Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

W którym tygodniu dowiedzialyscie się o nieplanowanej ciąży?

Polecane posty

Gość Autorka

Jak wyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wiedziałam ,że coś jest na rzeczy od początku. Juz tydzień po stosunku czulam, ze mam "infekcje" w organizmie, zaczęły się lekkie zawroty głowy ,a tuż przed okresem byłam na bank pewna ze ciąża. Zrobiłam test i dwie kreski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciązona

Ja wiedziałam od razu. Ciąża nie była planowana. rano, jak wytrzezwialam po imprezie z mężem, zerknelam w kalendarzyk, a tu zonk. Sam środek dni płodnych. Już wiedziałam że mam pozamiatane. Do czasu spodziewanego okresu nie miałam objawów poza dużymi nabrzmialymi piersiami. Miałam jeszcze nadzieję, że to takie przed okresem.. Okres nie nadszedł, test tuż  przed terminem pokazał dwie kreski. Takie cień cienia. Z upływem czasu były coraz wyrazniejsze. Beta tylko ostatecznie potwierdziła ciążę. Potem miałam dłuższy czas delikatne zawroty głowy... A potem obrzydliwe wymioty i szereg innych dolegliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Zaciązona napisał:

Ja wiedziałam od razu. Ciąża nie była planowana. rano, jak wytrzezwialam po imprezie z mężem, zerknelam w kalendarzyk, a tu zonk. Sam środek dni płodnych. Już wiedziałam że mam pozamiatane. Do czasu spodziewanego okresu nie miałam objawów poza dużymi nabrzmialymi piersiami. Miałam jeszcze nadzieję, że to takie przed okresem.. Okres nie nadszedł, test tuż  przed terminem pokazał dwie kreski. Takie cień cienia. Z upływem czasu były coraz wyrazniejsze. Beta tylko ostatecznie potwierdziła ciążę. Potem miałam dłuższy czas delikatne zawroty głowy... A potem obrzydliwe wymioty i szereg innych dolegliwości 

Haha to tak jak u nas ! Poniosło nas A po wszystkim już wiedziałam że to na bank był złoty strzał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W 12 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 5 tygodniu coś mi nie grało i zrobiłam test wyszły dwie wielkie czerwone kreski po dosłownie sekundzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja odnosze wrazenie za zaszalam tydzien temu...  Zamiast okresu mam trzeci dzien lekkiego plamienia i czulam takie goraca zamiast skurczy miesiaczkowych.  Za kilka dni bede widziala, ale nigdy nie bylo jeszcze czegos takiego wiec podejrzewam, ze chyba za 9 miesiecy zostane mamusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W 13. Myślałam że mam grypę tak źle się czułam 😄 Miałam okres dość słaby ale ja zawsze mam słabe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 9tc. Miałam sporo na głowie,  więc ani złe samopoczucie,  ani osłabienie nie wzbudzilo moich podejrzeń.  Zaszlam w ciąże 3 dni przed terminem miesiączki.  Myślalam, że jest bezpiecznie,  pobolewal brzuch jak na okres, a to musiała być przesunięta owulacja.  A okres dostałam,  wyglądał normalnie.  Potem słabo się czułam, zwalałam na przemęczenie.  Nawet mdłości uznałam za wirusowke,  synek akurat był niewyrazny.  Dopiero kolor otoczek przy brodawkach mi się nie spodobał,  zrobiły się ciemne.  Na teście od razu 2 krechy,  beta 94tys, na usg 9tc. Teraz moja niespodzianka ma miesiąc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×