Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin

Tylko Wspólnie możemy uratować życie

Polecane posty

Gość Marcin

Witam serdecznie,

 

poniżej przesyłam link do zbiórki na rehabilitację, łóżko rehabilitacyjne oraz koncentrator tlenu dla Pana Piotra. Proszę o wsparcie osób chcących pomóc. Pan Piotr choruje na Stwardnienie Zanikowe Boczne. Jest to śmiertelna choroba. Chory żyje średnio 2-3 lata. Jednak udowodnione jest, że dzięki rehabilitacji ten czas odejścia się wydłuża. Wystarczy aby jedna osoba z Was wpłaciła złotówkę lub tyle ile jest w stanie i przekazała ten link kolejnej osobie chcącej pomóc. Po naciśnięciu na link poniżej zostaniecie przekierowani do strony ze zbiórką. Tam możecie wpłacić dowolną kwotę albo przekazać link poprzez Facebook lub twitter osobom, które Was obserwują.  I tak dalej i tak dalej. Zbiórka jest zweryfikowana poprzez Siepomaga.pl tzn. na wszystkie rzeczy, które są podane w zbiórce Pan Piotr musiał przesłać faktury proforma oraz rachunki. Pan Piotr ma założone subkonto i te pieniążki ze zbiórki idą tylko na jego konto. Aby wykorzystać zebrane środki Pan Piotr daje znać Fundacji Złotowianka gdzie ma założone subkonto, że chce opłacić rehabilitanta, zakupić łóżko rehabilitacyjne oraz koncentrator tlenu. Wtedy te pieniądze z Fundacji są przelewane na konto firmy, gdzie Pan Piotr załatwił sobie fakturę proforma i sprzęt trafia do domu Pana Piotra. ŻADNE pieniądze nie trafiają bezpośrednio ani do Pana Piotra, ani do mnie. Ja po prostu chcę pomóc. Pieniądze rzecz nabyta a dla Pana Piotra dzięki rehabilitacji oraz sprzętowi dajemy szansę na to aby żył dłużej. Żyjemy w takich czasach, że lek na tą chorobę może pojawić się w każdej chwili bo prowadzonych jest wiele badań. Dajmy szansę Panu Piotrowi.

 

https://www.siepomaga.pl/piotr-geba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×