajomi czy coś bo wątpię żeby normalni ludzie w ich wieku tak jarali się nimi. To tylko dzieciom tak odbija. No pomyślcie logicznie koleś pisze do nich, że chce się oświadczyć swojej dziewczynie w ich domu a oni co tak po prostu się zgadzają? Wcale bym się nie zdziwiła gdyby te oświadczyny też nie były prawdziwe tylko wzięli se dwie osoby i kazali im odrywać tą szopke żeby mieć materiał na filmik. To jest dosyć krepujace gdy się oświadczasz przy świadkach a później jeszcze oglądają to tysiące osób na yt i wiesz, że mogą pisać jakieś głupie komentarze na wasz temat. No kto normalny by się zgodził na takie coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

"Oświadczyny w domu ekipy" na kanale Friza (nie, nie chodzi o niego i Were, jakiś inny gość się oświadczał). Co za żenada! Czy teraz ludzie wszystko muszą nagrywac i wrzucać to do internetu? Sprzedawać nawet tak intymne momenty? 

Nie wiem, może ja jestem jakaś dziwna ale nie chciałabym takich zaręczyn. Wolałabym coś we dwoje a nie na pokaz. To bardzo szczególny i bardzo INTYMNY moment dla związku i dwojga kochających się ludzi. Nie rozumiem dlaczego tak wielu robi z tego szopkę dla lajków i wyświetleń. Tragedia. Zaraz będą relacje z porodów czy począcia wrzucać do sieci. W końcu relacje z sikania na test już są. 

Ale reakcje z porodów przecież już są na yt. Na naszym polskim jest poród Aga in America. Poczęcia wiadomo, że nie można dodać. Chociaż pewnie znalazłby się ktoś kto chciałby się pochwalić.

O ile rozumiem chęć nagrywania różnych rzeczy na pamiątkę (chociaż wiem, że sama nic takiego bym nie nagrała, nawet dla siebie) to nie rozumiem chęci wystawienia takich chwil na widok publiczny.

 

Moim zdaniem te oświadczyny to fejk, w sensie to mogli być jacyś ich znajomi czy coś bo wątpię żeby normalni ludzie w ich wieku tak jarali się nimi. To tylko dzieciom tak odbija. No pomyślcie logicznie koleś pisze do nich, że chce się oświadczyć swojej dziewczynie w ich domu a oni co tak po prostu się zgadzają? Wcale bym się nie zdziwiła gdyby te oświadczyny też nie były prawdziwe tylko wzięli se dwie osoby i kazali im odrywać tą szopke żeby mieć materiał na filmik. To jest dosyć krepujace gdy się oświadczasz przy świadkach a później jeszcze oglądają to tysiące osób na yt i wiesz, że mogą pisać jakieś głupie komentarze na wasz temat. No kto normalny by się zgodził na takie coś? 

Obejrzałam ostatnio filmik Karola z Pateckim, w którym widzowie na insta decydowali kto ma wykonać jakąś rzecz. Jedną z tych rzeczy było rozdawanie kasy widzom którzy podejdą do nich na ulicy. I osoby które podchodziły to nie były dzieci, a osoby mniej więcej w ich wieku. Więc dorośli też się znajdą, chociaż na innych filmikach widać sporo dzieci.

Szczerze nie zdziwiłabym się jakby to była prawda. Oboje oglądali ekipę, chłopak chciał się oświadczyć "inaczej". Każdy jest inny. Może dziewczyna wolała zaręczyny jakie miała, od takich we dwoje. Może nie przeszkadza im ile osób to obejrzy i jakie komentarze się pojawią. Karol przemyślał, że "wszystko dla widzów", a tak naprawdę hajs z wyświetleń, reklam. Znając życie więcej osób weszło na filmik, bo chcieli wiedzieć kto z ekipy się zaręczył. Karol lubi robić różne rzeczy pod wyświetlenia. Jak Kinga z nim zerwała, to zrobił z tego szopkę na kilka filmików łącznie z płakaniem do kamery. A potem wszyło, że wcale taki biedny nie jest, bo momentalnie zaczął się spotykać z Werą. Zaręczyny mu się opłacały więc się zgodził. Sam pomysł zapewnił klikalność, wysilać się nie musiał i filmik jest.

Jednak ja nie byłam w stanie obejrzeć całego filmiku. Czułam się bardzo niekomfortowo wchodząc w tak intymne momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razy
 

Właśnie, wie ktoś kto to ta Klaudia? Blondynka którą widziałam w kilku z tych ostatnich filmow Friza, na przestrzeni chyba miesiąca albo dwóch

Asystentka Friza, bądź pomoc Wujaszka. Obejrzałam parę jej snapow i muszę stwierdzić że jest tepa, pieprzy trzy po trzy. Typowa pusta blondzia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Asystentka Friza, bądź pomoc Wujaszka. Obejrzałam parę jej snapow i muszę stwierdzić że jest tepa, pieprzy trzy po trzy. Typowa pusta blondzia. 

Jak znaleźć ja na snapie bądź insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaa1212121

Słuchajcie, czy możecie polecić jakis tusz do rzęs dający efekt tzw. false lashes? $ Bardzo pilne, dzięki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu wszyscy tak cisną po mini majku? Przyznam szczerze że nie przepadam za nim.ale niektóre teksty w jego kierunku są po prostu chamskie. Trochę bawi mnie to, że znosi te upokorzenia by mniec hajs a z drugiej chce trochę przykro, że tylko do tego jest im potrzebny w tej ekipie. A wujaszek najstarszy a chyba najgłupszy z nich wszystkich. On to zero szacunku już ma do Majka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaszka
 

Czemu wszyscy tak cisną po mini majku? Przyznam szczerze że nie przepadam za nim.ale niektóre teksty w jego kierunku są po prostu chamskie. Trochę bawi mnie to, że znosi te upokorzenia by mniec hajs a z drugiej chce trochę przykro, że tylko do tego jest im potrzebny w tej ekipie. A wujaszek najstarszy a chyba najgłupszy z nich wszystkich. On to zero szacunku już ma do Majka.

Wujaszek do nikogo nie ma szacunku, co Kasia w nim widziała to ja nie mam pojęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baskabarbara
 

Jak znaleźć ja na snapie bądź insta?

Lifebyklaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wujaszek do nikogo nie ma szacunku, co Kasia w nim widziała to ja nie mam pojęcia. 

Jaka jest między nimi różnica wieku? Kasia jet rocznik 98, a ile Łukasz ma lat? Jak tak na nich patrzę to jakoś mi do siebie nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jaka jest między nimi różnica wieku? Kasia jet rocznik 98, a ile Łukasz ma lat? Jak tak na nich patrzę to jakoś mi do siebie nie pasują.

Z tego co mi się obiło o uszy to 35 ale nie jestem pewna. Ale nie zdawałam sobie sprawy że Kasia jest tyle młodsza od niego i że między nimi jest tyle różnicy. Nie mam pojęcia czemu na niego poleciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Z tego co mi się obiło o uszy to 35 ale nie jestem pewna. Ale nie zdawałam sobie sprawy że Kasia jest tyle młodsza od niego i że między nimi jest tyle różnicy. Nie mam pojęcia czemu na niego poleciała. 

Jeśli rzeczywiście 35, to różnica całkiem spora.

Co sądzicie o nowym dresie Wery? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeśli rzeczywiście 35, to różnica całkiem spora.

Co sądzicie o nowym dresie Wery? 

Całkiem przyjemny, na pewno lepszy niż te zwykle t-shirty ale podejrzewam że cena też będzie wygórowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jeśli rzeczywiście 35, to różnica całkiem spora.

Co sądzicie o nowym dresie Wery? 

Całkiem przyjemny, na pewno lepszy niż te zwykle t-shirty ale podejrzewam że cena też będzie wygórowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiggg
 

Z tego co mi się obiło o uszy to 35 ale nie jestem pewna. Ale nie zdawałam sobie sprawy że Kasia jest tyle młodsza od niego i że między nimi jest tyle różnicy. Nie mam pojęcia czemu na niego poleciała. 

On jest ’85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia

Czemu Marcysi nie widać w domu ekipy????

Oglądam ja na ig i tylko widać trombe u niej albo jak jadą na jedzenie.

Dziś pojechali do Zakopanego a Marcysia u Gaczorek a nie z nimi 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak

Czemu posty są kasowane? 😲

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×