Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

Pierwszy samotny wyjazd

Polecane posty

Gość Kobieta

Sprawa wygląda następująco. Nigdy nigdzie nie podróżowałam. Kiedy byłam dzieckiem, rodziców nie było stać na takie wydatki. Od kilku lat mam marzenie, aby zacząć gdzieś jeździć. Chciałabym zacząć od polskich miast. Na pierwszy ogień chciałabym wziąć Warszawę, to miasto najbardziej do mnie przemawia, ma swój urok. Jednak nie mogę liczyć na żadnych znajomych, nawet na siostrę w kwestii wspólnego wyjazdu 😞 jest mi mega przykro. Zawsze jest coś ważniejszego albo ktoś ważniejszy niż ja. Ale jeśli chodziłoby o wyjazd z chłopakiem to koleżanki od razu znalazłyby czas i chęci.. Nie chcę nikogo zmuszać, bo naprawdę mam dość odczuwania, że wymusilam na kimś spotkanie ze mną. To nie ma być przecież wyjazd za karę...

Nie chce przez to rezygnować z wyjazdu. Jednak boję się podróżować sama. Wiem, że Warszawa to nie odludzie jednak nigdy tak daleko nie wyjeżdżam. Zamierzam jechać flixbusem. Boję się, że jak dojadę na miejsce, to nie będę wiedziała co ze sobą zrobić. Zgubie się albo nie trafię w odpowiednie miejsce a na drugi dzień spóźnię się na autobus powrotny. Nigdy w życiu nawet nie nocowałam w hotelu, boję się że wyjdę na jakiegoś dzikusa...proszę bez hejtu.. Naprawdę istnieją tacy ludzie jak ja😅 to właśnie jest efekt, jak się nie podróżuje od dziecka.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×