Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosia

Panowie czy taka waga dyskwalifikuje u Was kobietę ?

Polecane posty

Gość Gosia

Wzrost 164cm i waga 72 kg.. Co myślicie? Jest tragedia? 

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Zdecydowanie musisz wziąć się za siebie ale wiadomo że są i Panie o większej tuszy. Jednak przemyśl to i do roboty, powodzenia;)

Gość Gosia
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zdecydowanie musisz wziąć się za siebie ale wiadomo że są i Panie o większej tuszy. Jednak przemyśl to i do roboty, powodzenia;)

Dziękuje Ci za odpowiedź 🙂 nie uważam, żebym była jakaś mega gruba, jednak racja że powinnam wziąć się za siebie. Z 78kg w ostatnim czasie zeszłam właśnie do tych 72kg 🙂

Gość Gosia
Przed chwilą, Marek łowca pieczarek napisał:

Ile masz lat ?

20

Gość Gosc
13 minut temu, Gość Gosia napisał:

To zalezy czy to miesnie czy sam tluszcz. Ja przy tym wzroscie juz od kilkunastu lat mam stala wage 50-52 i jest mi tak wygodnie. Ta waga w wieku 20 lat to za duzo wg mnie 

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Dziękuje Ci za odpowiedź 🙂 nie uważam, żebym była jakaś mega gruba, jednak racja że powinnam wziąć się za siebie. Z 78kg w ostatnim czasie zeszłam właśnie do tych 72kg 🙂

Wcale tego nie napisałem ale dobrze że zdajesz sobie z tego sprawę. Wprowadz małą dietę i do roboty, musisz przelać dużo potu a poczujesz się o niebo lepiej:)

Trzymam kciuki;)

Gość Gosc
2 minuty temu, akimuszki napisał:

Cwicz jogę i mniej jedz.:classic_sleep:

Taa moze jeszcze powinna medytowac☺

Gość Gosia
5 minut temu, Marek łowca pieczarek napisał:

Ćwiczysz coś? Jak schudlas 6 kg?

Zaczęłam się więcej ruszać i zdecydowanie mniej jem. Czasami w weekendy pozwalam sobie na więcej, ale w tyg cały czas trzymam umiar

Gość zczxxv

Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.

Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

To zalezy czy to miesnie czy sam tluszcz. Ja przy tym wzroscie juz od kilkunastu lat mam stala wage 50-52 i jest mi tak wygodnie. Ta waga w wieku 20 lat to za duzo wg mnie 

Wszystko zależy od budowy ciała i tu dużo rolę ma genetyka. Jednak odżywianie jak i ćwiczenia a przede wszystkim systematycznosc może zdziałać cuda;) aczkolwiek większość nie wytrzymuje tak ciężkiej pracy. Wage masz prawie idealną ale obstawiam że przyda się mała kosmetyka;)

Gość Wesolo
1 minutę temu, Gość zczxxv napisał:

Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.Ja dziś od swojego usłyszałam , że mam grubą dupę. Sam jest gruby i ma wieelki brzuch piwny, że każdy mu to mówi. Ja ważę 62 kg , przy 170 wzrostu. Fakt , kiedy się poznaliśmy 4 lata temu,  ważyłam 55 kg, ale przy tym spaślaku zaczęłam jeść po no nocach jak on, jakieś kebaby i efekty są. Niech oni się wszyscy się wypchają. Sami często są spasieni, a oczekują fit modeleczek.

Hehe dobre

Gość gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wszystko zależy od budowy ciała i tu dużo rolę ma genetyka. Jednak odżywianie jak i ćwiczenia a przede wszystkim systematycznosc może zdziałać cuda;) aczkolwiek większość nie wytrzymuje tak ciężkiej pracy. Wage masz prawie idealną ale obstawiam że przyda się mała kosmetyka;)

Wage idealną by miała jakby ważyła z 58kg.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wage idealną by miała jakby ważyła z 58kg.

Nie w tą strone☺

Gość Gosci
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie w tą strone☺

Czemu?

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie w tą strone☺

Za duzo? 

Naogladaliscie sie modeleczek kosciotrupow i uwazacie to za norme. Tak kobieta nie wyglada.

Tak wyglada niedozywiona dziewczynka 

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za duzo? 

Naogladaliscie sie modeleczek kosciotrupow i uwazacie to za norme. Tak kobieta nie wyglada.

Zgadzam się, nadwaga jest zdrowa.

Gość Gosci
2 minuty temu, Marek łowca pieczarek napisał:

Zgadzam się, nadwaga jest zdrowa.

A ty znowu skrajnosci

Gość Gość

Jestem kobietą i powiem ci że dyskwalifikuje. Ważyłam tyle co ty przy tym samym wzroście. Zero zainteresowania ze strony facetów. Jak zaczęłam się odchudzać i zeszłam do 55 to nagle zaczęli się interesować. 

Gość takijeden

Kiepsko, skoro już w tak młodym wieku masz problemy z wagą, gdzie właśnie teraz masz najlepsza przemianę materii. Co będzie za 10-15 lat? 100 kg? No właśnie. Brutalnie napiszę - nie rokujesz genetycznie na matkę moich ewentualnych dzieci, w mojej rodzinie zawsze były osoby szczupłe i chciałbym, żeby tak pozostało.

Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Za duzo? 

Każdy ma inny szkielet i budowe ciała ale przy wzroscie 164 cm waga powyżej 50 paru to jest za dużo. Zachęcam do pracy;)

56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taa moze jeszcze powinna medytowac☺

medytacja to cos wspanialego niedlugo do niej wracam hehe

1 minutę temu, Gość takijeden napisał:

Kiepsko, skoro już w tak młodym wieku masz problemy z wagą, gdzie właśnie teraz masz najlepsza przemianę materii. Co będzie za 10-15 lat? 100 kg? No właśnie. Brutalnie napiszę - nie rokujesz genetycznie na matkę moich ewentualnych dzieci, w mojej rodzinie zawsze były osoby szczupłe i chciałbym, żeby tak pozostało.

Szkoda, Wasz ślub wisiał w powietrzu ☹️

Gość Anniie

Ja mam tyle wzrostu, waze 100 kg i mimo wagi znalazlam partnera, bez wiekszych problemow, ale oczywiscie sie odchudzam.

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Anniie napisał:

Ja mam tyle wzrostu, waze 100 kg i mimo wagi znalazlam partnera, bez wiekszych problemow, ale oczywiscie sie odchudzam.

A poco się odchudzasz przecież odnalazła Cie miłość?

Gość gość
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Każdy ma inny szkielet i budowe ciała ale przy wzroscie 164 cm waga powyżej 50 paru to jest za dużo. Zachęcam do pracy;)

Poniżej 50kg kobieta wygląda jak gimnazjalistka a nie jak dorosła kobieta. Jest to bardzo niezdrowe.

Gość mnjkjjjjjjjj
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

haha co? ja przy 1,62 i wadze 58 kg wyglądałam super. ale farmazony...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować