Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

pomocy, chrzciny dziecka gejow w Londynie, co im kupic?

Polecane posty

Gość gosc

pieniadze nie wchodza w gre, ogolnie jestem zdziwiona chrzcinami, ale tam kosciol uznaje takie pary wiec ok , co kupic na chrzciny nigdy nie bylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kościół nie ma prawa odmówić chrztu. Kup cokolwiek zabawkę, ubranie, pamiątkę chrztu, biżuterię. Zależy od wieku dziecka i jaka rolę spełniasz na chrzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

hmm czy moze byc bizuteria ale dorosła? taka zeby miala mała na przyszłosc na. zegarek? ja jestem dziewczyna kuzyna jednego z opiekunow dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

lubrykant dla tatusiów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

lubrykant dla tatusiów 😄

slina to najlepszy lubrykant ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

slina to najlepszy lubrykant 😉

ale ze jak ..yyy.. w ten teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
15 minut temu, Gość gosc napisał:

hmm czy moze byc bizuteria ale dorosła? taka zeby miala mała na przyszłosc na. zegarek? ja jestem dziewczyna kuzyna jednego z opiekunow dziecka.

tak ja kupowałam zegarek jak dla dorosłej osoby :) przyszłosciowe, bo takie rzeczy dla dzieci szybko sie zmienia i wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
5 minut temu, Gość aneta napisał:

tak ja kupowałam zegarek jak dla dorosłej osoby 🙂 przyszłosciowe, bo takie rzeczy dla dzieci szybko sie zmienia i wyrzuca

haha kupiłaś niemowlakowi zegarek na chrzciny:D dla dorosłego i masz nadzieje ze taki zegarek za 200-300zł , ktoś bedzie trzymał 15 lat nim dziecko dorośnie:D?

Na chrzciny daje się albo złotą biżuterie , albo kase, albo typowo dziecięce zabawki, np rowerek sterowany, albo jakąś wypasioną mate edukacyjną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
3 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

haha kupiłaś niemowlakowi zegarek na chrzciny:D dla dorosłego i masz nadzieje ze taki zegarek za 200-300zł , ktoś bedzie trzymał 15 lat nim dziecko dorośnie:D?

Na chrzciny daje się albo złotą biżuterie , albo kase, albo typowo dziecięce zabawki, np rowerek sterowany, albo jakąś wypasioną mate edukacyjną..

zegarek to tez bizuteria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
Przed chwilą, Gość aneta napisał:

zegarek to tez bizuteria 🙂

wpisz sobie w google "zegarek lata 2000 - 90 - 80 -70" zobaczysz ze zegarki tez mają swoją mode. O ile złoty łancuszek mozesz przetopić, to stary zegarek to zwyczajnie obciach dla małolata , albo dwudziestoparolatka.. Serio masz nadzieje ze ten dzieciak którego obdarowałaś chociaż zobaczy jak on wygląda?

Z rezszta juz w zegarkach masz "portfel","telefon" za te 15-20lat , przy obecnym postępie technologii, to własnie w opaskach na reke, w zegarkach bedzie wszystko... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Przed chwilą, Gość Amelinium napisał:

wpisz sobie w google "zegarek lata 2000 - 90 - 80 -70" zobaczysz ze zegarki tez mają swoją mode. O ile złoty łancuszek mozesz przetopić, to stary zegarek to zwyczajnie obciach dla małolata , albo dwudziestoparolatka.. Serio masz nadzieje ze ten dzieciak którego obdarowałaś chociaż zobaczy jak on wygląda? 

Z rezszta juz w zegarkach masz "portfel","telefon" za te 15-20lat , przy obecnym postępie technologii, to własnie w opaskach na reke, w zegarkach bedzie wszystko... 

no mozna kupic taki złoty ala bransoletka, co do innego typu to racja bedzie po prostu rupiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
3 minuty temu, Gość aneta napisał:

no mozna kupic taki złoty ala bransoletka, co do innego typu to racja bedzie po prostu rupiec

zagielas czasoprzestrzen, zdajesz sobie z tego sprawe? Jestes pionierka na kafeterii, jako pierwsza przyznalas komus racje. 

Chwalmy ten dzien 😄 a moze, poprostu jestes nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

pieniadze nie wchodza w gre, ogolnie jestem zdziwiona chrzcinami, ale tam kosciol uznaje takie pary wiec ok , co kupic na chrzciny nigdy nie bylam?

A który to kościół? Bo na pewno nie rzymskokatolicki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A który to kościół? Bo na pewno nie rzymskokatolicki. 

dlaczego nie? w Argentynie chrzty dzieci par jednopłciowych były, w innych miesjach tez tylko nie nagłasniaja ze wzgledu na hejterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
12 minut temu, Gość Amelinium napisał:

zagielas czasoprzestrzen, zdajesz sobie z tego sprawe? Jestes pionierka na kafeterii, jako pierwsza przyznalas komus racje. 

Chwalmy ten dzien 😄 a moze, poprostu jestes nowa?

po prostu gadasz z sensem w temacie prezentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biedne dziecko:( całe życie bez mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uki

znam dzieci takich par z UK i ostatnie co mozna o nich powiedziec to, to ze sa biedne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Biedne dziecko:( całe życie bez mamy. 

Mogło gorzej trafić i np. urodzić się w rodzinie typowej kafeterianki o ograniczonym rozumku i mieszkającej z teściami. Pełno tu takich na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mogło gorzej trafić i np. urodzić się w rodzinie typowej kafeterianki o ograniczonym rozumku i mieszkającej z teściami. Pełno tu takich na forum.

Zdecydowanie lepsza taka rodzina niż dwóch ped.ałów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fuuuj. Nie poszłabym na takie chrzciny. Geje nie powinni mieć prawa do adopcji. Do ich ślubów nic nie mam, ale od dzieci wara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

znam takie dzieci w szkocji, na nic nie narzekaja a maja juz po 15 lat  i wiecej wiec wymyslajcie sobie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A chciałabyś żyć bez mamy? Bo ja nie. Dziecko potrzebuje mamy i taty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Fuuuj. Nie poszłabym na takie chrzciny. Geje nie powinni mieć prawa do adopcji. Do ich ślubów nic nie mam, ale od dzieci wara. 

fuuj abe gugu , jakas ty infantylna, naszczescie nie tobie decydowac czy oni maja dzieci czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A chciałabyś żyć bez mamy? Bo ja nie. Dziecko potrzebuje mamy i taty. 

nie ma to dla mnie absolutnie roznicy, moglabym miec jednoczensie mame i mame albo tate i tate, wazne zeby mnie kochali i wspierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie ma różnicy bo.masz beznadziejna matkę.  Jakbyś miała kochana  mamę to wiedzial byś o czym.piszę.  Dziecko potrzebuje mamy i taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie ma różnicy bo.masz beznadziejna matkę.  Jakbyś miała kochana  mamę to wiedzial byś o czym.piszę.  Dziecko potrzebuje mamy i taty.

to jest subiektywna opinia, dzieci od tysiacleci sa wychowywane w roznych rodzinach odbiegajacych od mama i tata, a moji rodzice sa wspaniali, ale gdyby sie ułozyło inaczej i byli to mama i mama albo tata i tata byłabym , jesli daliby tyle samo miłosci bylabym identycznie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fakt. Z dwojga złego już lepsze dwie matki niż dwóch ojców.

W innych kulturach nierzadko zdarzało się, że sama matka lub tylko i wyłącznie kobiety (z ciotkami itd.) wychowywały dzieci.

Cóż, nawet w czasach średniowiecza to było częste. 

W wielu plemionach czy mniej cywilizowanych krajach, jest tak do dziś. 

Ale NIGDY, w żadnym zakątku świata, nie jest tak, że dziecko jest wychowywane przez facetów. To już nie jest normalne.

(no cóż, nie licząc starożytnej grecji i pederastów, czyli starszych gachów, którzy brali sobie pod "opiekę" młodych chłopców, no ale wiadomo jak ta "opieka" wyglądała i że to była zawoalowana pe.dofilia) 

Obstawiam że, taki chłopiec wychowywany przez gejów, na bank bedzie co najmniej bi (choć i tak pewnie bardziej będzie go ciągnęło do facetów) lub będzie miał jakiś problem z własną seksualnością/tożsamością. 

Z resztą, że prawie każdy gej koniecznie chce adoptować chłopca. Zauważyliscie to? Podejrzane. U lesbijek to jest zróżnicowane, ale geje w 98% mają chłopców.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Głupoty piszesz. Twoja matka jest beznadziejna dlatego jest ci to tak obojętne.  Ja nie chciałbym. Wychowywać się bez mamy.  Ojciec NIGDY nie zastąpi matki i odwrotnie.  Nie chciałbym 2 tatusiów dla mojej  córki.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

nie ma to dla mnie absolutnie roznicy, moglabym miec jednoczensie mame i mame albo tate i tate, wazne zeby mnie kochali i wspierali.

Mam tak samo, takie związki to nie jest problem dla dzieci tylko dla dorosłych, mam i mamę i tatę, a oddałabym ich za babcie, ktora nie żuje 20 lat już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×