Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość Fa

Jak przestać żałować przeszłości?

Polecane posty

Gość Gość Fa

Hej. Mam 30lat, często rozpamiętuje przeszłość niedaleką, żałuję że czegoś nie zrobiłam, albo mogłam zrobić lepiej. Zazdroszczę innym tej energii, posprzątanego domu, ładnie ubranych dzieci, ładnych zdjęć,organizowania wyjazdów-mi się nie chce, ale chciałabym też żeby wszystko było ładnie i fajnie....Motywacja jakaś jest, ale nie za dużo. 

Ps. Dwa miesiące temu zostałam mamą po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zacznij jeździć, zmuszać się. Dom sprzątaj razem z mężem raz w tygodniu. Ustalcie, że jeden dzień jest na sprzątanie i zawsze tak ma być. Masz depresję? Mam podobne uczucia do Ciebie. Mam wyjątkowo trudne dziecko, ma prawie trzy lata, nie mówi (chodzimy do logopedy, ćwiczymy), całe dnie to jest jeden wielki ryk. Aż ostatnio zauważyłam, że nie lubię mojego dziecka. Nie mam oparcia w mężu, tylko ciągle pretensje, że płaczę, bo się nie zajmuję tak jak powinnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że płacze dziecko, nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhdskjghdgfd

goscFa, mogę ci polecić podcasty Brooke (https://thelifecoachschool.com/category/podcasts/), szczególnie numer 261 throw away your to do list. Ona bardzo fajnie wszystko tłumaczy (o żalu nt przeszłości też jest, generalnie mówi, że trzeba to traktować, że tak po prostu miało być, bo buntowanie się na przeszłość nic nie da), szkoda, że inne jej rzeczy (płatne) są takie drogie. Podczas o liście jest o tyle ciekawy, że każde zrobić listę WSZYSTKICH rzeczy, które pragniesz zrobić i ustalić datę i godzinę, kiedy będziesz to robić. Może np. wcale tobie nie zależy na wyjazdach, tylko uważasz, że powinno ci zależeć? Zastanów się nad tym, czego chcesz a czego nie, jak już ustalisz to, czego chcesz naprawdę, to będziesz miała motywację, żeby to zrobić. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska

A co takiego strasznego zrobiłaś w tej przeszłości żeby tego żałować? Zabiła kogoś? Wyniszczylas ciało narkotykami? Jak nie to nie ma czego żałować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×