Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Sylwia zamiast do sądu idź do psychiatry.

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Sylwia napisał:

Co ty ...isz??kogo wystawiam ?gdzie?czemu teraz robisz z igły widły??Fuj szambo!

Uspokoj się. Kto sieje gunwo ma gunwoburze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
35 minut temu, Gość Gość napisał:

A ja sobie nie życzę żebyś innym mówiła co mają robić podczas gdy sama go wystawiasz na pośmiewisko. Skończ pisać o swojej rodzinie to się skończą teksty w twoja stronę. Za tępa jesteś żeby to zrozumieć czy lubisz to? Baby tutaj to jakieś efekty Czarnobyla...

Gdzie kogo wystawiam co ty ...isz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Jakie ziarno prawdy ?W czym ?co wy pierdikicue??jakie szkalowanie??szkalowana to jestem ja i moja rodzina!!głównie w realu co również i tu ma oddźwięk.!Szkalowanie??widzę ze ulubione słowo Bożeny H!sąsiadki pielęgniarki z Paraiso .No proszę!Mój syn para moim bo co??bo dostał od gnoją wiadomość?Odpowiecie za to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wieczornej trzeba morde obic. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s

Za nazwanie syna paranoikiem odpowiesz karnie!również za zakłócania jego spokoju i prywatności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

wieczornej trzeba morde obic. tyle w temacie

Nie zaslaniaj się wymyslonym projektem.Fikcyjny profil na fb?Marcin Wawrzyn??nie znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Oraz za wrabianie mnie w wasze urojone tematy i zńieslawianie mojej osoby w postaci rozpowiadania o mojej rzekomej chorobie psychicznej.Na to jest paragraf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś taki może być ratownikiem medycznym gdzie liczy się opanowanie emocjonalne? To jest żart? Kto ja tam dopuścił do nauki w ogóle? Trzeba to zgłosić na uczelni zanim nakręca uwagę bo jakiś pacjent nie dostał pomocy przez schizy ratownika. Po prostu w palę  się nie mieści. 

Zgłoszony jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wieczornej

pisze teraz jako poetka od poes kotka. to ona szukala kto tu jest z kowbojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
4 minuty temu, Gość o wieczornej napisał:

pisze teraz jako poetka od poes kotka. to ona szukala kto tu jest z kowbojek.

Co ty pieprzysz !Mnie nie interesują wasze urojenia!jakieś kotki i inne bzdury jakiej kowbojki i inne ...yzmy!!Zgłaszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wieczorna to teraz poetka. zasra to forum wierszykami o gownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

To co piszesz jest znieslawieniem ściganym z kodeksu karnego czekaj na wezwanie.

Sylwia te wszystkie teksty podpisane "Gość" napisała Wieczorna. Łatwo ją poznać po stylu pisania. Jak chcesz wypiszę ci wszystkie w których babsko ciebie zastrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TekstyWieczornej
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś taki może być ratownikiem medycznym gdzie liczy się opanowanie emocjonalne? To jest żart? Kto ja tam dopuścił do nauki w ogóle? Trzeba to zgłosić na uczelni zanim nakręca uwagę bo jakiś pacjent nie dostał pomocy przez schizy ratownika. Po prostu w palę  się nie mieści. 

 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

To jedź w końcu zamiast piērdolic jedynie. Nie pojedziesz bo wiesz ze policja zasugeruje ci to samo co my tutaj czyli że masz chorą głowę.

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ty też czekaj na wezwanie na dywanik u dziekana. Ktoś taki nie będzie ludzi ratował. Karygodne.

 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

I po co piszesz te żałosne groźby na poziomie ulomnego dziecka skoro i tak nic z tym nie robisz? Myślisz że każdy człowiek tutaj to idiøta na twoim poziomie? Nie widzisz że krzywdzisz i narazasz na śmieszność swoje własne dzieci? Nie pojmujesz tego że mogą być wytykane palcami z powodu chorej psychicznie matki która jest znana z nazwiska w Internecie? Czy ty kobieto myślisz? Jeśli twoje dzieci są normalne w przeciwieństwie do Ciebie to któregos dnia możesz się niemilo zaskoczyć gdy cie kopna w dupe. Sądzę że i one są psychicznie gnebione przez ciebie jako toksyczna matkę. Właściwie to  wiem to.

Teksty Wieczornej z groźbami do Sylwii ze strony pierwszej tematu. Jak widzisz Sylwia łatwo babę poznać po stylu pisania, agresji, pogróżkach i życiu czyimś życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PogróżkiWieczornej
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Niestety ale to prawda. Można znaleźć wszystko w Internecie. To co ona tu pisze to szczera prawda i dlatego nie można tego olac bo co jeśli w jakimś pacjencie zobaczy jakiegoś urojonego stalkera i przestanie go reanimowac? Ta baba nadaje się do leczenia bo ma schizofrenie typowa a nie do pracy z ludźmi.

Tu aż trzeba skomentować. Jaja sobie Wieczorna Locho robisz? Sama od kilku lat nękasz ludzi w sieci Wieczorna, dopuszczałaś się molestowania seksualnego poprzez pedo/filskie scenariusze jednej z użytkowniczek czy śmiana z chemioterapii, o pogróżkach nie wpominając, i ty sama będąc osobą chorą psychicznie będziesz Sylwii cokolwiek diagnozować? Upadłaś Wieczorna na ten pusty łeb? 

 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

To sobie poszukaj jeśli nie wierzysz. Ona jest niebezpieczna i tyle. Pewnie na zajęciach się nie rzuca jak potluczona ale tutaj każdego oczernia po nazwisku bo krzywo spojrzał. Dla paranoika wszystko może być zapalaczem. Zresztą może ona płaci za studia więc trzymają siła rzeczy dèbila żeby kasę zedrzec . 

Ty o tym już dobrze Wieczorna wiesz. Żałosne jak sama bojąc się że ktoś przyśle do twojej roboty screeny z twoją pedo/filią czy pogróżkami wobec ofiar próbujesz zrobić Sylwii taki sam syf na jaki ty Wieczorna zasługujesz i który ciebie dopadnie niedługo.

 

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Twój syn jest dorosły więc skąd ty wiesz kto i gdzie do niego pisze? Jego też prześladujesz jak jakiegoś tadeusza k.? Czy może ci się ze wszystkiego spowiada? 

 

8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tak? To super. Co tu jeszcze robisz? Na policję leć. Jeśli ktoś ma wątpliwości ze to babski jest chore to sam ma coś z głową.

Wszystkie cytowane tu wypowiedzi to też wypowiedzi Wieczornej.  Jak widać po stylu pisania, charakterystycznych zwrotach  i zajadłości. Dwie pozwoliłem sobie skomentować bo hipokryzja psychola Wieczornej powoli osiąga kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TekstyWieczornej
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

W swojej starej niedługo zobaczysz wieczorną i jej kosę sprzedasz wyrūchawszy chwilę przed.

 

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

No właśnie rodo jest więc jakim prawem o jakimś kooniarczyky piszesz i go szkalujesz? On murem a ty nurem i kolejny paranoik w rodzinie rośnie.

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A kto to są wszyscy? Głosy które slyszysz? 

Teksty Wieczornej (niektóre jak zawsze chore i obleśne) z 3 strony tematu. Teraz jak masz zebrane wszystkie teksty tego chorego babska w jedno powinnaś nauczyć się ją odróżniać na przyszłość i zgłaszać nękanie albo się nie przejmować. 

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Maminsynkiem widocznie jesteś. Matka to nie święta krowa która zawsze wszystko robi najlepiej. 

 

7 godzin temu, Gość Gość napisał:
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

I przez tyle lat z rzekomo niezbitymi dowodami które posiadasz nadal masz tu schizy? Aha. Porażka. Wstyd dla rodziny i tyle.

 

7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A ja sobie nie życzę żebyś innym mówiła co mają robić podczas gdy sama go wystawiasz na pośmiewisko. Skończ pisać o swojej rodzinie to się skończą teksty w twoja stronę. Za tępa jesteś żeby to zrozumieć czy lubisz to? Baby tutaj to jakieś efekty Czarnobyla...

A dlaczego masz oczekiwania względem obcej baby z netu? Ty jeden jaskółki nie czynisz ale jeśli 1646 osób mówi że moja matka coś robi to widocznie musi być w tym ziarno prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TekstyWieczornej
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

A zdajesz sobie sprawę że to wszystko jest wynikiem twojej głupoty polegajacej na tym że wypisujesz tutaj na jego temat różne rzeczy? Czy on o tym wie? To że jesteś jego matka nie upoważnia cie to opisywania jego prywatności i podawania nazwiska. Pytałaś go i pozwolenie na pisanie o jego zycie w miejscu publicznym?Nie  szanujesz ani siebie ani dziecka. Jesteś tępa i chora psychicznie. Pojmij to w końcu i przestań zrzucać z siebie odpowiedzialność na każdego człowieka bo to Ty sama jesteś sobie winna.

Jeszcze ten tekst jest Wieczornej. Nie skopiował się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odwalasz stary kawal dobrej roboty. Do tego co robi ta ped0filka nie mozna byc obojetnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teksty Wieczornej
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Odwalasz stary kawal dobrej roboty. Do tego co robi ta ped0filka nie mozna byc obojetnym.

Dzięki wielkie. Słuchaj ona usunęła temat z tej środy? Z tego tygodnia? Z nocy ze środy na czwartek? W którym się wkopała że ma zdjęcie butów Nimfy sprzed kilku lat? Nie umiem go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teksty Wieczornej
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Odwalasz stary kawal dobrej roboty. Do tego co robi ta ped0filka nie mozna byc obojetnym.

A już mam. Zapraszam jeszcze tutaj gdzie babochłop się przechwala napierdzielaniem z jakimś facetem i szkaluje jakąś dziewczynę za to że się boi swojego stalkera htt ps://f.kafet eria.pl/tem at-760 5570-wieczorna-sama-przyznala-sie-ze-jest-babochlopem-i-wdaje-sie-w-bojki-z-facetami-i-🤣-jakis-facet-dobrze-ja-zaoral-na-argumenty-dowody-nizej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka podnieta i jakie kopiuj wklej moich komentarzy. Normalnie dzik buszujacy w zoledziach 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAM
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaka podnieta i jakie kopiuj wklej moich komentarzy. Normalnie dzik buszujacy w zoledziach 🤣

O. Locha wstała. Kozior już przypilony do kabzy? Czy raczej kaczpy 🤣 Powtarzasz się już z tymi swoimi żałosnymi powiedzeniami nudziaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość RAM napisał:

O. Locha wstała. Kozior już przypilony do kabzy? Czy raczej kaczpy 🤣 Powtarzasz się już z tymi swoimi żałosnymi powiedzeniami nudziaro.

A ty co robisz noł lajfie? Haha. Podniecasz się jak typowa stuleja. Masz poczucie misji gratuluję 🤣 żałosna gnida. Idź wklejaj dalej w punkt i ratuj sylwie oraz inne niewiasty 🤣 przed ich własną głupotą. Stalkuj mnie a później jaraj się że jesteś ofiarą. Wincyj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×