Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gosc

Lubił się dobrze bawić. co widać ma zdjęciach. Często wypływał na jezioro , co ta, robił? Skoro ta dziewczyna nie pracuje czemu nie wróciła w rodzinne strony? Kto jej pilnie strzeże i dlaczego? Media nie mogą dotrzeć do niej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Wiadomo kasa robi cuda, a firmy PR też 😄

I rzeczywiście o urodę lub jej brak tej pani chodzi. Faceci zdradzają i miss świata z pewnością z brzydszymi niz takie miss. Życie to nie tylko uroda, nawet dla faceta. Może babka była atrakcyjna, seksowna, miała coś czego na fotkach nie widać po prostu.

A pisanie, że zmarły kochał żonę i że dobrze mu z oczu patrzy to jak czytanie harlekinów 😄

a ty dalej te zdrady wmawiasz każdemu. Jak ciebie każdy zdradzał to jeszcze nie znaczy, że każda jest zdradzana. Już wiesz, że ona seksowna była i nawet atrakcyjna. 😄 

Tak masz rację zmarły nie kochał żony, ożenił się z Agą, bo mu broń do głowy przystawiła 😄  oświadczył się publicznie, bo dostał za to grubą kasę od ojczyma 😄 za co później mógł kupować drogie prezenty dla żony, żeby ją notorycznie zdradzać 😄 a rozwieść się nie chciał, bo teściowa go pilnowała. 😄 

Widać jak bardzo boli ciebie gdy ludzie piszą, że on żonę kochał. No ciebie z pewnością nie kochał. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscGość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Lubił się dobrze bawić. co widać ma zdjęciach. Często wypływał na jezioro , co ta, robił? Skoro ta dziewczyna nie pracuje czemu nie wróciła w rodzinne strony? Kto jej pilnie strzeże i dlaczego? Media nie mogą dotrzeć do niej? 

śledztwo trwa, może ma być na miejscu. potem ustalą "oficjalną wersję"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość lalunalaluna napisał:

a ciekawe dlaczwfo ty tak twfo staraka bronisz i z takimi emocjami bkuzgasz na Ewę.

Co ciekawe tam gdzie mogli Staraki zapłacić i zablokować fora tam to zrobili. Na pudelku, na onecie czy innych nie da się skomentować artykułów o nim, zapłacili i mają. Za to tam gdzie zablokować się nie da czyli tam gdzie zakłada się tematy dobdyskusji tam zawsze pojawia się hejter wyzywający tamtą kobietę, cały czas te same teksty o jej zębach i nazywanie jej prostytutką, wyzwanie każdego kto zwróci jej uwagę i obrona Staraka, że nie mógł jej zdradzić, bo ją kochał, a Ewa była brzydka. Jeju, nie takie piękności były zdradzane na rzecz brzydszych od nich ale nikt w sumie nic nie wie. Nikt prócz hejterki Ewy i adwokatki Staraka 🙂

a ciekawe dlaczego ty tak bronisz końską szkapę i skąd wiesz, że Starak notorycznie zdradzał żonę bo jej nike kochał?

Ja piszę o niej to co widzę na zdjęciu, że jest brzydka, że ma końskie, wielkie zęby, wystające z gęby i, ze wierzyć mi się nie chce, że facet chciałby zdradzić ładną żonę z takim potworem, a ty dalej, że piękności też są zdradzane, a wcześniej pod innym nickiem napisałaś, ze Aga była notorycznie zdradzana. Skąd wiesz? Materacem byłaś?

I kto tu się powinien leczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

a ty dalej te zdrady wmawiasz każdemu. Jak ciebie każdy zdradzał to jeszcze nie znaczy, że każda jest zdradzana. Już wiesz, że ona seksowna była i nawet atrakcyjna. 😄 

Tak masz rację zmarły nie kochał żony, ożenił się z Agą, bo mu broń do głowy przystawiła 😄  oświadczył się publicznie, bo dostał za to grubą kasę od ojczyma 😄 za co później mógł kupować drogie prezenty dla żony, żeby ją notorycznie zdradzać 😄 a rozwieść się nie chciał, bo teściowa go pilnowała. 😄 

Widać jak bardzo boli ciebie gdy ludzie piszą, że on żonę kochał. No ciebie z pewnością nie kochał. 😄 

taaa a Ty dalej uważasz, że w jego głowie siedziałaś. Skończ już teo durne  oskarżenia o wmawianie zdrad. Nikt tu tego pewien nie jest

 Tylko ty jesteś pewna że nie ma opcji aby ją zdradził i te same teksty o wmawianiu zdrad. Weź leki zidio/ciała kur/wo. Twój idol nie żyje, jedyne co ci zostało to wycinki z życia na gorąco i vivy. Jakbyś tu na ludzi nie napisała i nie obrzucala tej Ewy łajnem to mu życia nie wrócisz. Sama pomyśl! Co robił z nią przez 5 godzin w nocy na jeziorze? Gdyby to był szary Kowalski to nie miałabyś wątpliwości ale że to jest twój obiekt westchnień to nagle podstępna prostytutka, w zemście że jej nie chciał, wyskoczyła mu na motorówkę, 5 godzin pływala z nim, potem sie rozebrała go wypchnęła....

tiaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihihi

Tak Kobyło zaprosił ciebie Starak do swojej posiadłości i kazał w szuwarach siedzieć cicho, żeby rodzina, znajomi i ochrona nie zorientowali się, że tam jesteś. 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość hehe napisał:

ona jest ładna, nawet trochę ładniejsza od kupy 😂

to zupełnie tak jak on więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

taaa a Ty dalej uważasz, że w jego głowie siedziałaś. Skończ już teo durne  oskarżenia o wmawianie zdrad. Nikt tu tego pewien nie jest

 Tylko ty jesteś pewna że nie ma opcji aby ją zdradził i te same teksty o wmawianiu zdrad. Weź leki zidio/ciała kur/wo. Twój idol nie żyje, jedyne co ci zostało to wycinki z życia na gorąco i vivy. Jakbyś tu na ludzi nie napisała i nie obrzucala tej Ewy łajnem to mu życia nie wrócisz. Sama pomyśl! Co robił z nią przez 5 godzin w nocy na jeziorze? Gdyby to był szary Kowalski to nie miałabyś wątpliwości ale że to jest twój obiekt westchnień to nagle podstępna prostytutka, w zemście że jej nie chciał, wyskoczyła mu na motorówkę, 5 godzin pływala z nim, potem sie rozebrała go wypchnęła....

tiaaa

Zidio/ciała ku/rwa to ciebie wysrała w szuwarach śmierdząca, psychiczna dzi/wko osrana przez każdego, niedoorochana, brzydka wywłoko węsząca wszędzie zdrady. Wsadź cuchnącą mordę w kubeł i tam rzygaj swoimi zdradami. Zazdrościsz ludziom szczęścia je/bni/ęty pasztecie nic warty. Nic dziwnego, że każdy facet od ciebie zwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość hihi napisał:

i vice versa my mamy ubaw z ciebie szpetna kobyłko😂

Nieee. Padłam. Ty dalej idi/otko myślisz, że tu ta Ewa siedzi? Ha ha ha. Pokaż swoją twarz miss kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ta cała Aga to za spokojna była, bo powinna strzelić w pysk psychiczną ku/rwę, walnąć kijem przez łeb i kilka kopów jej zasadzić na rozpęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nieee. Padłam. Ty dalej idi/otko myślisz, że tu ta Ewa siedzi? Ha ha ha. Pokaż swoją twarz miss kafe. 

lepiej pokaż nam swojego ryja, idi/otko puszczalska która broni sama siebie tylko bez uśmiechu prosimy, bo chcemy żyć.😂

nikt tu ciebie nie broni, bo dla każdego jesteś ku/rwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Już 40 stron naklepalyscie o tym, Jezu, facet nie żyje, dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość hihi napisał:

lepiej pokaż nam swojego ryja, idi/otko puszczalska która broni sama siebie tylko bez uśmiechu prosimy, bo chcemy żyć.😂

nikt tu ciebie nie broni, bo dla każdego jesteś ku/rwą

No cóż. Wygląda na to, że piszą tutaj dwie osoby. Ewa i pani przecudnej urody mająca alergię na konie. 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www

A gdzie się zaszyła ta dziewczyna? Sama usunęła swoje sm czy jej kazali? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak ją odwoził tyle godzin? Nie mieszkała w kamperze, który stał pod knajpą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Przecież tej Ewy tu nie ma. Na razie jeszcze jest odcięta od mediów, aż śledztwo będzie zakonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak ją odwoził tyle godzin? Nie mieszkała w kamperze, który stał pod knajpą? 

Dokładnie, kto uwierzył, że on miał ja podwiezc, po co on, a nie ochrona np i po co ich odesłał no i dlaczego to tak długo trwało, ta podwozka. Potrafi ktoś to racjonalnie wytłumaczyć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

a ty dalej te zdrady wmawiasz każdemu. Jak ciebie każdy zdradzał to jeszcze nie znaczy, że każda jest zdradzana. Już wiesz, że ona seksowna była i nawet atrakcyjna. 😄 

Tak masz rację zmarły nie kochał żony, ożenił się z Agą, bo mu broń do głowy przystawiła 😄  oświadczył się publicznie, bo dostał za to grubą kasę od ojczyma 😄 za co później mógł kupować drogie prezenty dla żony, żeby ją notorycznie zdradzać 😄 a rozwieść się nie chciał, bo teściowa go pilnowała. 😄 

Widać jak bardzo boli ciebie gdy ludzie piszą, że on żonę kochał. No ciebie z pewnością nie kochał. 😄 

Nie projektuj swojego życia na mnie 🙂

I rzeczywiście większośc się żeni z miłości 😄 szczególnie wśród celebrytów 😄 tak czytaj dalej harleqiny albo pisz, co tam ci głowa chora nawinie 🙂

I po co te wycieczki osobiste? 🙂 masz problemy ze swoim? 🙂 ja pisze o Starakach, a Ty o mnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
1 minutę temu, Gość www napisał:

A gdzie się zaszyła ta dziewczyna? Sama usunęła swoje sm czy jej kazali? 

Przeciez ona w swoim rodzinnym miescie ma jakies życie, prace, pewnie chcialaby miec do czego wrócić. Gdyby zostawiła otwarte profile w ms to internauci wszystkowiedzacy zas.r.a.li by je hejtem, wszyscy dalsi znajomi, sąsiedzi, rodzina wzięli by ja na języki. Gdyby zostala w tej knajpie non stop   nachodziliby ja dziennikarze a przypadkowe osoby "wiedzące lepiej" moglyby obrażać. 

Byc może ze wzgledu na sledztwo pozostaje pod ochrona na Mazurach, byc może wrocila do Lodzi.

Zapewne dla dobra postępowania jest zobligowana do milczenia, ma zakaz kpntaktow z prasa, zreszta chyba nikt na jej miejscu nie chciałby rozglosu.

I tak za dużo na jej temat zostalo ujawnione, no i prasa zdazyla sciagnac zdjecie z profilu. Nawet z zasłonięta twarza dla znajomych jest mozliwa do zidentyfilowania, ktos tutaj ujawnil nawet jej nazwisko. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ciebie kobieto też tam nie było więc nic nie wiesz. Równie dobrze mogła dopłynąć na posesje Staraków, bo tam miała najbliżej. Sama idź na terapię a nie innych wysyłasz. Normalny człowiek wzywa pomoc gdy zdarzy się wypadek. Mogła krzyczeć, ale po co? Jeszcze ktoś by ją usłyszał, a przecież były regaty.

No wlasnie ja nic nie wiem bo mnie tam nie było, nigdzie nie napisalam że żonę zdradzał czy nie i kto jest winien i kim byla ta cala ewa a ciebie tam nie było ale Ty wiesz, że była prostytutką, była goła, że miała najbliżej do staraków, że nie krzyczała, że to jej wina i w ogóle. Nikt nic nie wie tylko ty wiesz. Powiedz jeszcze co na kolację zjadła jasnowidzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Nie projektuj swojego życia na mnie 🙂

I rzeczywiście większośc się żeni z miłości 😄 szczególnie wśród celebrytów 😄 tak czytaj dalej harleqiny albo pisz, co tam ci głowa chora nawinie 🙂

I po co te wycieczki osobiste? 🙂 masz problemy ze swoim? 🙂 ja pisze o Starakach, a Ty o mnie 😄

to jest jakaś psychofanka staraków. 

Ona wszystko wie jak było, kto zawinił i kim ta cała Ewa jest, a jest oczywiście prostytutką, bo psychofanka Ludwiczka tak mówi. My nie wiemy, bo nas tam nie było tak jak i jej ale ona wie, bo ma wizje no i PODOBNO LUDZIE COŚ GADALI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć

Pare stron temu to mozna było popisać powiedzmy na poziomie ale odkąd ta wariatka tu siedzi to masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość. napisał:

Przeciez ona w swoim rodzinnym miescie ma jakies życie, prace, pewnie chcialaby miec do czego wrócić. Gdyby zostawiła otwarte profile w ms to internauci wszystkowiedzacy zas.r.a.li by je hejtem, wszyscy dalsi znajomi, sąsiedzi, rodzina wzięli by ja na języki. Gdyby zostala w tej knajpie non stop   nachodziliby ja dziennikarze a przypadkowe osoby "wiedzące lepiej" moglyby obrażać. 

Byc może ze wzgledu na sledztwo pozostaje pod ochrona na Mazurach, byc może wrocila do Lodzi.

Zapewne dla dobra postępowania jest zobligowana do milczenia, ma zakaz kpntaktow z prasa, zreszta chyba nikt na jej miejscu nie chciałby rozglosu.

I tak za dużo na jej temat zostalo ujawnione, no i prasa zdazyla sciagnac zdjecie z profilu. Nawet z zasłonięta twarza dla znajomych jest mozliwa do zidentyfilowania, ktos tutaj ujawnil nawet jej nazwisko. Sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Ktoś "życzliwy" z jej otoczenia puścił imię i nazwisko do netu i tak się zaczęło. Szkoda jej, bo obwiniana jest, a nikt naprawdę nie wie co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś "życzliwy" z jej otoczenia puścił imię i nazwisko do netu i tak się zaczęło. Szkoda jej, bo obwiniana jest, a nikt naprawdę nie wie co się stało.

Tym bardziej, że sama również musi sie uporać z tą historia i pewnie nieraz myślała " co by było gdyby..."

A śledczy tez pewnie nieźle męczą.

Nie wiem czy w takich sytuacjach przysługuje psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Krym napisał:

wystarczy nieco się zagłębić i poczytać artykuły- on żonę notorycznie zdradzał,później błagał ją o wybaczenie ikupował drogie prezenty ,na urodziny kupił jej za 16 mln.zł apartament w Nowym Jorku.

Zamilcz szkaradna k.u.r.w.o. Kobieta straciła tragiczne męża a ty bredzisz o zdradach wymyślonych w chorym łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość. napisał:

Tym bardziej, że sama również musi sie uporać z tą historia i pewnie nieraz myślała " co by było gdyby..."

A śledczy tez pewnie nieźle męczą.

Nie wiem czy w takich sytuacjach przysługuje psycholog.

W takich sytuacjach to przysługuje jedynie wielki bolec do nadziania się 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
1 godzinę temu, Gość Gosć napisał:

Pare stron temu to mozna było popisać powiedzmy na poziomie ale odkąd ta wariatka tu siedzi to masakra jakaś

o swoim koorestwie chciałaś tu pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

to jest jakaś psychofanka staraków. 

Ona wszystko wie jak było, kto zawinił i kim ta cała Ewa jest, a jest oczywiście prostytutką, bo psychofanka Ludwiczka tak mówi. My nie wiemy, bo nas tam nie było tak jak i jej ale ona wie, bo ma wizje no i PODOBNO LUDZIE COŚ GADALI. 

Psychofanka Ludwiczka Staraka to jesteś ty, bo to ty latałaś za nim z gołą dopą i koczowałaś na waleta w krzakach pod jego domem 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ktoś "życzliwy" z jej otoczenia puścił imię i nazwisko do netu i tak się zaczęło. Szkoda jej, bo obwiniana jest, a nikt naprawdę nie wie co się stało.

No coś ty? Przecież tu tylko ja piszę o tobie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten troll to chyba  nedzna prowokacja kafeterii żeby wyświetleń nabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×