Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakochana

Dziecko praca gdzie życie

Polecane posty

Gość Zakochana

Cześć kobitki i panowie mam problem a może nie problem jestem w ciąży ta radość moja jest wielka ale jest jeden problem , mam umowę na rok i 2 miesiąc obliczyłam sobie gdyż urodzę w maju 2020 roku a umowę mam do października 2020 roku musiałabym wrócić do pracy we wrześniu 2020 kiedy moje dziecko będzie miało 4 miesiące moj mąż zaczął prace w sklepie budowlanym i niby ma dostać umowę we wrześniu na czas nie określony nie chce rezygnować z pracy bo chce utrzymać moje maleństwo ale boje się ze firma nie przedłuży mi umowy Kolezanka z pracy miała podobnie i jej przedłużyli ale ona dłużej tam pracuje ja dopiero rok , wydatków mamy 1400 zł bo wynajmujemy mieszkanie w bloku 3 pokojowe , mamy a szczęście bliskich którzy pomogą ale ja chciałabym być samodzielna , może któraś kobitka miała podobnie może opowie mi jak wyszło u niej boje się a nie chce brać 500 + i itp bo Nie chce być darmozjadem:( :( pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marma

A masz kogoś do pomocy w opiece nad dzieckiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

Tak , mąż uważa ze teściowa pomoże ona zawsze nam pomaga jest kochana osoba ale ona pracuje opiekuje się chorymi nie wiem czy napewno zaopiekuje się maleństwem , również mam tatę i babcie którzy również co jakiś czas zostaną z dzieckiem ja mam prace po 12 h i dzień wolny wiec co jakiś czas by trzeba zostawać z dzieckiem i mąż pracuje po 8 h wiec po 8 h jechał by po dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marma

Hmmm... 4 miesięczne dzieciątko to jeszcze maluszek potrzebujący mamy... No nie wiem co doradzić, w sumie w takiej sytuacji jednak poszłabym na macierzyński, po czym ogarbelabym żłobek, jeśli pracodawca nie będzie przychylnie nastawiony do powrotu _ trudno, jestem loda zaradna mama, znajdziesz inna pracę,  a być może spokojnie wrócisz do zajęcia. Głowa do góry, przyszły rombedzie decydującym nie martw się n o te 500, nie będziesz. Żerują a, jesteś osobą która chce walczyć o pracę, martwi się o nią, chce perspektyw. 

Podsumowując, macierzyński, żłobek, praca-nie ta? Więc inna, może nawet "bardziej wyrozumiala". Są w życiu sprawy ważne i ważniejsze - uwierz mi. Po prostu uwierz. Ewentualnie może macie opcje powrotu do rodziców? Mąż umowa o pracę i kredyt na własne mieszkanie Donmcokolwiek.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×