Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam męża, przecież nie chcę się rozwieść, kocham go, nie chcę stracić, to DLACZEGO ZAKOCHAŁAM SIĘ W INNYM? wyć mi się chce. Miał ktoś ten problem?

Polecane posty

Gość gość

Żyć mi się nie chce. Tamten też żonaty tak jak ja mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa

Mam tak samo. Tyle, ze facet w którym się zaduzylam jest wolny i ode mnie młodszy. Mieliśmy gorący romans rok temu. Zakończyłam go jak zaczelam się zastanawiać czy nie zostawić męża. Do tej pory jak myśle o nim to robi mi się gorąco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Onaaaaa napisał:

Mam tak samo. Tyle, ze facet w którym się zaduzylam jest wolny i ode mnie młodszy. Mieliśmy gorący romans rok temu. Zakończyłam go jak zaczelam się zastanawiać czy nie zostawić męża. Do tej pory jak myśle o nim to robi mi się gorąco. 

u mnie nic z tego bo to ja jestem bardziej zainteresowana niz on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dobrze ze on nie jest zainteresowany.Musisz przeczekac az ci przejdzie, potraktuj to jak chorobe psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa

Ja się do tej pory z niego nie wyleczyłam. Po zakończeniu romansu podpadłam w depresje. Długo chodziłam do psychologa. Nie mogłam zostawić męża i zrobic tego dzieciom. Ale do dnia dzisiejszego brakuje mi jego. Moje życie nigdy nie będzie takie jak dawniej. Trudno. Ale te kilka miesięcy było wspaniałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Onaaaaa napisał:

Mam tak samo. Tyle, ze facet w którym się zaduzylam jest wolny i ode mnie młodszy. Mieliśmy gorący romans rok temu. Zakończyłam go jak zaczelam się zastanawiać czy nie zostawić męża. Do tej pory jak myśle o nim to robi mi się gorąco. 

Kurczę tez tak mam tylko ze nasz romans trwa od 8 lat, kocham go ale nie potrafię odejść od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa

Był jeszcze jeden powód dla którego chciałam zakończyć ten romans. Wiedziałam ze jeżeli go nie zakończę to on nie ułoży sobie życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaaaa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Kurczę tez tak mam tylko ze nasz romans trwa od 8 lat, kocham go ale nie potrafię odejść od męża.

Wiesz co? Gdyby on miał kogoś to pewnie nie zakończyłabym tego. Czasami mam ochote wrócić do tego co było, ale nie chce przez to znowu przechodzić. Poza tym po zakończeniu tego romansu mamy bardzo ciekawa relacje i myśle ze kolejne zejście się zepsułoby ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rrr

Daj sobie spokój szkoda rodziny dzieci wiem bo sama to kiedyś doświadczyłam a teraz płacz bo facet którego bardzo pokochałam i zostawiłam dla niego rodzinę po kilku latach porostu znalazł sobie kolejną też mężatka i rozwala kolejną rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gosc napisał:

To dobrze ze on nie jest zainteresowany.Musisz przeczekac az ci przejdzie, potraktuj to jak chorobe psychiczna

dzięki wiesz? wredoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

dzięki wiesz? wredoto...

Nie jestem wredna.Ja bym wolala jakbym miala taka sytuacje zeby ten facet mial mnie w doopie niz brnac w to dalej.Nieraz musi sie cos robic wbrew wlasnym pragnieniom zeby nie krzywdzic innych i byc uczciwym.Skok w bok bylby jak narkotyk, chwila zludnej przyjemnosci a zycie przesrane.Takie zakochanie sie to nieszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdź sobie zajęcie. W gruncie rzeczy romanse i seks niewiele są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem wredna.Ja bym wolala jakbym miala taka sytuacje zeby ten facet mial mnie w doopie niz brnac w to dalej.Nieraz musi sie cos robic wbrew wlasnym pragnieniom zeby nie krzywdzic innych i byc uczciwym.Skok w bok bylby jak narkotyk, chwila zludnej przyjemnosci a zycie przesrane.Takie zakochanie sie to nieszczescie

Może on właśnie nie pisze, nie kontynuuje tego wobec autorki bo właśnie nie chce być nieuczciwy. Ma żonę to co będzie fikac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×