Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olka

Macie racje ze patrzycie na status materialny faceta

Polecane posty

Gość ola

8 minut temu, Gość ufff napisał: Lezaczku,  czy sobie nie zdajesz sprawy,ze cie nikt nie traktuje tu powaznie, no bo jak mozna traktowac  faceta, ktory od rana do nocy przezywa damskie forum. Kobiety to wchodza, bo maja jakies problemy - czy to z ciaza czy z malymi dziecmi , przy opazji zawadzaja o inne tematy - ale ty siedzisz, zeby siedzisz i mlocisz obsesyjnie w kolko to samo, Psycholog, a moze  psychiatra? Zyczliwie radzę. Wiem, ze kafeteria to twoje jedyne zycie, ale wkrotce i z tego cie pognaja - co wtedy? X piszę ze smartphone robiąc wiele innych rzeczy, nie jedyne 

Jasne, musisz się czasem  wysikać i coś zjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piec

Odpowiadając na tytułowe pytanie- mało kto patrzy na status materialny partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolora
5 minut temu, Gość ola napisał:

8 minut temu, Gość ufff napisał: Lezaczku,  czy sobie nie zdajesz sprawy,ze cie nikt nie traktuje tu powaznie, no bo jak mozna traktowac  faceta, ktory od rana do nocy przezywa damskie forum. Kobiety to wchodza, bo maja jakies problemy - czy to z ciaza czy z malymi dziecmi , przy opazji zawadzaja o inne tematy - ale ty siedzisz, zeby siedzisz i mlocisz obsesyjnie w kolko to samo, Psycholog, a moze  psychiatra? Zyczliwie radzę. Wiem, ze kafeteria to twoje jedyne zycie, ale wkrotce i z tego cie pognaja - co wtedy? X piszę ze smartphone robiąc wiele innych rzeczy, nie jedyne 

Jasne, musisz się czasem  wysikać i coś zjeść:)

no dla mnie też to jest dziwne że leżaczek przesiaduje na damskim forum i niby nie jest gejem,bo kiedyś go o to zapytałam, więc może trans? Z początku to ja myślałam że leżaczek jest kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

ok, lezaczek  chcesz zone? a co jej bedziesz dawac i czemu ja chcesz?

Nie lepiej bez spełniania jej wymagan? nie lepiej zapraszac co wieczór inną?

Lepiej pierdzieć i śmierdzieć samemu. Żona to wymagajaca wspolnych przeżyć osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

naprawde lezaczku zarabiasz 2000 zl mies. na handlu elektronika? czyli masz jdg, musisz chodzic po urzedach, do ksiegowej. To za mało by utrzymac kobiete i dzieci. Fajnie, ze twoja mama nie jest samotna i schorowana. myslalam, ze tak, skoro mieszka z toba a nie w domu z mezem. Nie potrzebujesz mieszkania 60m2, jak zyjesz sam to ci wystarczy male i czynsz 250 zamiast 400.

Chyba ze jak mama zamieszka w domu z mezem, to wynajmiesz dwa pokojestudentkom czy komus i bedziesz niesamotny jak teraz, moze przygarniesz wtedy kobiete (z potomstwem, wiadomo) i bedziesz szczesliwie zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham

nigdy zadna do cb nie przyjdzie. niewiele rozumiesz i nie ma zadnych powodów, dla ktorych jakas samotna 40tka mialaby isc do cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham

Piszesz ze kobiety chca pieniędzy, tymczasem Twoja siostra nie chce polowy majatku od twojej matki, posagu

a ty chcesz wszystko zamiast zarobic na swoj dom, dzieci i żonę w połogach. To Ty chcesz wszystko mieć, i pieniadze i ,mieszkanie i nic z sb nie dawać, pasożyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham

oszczedzaj, oszczedzaj -wiecej zostanie dla mamy i siostry jak umrzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

29 minut temu, Gość cham napisał: pasożyd X pasożyt*! Czyli jak siostra, ona też nie pracuje 😁

Siostra ma rodzinę i to sprawa między nią a mężem czy pracuje, a nie Twoja. Ty za to siedzisz u matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość misiaczek napisał: Siostra ma rodzinę i to sprawa między nią a mężem czy pracuje, a nie Twoja. Ty za to siedzisz u matki. X na jedno wychodzi. 

Na pewno na jedno nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość misiaczek napisał: Na pewno na jedno nie wychodzi. X oczywiście że na jedno, wiesz dlaczego kobiety nie chcą mamisynkow? 😁 bo chcą faceta który będzie je utrzymywał 😄

Oświecę cię, że jednak na ogół kobiety pracują. A nikt nie chce maminsynka z prostego powodu: facet ma być partnerem a nie dzieckiem, które trzeba niańczyć. Ty w ogóle masz jakieś uprzedzenia do kobiet, związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alley
1 godzinę temu, Gość kkkk napisał:

naprawde lezaczku zarabiasz 2000 zl mies. na handlu elektronika? czyli masz jdg, musisz chodzic po urzedach, do ksiegowej. To za mało by utrzymac kobiete i dzieci. Fajnie, ze twoja mama nie jest samotna i schorowana. myslalam, ze tak, skoro mieszka z toba a nie w domu z mezem. Nie potrzebujesz mieszkania 60m2, jak zyjesz sam to ci wystarczy male i czynsz 250 zamiast 400.

Chyba ze jak mama zamieszka w domu z mezem, to wynajmiesz dwa pokojestudentkom czy komus i bedziesz niesamotny jak teraz, moze przygarniesz wtedy kobiete (z potomstwem, wiadomo) i bedziesz szczesliwie zajety

Ja mam mieszkanie 48m2, czynsz 570zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek
5 minut temu, Leżaczek napisał:

I choćby z tego powodu można postawić znak równości pomiedzy utrzymywaniem kobiety przez faceta (męża) = utrzymanie faceta przez kobietę (mamę). 

Że co? Na pewno nie. Kobieta w małżeństwie wychowuje np. dzieci. Jest to społecznie akceptowane, bo to facet jest głową rodziny, aczkolwiek teraz większość kobiet pracuje, bo potrzebne są dwie pensje, bo kobieta chce być niezależna, chce się realizować. A Ty nie masz nawet pracy? Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masakra 😱

Współczuję twojej mamie Leżaczek.Bo tobie to można zazdrościć tylko.Chociaż niektórzy pomyślą,że takie życie to wegetacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość misiaczek napisał:

Że co? Na pewno nie. Kobieta w małżeństwie wychowuje np. dzieci. Jest to społecznie akceptowane, bo to facet jest głową rodziny, aczkolwiek teraz większość kobiet pracuje, bo potrzebne są dwie pensje, bo kobieta chce być niezależna, chce się realizować. A Ty nie masz nawet pracy? Jestem w szoku.

chyba tylko ktoś zakompleksiony przejmuje się presją społeczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewa5

to mama żyje czy kilka lat temu zmarła? Pisałeś, że zamknęła oczy. Żyje i niby mieszka z tb zamiast z mężem w dużym domu? Ona już nie pracuje? Jak Ty i siostra nie pracujecie, to kro Wam daje na życie?

Szowinisci nie gotuja, oczekują tego od kobiet. I nie sprzątaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewa2

Ogonek jest najwazniejszy? Ogonek?

Nie. Nikogo twój zaszczaniec nie obchodzi. Utnij sobie i szczaj w cewnik. Co za różnica. Zaszczance zarażają i kobiety od nich umierają.

Na twoja siostre ktoś poleciał, cb nikt nie chciał, ogonku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesu, naprawde nie potraficie ignorowac tego idio.ty leżaczka?  Po co mu w ogóle odpisujecie? To jakaś peesda, a nie facet.

Jeszcze neidawno chwalił się tym, że matka sprząta mu chusteczki z pokoju, w które wczesniej sie spuścił. A przypomnę, ze ma 30 lat. I matkas nadal sprzata mu pokój.

Totalnie niezyciowa peesda. Skończcie z nim dyskusje, bo to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rea

tak, on kłamie, manipuluje, pracy pod W jest pełno, on tu ciągle pisze, nie gotuje, nie sprząta, nie pracuje, nie ma auta i prawa jazdy i kursów, a w urzędzie pracy w W jest bardzo dużo ofert

on pisał, że mama zamknęła oczy a potem że z nim jednak mieszka chociaż ma męża i duzy dom.

IGNORUJEMY atencjusza co ogonka ni doopy nigdzie nie roosza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość rewa5 napisał: to mama żyje czy kilka lat temu zmarła? Pisałeś, że zamknęła oczy. Żyje i niby mieszka z tb zamiast z mężem w dużym domu? Ona już nie pracuje? Jak Ty i siostra nie pracujecie, to kro Wam daje na życie? Szowinisci nie gotuja, oczekują tego od kobiet. I nie sprzątaja. X Leżaczek już wszystko pisał, naucz się czytać ze zrozumieniem. No teraz sprzątam i gotuje a nie po to mi kobieta żebym robił to dalej 😁

hehe to sobie snij ze znajdziesz taka ktora bedzie to za ciebie robic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indyk

Leżaczek ile masz lat ?Sądzę,że 30.Zgadłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ogonek jest najwazniejszy? Ogonek?

Nie. Nikogo twój zaszczaniec nie obchodzi. Utnij sobie i szczaj w cewnik. Co za różnica. Zaszczance zarażają i kobiety od nich umierają.

Na twoja siostre ktoś poleciał, cb nikt nie chciał, ogonku

 

Masz ogonek, masz pieniądze, masz 60m mieszkanie po matce a MIMO TO NIKT CIĘ NIE CHCE. czyli nie status materialny ważny, a jakim kto jest człowiekiem - może się rozwijać i zarabiać miliony i nie musieć oszczędzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghb

Nie karmcie trolla. W innym temacie pisał ze matka zmarła. A wy łykacie to jak ruskie prostytuty spermę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttt

tutaj pisał, że umarła. czyli on już ma mieszkanie po niej, i teraz zbiera żeby połowe za mieszkanie , 150 000 zł oddac siostrze, bo nie ma z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×