Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

pomocy, chrzciny dziecka gejow w Londynie, co im kupic?

Polecane posty

Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Głupoty piszesz. Twoja matka jest beznadziejna dlatego jest ci to tak obojętne.  Ja nie chciałbym. Wychowywać się bez mamy.  Ojciec NIGDY nie zastąpi matki i odwrotnie.  Nie chciałbym 2 tatusiów dla mojej  córki.  

a kogo obchodzi twoja corka? to jest ich corka nabyta w drodze adocji . a sama masz jakas obsesja z ta matka, nie wiem chyba masz jakis problem z mezczynami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam tak samo, takie związki to nie jest problem dla dzieci tylko dla dorosłych, mam i mamę i tatę, a oddałabym ich za babcie, ktora nie żuje 20 lat już. 

Nie żuje bo nie żyje, literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam tak samo, takie związki to nie jest problem dla dzieci tylko dla dorosłych, mam i mamę i tatę, a oddałabym ich za babcie, ktora nie żuje 20 lat już. 

tamta tak pisze bo ma obsjesje podtrzymania standardowego katolickiego modelu rodziny, nie daj boze jest inaczej to oj tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie jakieś dziwne ze geje chcą tylko chłopców.  Mało tego po iluś latach wychodzi ze większość z nich gwalci tych biednych chłopców:(  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam tak samo, takie związki to nie jest problem dla dzieci tylko dla dorosłych, mam i mamę i tatę, a oddałabym ich za babcie, ktora nie żuje 20 lat już. 

no widz ona napisze ci ze tak nie moze byc bo mama najwazniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

No właśnie jakieś dziwne ze geje chcą tylko chłopców.  Mało tego po iluś latach wychodzi ze większość z nich gwalci tych biednych chłopców:(  

autorka napisala ze maja dziewczynke, a ty masz obsesje z tym gwalceniem , pewnie twoj hetero ojciec ciebie gwalcil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a jak maja chlopca i dziewczynke to co wynajdziesz czubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Biedne dziecko  całe życie w toarzystawie gejów fujjjjj  a jak przypadkiem zobaczy tatusiów a akcji w łóżku fujjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Biedne dziecko  całe życie w toarzystawie gejów fujjjjj  a jak przypadkiem zobaczy tatusiów a akcji w łóżku fujjjjj

fujj gugu bebe jestes tak dziecinna ze az niemiło, bedzie to samo jak zobacza kazdych innych opiekunow czy rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie dziecko całe życie wysłu...e ojców jakie to mają problemy zdrowotne czyt hemoroidy fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopiero co a Australii para gejów wykorzystywała seksualnie swoich 5 adoptowanych synów.  Najmłodszy miał 8 miesięcy :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pilnuj swojego hemoroida na mozgu cipoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie ma różnicy bo.masz beznadziejna matkę.  Jakbyś miała kochana  mamę to wiedzial byś o czym.piszę.  Dziecko potrzebuje mamy i taty.

Tak, to odbierajmy dzieci samotnym rodzicom i umieszczajmy w domu dziecka, bo tam każdy ma przecież mamusię i tatusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Dopiero co a Australii para gejów wykorzystywała seksualnie swoich 5 adoptowanych synów.  Najmłodszy miał 8 miesięcy :( 

patrz a w austrii byl typ co zapladniał corki jedna po drugiej swoje wlasne rodzone, sorry no nieszczescie ale to nie czyni reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak, to odbierajmy dzieci samotnym rodzicom i umieszczajmy w domu dziecka, bo tam każdy ma przecież mamusię i tatusia.

widac ze to jakis troll i spamer,  moze nawet z lordo dupis czy innego, naszczescie moga pocalowac to pare z UK w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Pytanie było co kupić dziecku na chrzest. A kafeteryjne damy od razu muszą wylecieć ze swoimi zaściankowymi poglądami. 

Ja myślę,  że złota biżuteria jest ok. Np. Kolczyki, czy jakaś zawieszka z lancuszkiem. To taka sentymentalna pamiątka. Najlepiej sprawdzają sie klasyczne modele. Zawsze znajdzie sie coś ponadczasowego co będzie dobre dla dziewczynki, nastolatki i dorosłej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Biedne dziecko  całe życie w toarzystawie gejów fujjjjj  a jak przypadkiem zobaczy tatusiów a akcji w łóżku fujjjjj

Dobrze, że twój Seba po bożemu wsadza ci, tam gdzie powinien. I tylko w jednej pozycji, najlepiej przy zgaszonym świetle pod kołdrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfdes
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dopiero co a Australii para gejów wykorzystywała seksualnie swoich 5 adoptowanych synów.  Najmłodszy miał 8 miesięcy 😞

No, a w Auatrii hetērosekaualny ojciec trzymał swoją córkę w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

a jak maja chlopca i dziewczynke to co wynajdziesz czubie?

To, że akurat geje prawie zawsze mają parcie na chłopca to jest akurat fakt. I też uważam to za niepokojące. 

Natomiast ty jesteś żałosna, bo wyzywasz każdego kto ma inne poglądy od twoich. To ta twoja słynna "tolerancja" lewaczko za dychę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że twój Seba po bożemu wsadza ci, tam gdzie powinien. I tylko w jednej pozycji, najlepiej przy zgaszonym świetle pod kołdrą.

riposta na "poziomie" typowego sebka właśnie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

To, że akurat geje prawie zawsze mają parcie na chłopca to jest akurat fakt. I też uważam to za niepokojące. 

Natomiast ty jesteś żałosna, bo wyzywasz każdego kto ma inne poglądy od twoich. To ta twoja słynna "tolerancja" lewaczko za dychę?

fakt z wyssany z palca? a ja akurat widziałam, wszystkie sławne pary maja dzieci mieszane  wiec chyba pomyliłas z ksiedzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak, to odbierajmy dzieci samotnym rodzicom i umieszczajmy w domu dziecka, bo tam każdy ma przecież mamusię i tatusia.

Biologicznych rodziców porównujesz do tych adopcyjnych? Walnij się w łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja dałam zabawkę i pieniądze w kopercie, ale byłam wtedy świeżo po maturze, więc na nic innego nie było mnie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

fakt z wyssany z palca? a ja akurat widziałam, wszystkie sławne pary maja dzieci mieszane  wiec chyba pomyliłas z ksiedzem.

To goowno widziałaś, bo większość, zdecydowana większość ma chłopców. Sama znam też kilka par "niesławnych" i też mają chłopców.  I po co tak kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hmm cos w tym jest ze geje maja parcie na chłopców . Jakies to dziwne i niepokojące 😞 

Dlatego mieszkam w Polsce bo tuta przynajmniej  pary homo nie mogą adoptować dzieci . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gender na sto pro w takim
7 minut temu, Gość Dyśka napisał:

Pytanie było co kupić dziecku na chrzest. A kafeteryjne damy od razu muszą wylecieć ze swoimi zaściankowymi poglądami. 

Ja myślę,  że złota biżuteria jest ok. Np. Kolczyki, czy jakaś zawieszka z lancuszkiem. To taka sentymentalna pamiątka. Najlepiej sprawdzają sie klasyczne modele. Zawsze znajdzie sie coś ponadczasowego co będzie dobre dla dziewczynki, nastolatki i dorosłej kobiety. 

dobrze ze ty jesteś taka "nowoczesna" 😄

a skoro jestes taka "nowoczesna" to dlaczego w ogóle różnicujesz prezenty na płcie?  TOŻ TO SEKSIZM według pro-lgbtowców  😄 

w końcu 100% gender, nie? 😄 przecież dla teczowych to bez różnicy czy chłopiec czy dziewczynka, z jednego przecież można zrobić drugie dla własnych widzimisię, nie? 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosccc napisał:

Biologicznych rodziców porównujesz do tych adopcyjnych? Walnij się w łeb. 

A co to za różnica? Dopiero co jakaś matka pisała na tym forum, że jej pan mąż ma wýjēbana na ich córeczkę i do domu wraca o 20 byle tylko się nią nie zajmować. A sam naciskał na posiadanie dziecka.

I matka Madzi też była biologiczną matką. I skończyło się tragedią.

To nie moja wina, że ktoś napisał, że dziecko musi mieć matkę i ojca, żeby się dobrze wychowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Hmm cos w tym jest ze geje maja parcie na chłopców . Jakies to dziwne i niepokojące 😞 

Dlatego mieszkam w Polsce bo tuta przynajmniej  pary homo nie mogą adoptować dzieci . 

chyba masz parcie w swojej chłowie na chłopcow, bo wsytarczy wpisac same sex parents w youtube i sobie popatrzec, ze sa i dzieci mieszane i dziewczyki matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"chyba masz parcie w swojej chłowie na chłopcow, bo wsytarczy wpisac same sex parents w youtube i sobie popatrzec, ze sa i dzieci mieszane i dziewczyki matołku."

Nie dzięki  nie interesują mnie zboczeńcy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najgorsze jest to ze takie pary  gejów częściej sa nosicielami wirusa hiv . Kto zna trochę środowisko gejowskie dobrze wie ze oni bzykają sie tak jak króliki . Nie używają  prezerwatyw bo to ich nie kreci a przez seks analny najszybciej zarazisz sie hiv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×