Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gosc gosc
7 minut temu, Gość Polo napisał:

Jak ta Ewa była psychofanka jak tu piszecie to jak dla mogła wejść wcześniej na motorówkę i gdzieś się schować , rozebrać się i czekać w ukryciu , była noc to nic nie widać, jak usłyszała że pws odprawił ochronę to wyskoczyła gola i chłop tak się wystraszył że zrobił gwałtowny zwrot i oboje wypadli , może siedziała tak długo w krzakach bo wersję zeznać wymyślała , nikogo tam więcej nie było to wszystko co powie może być uznane za prawdę ,ciekawe czy ja więcej niż raz przesłuchiwali . 

no weź. jakby tam wlazła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Dlaczego nazywacie ją psychofanką? Jakiś trop? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dużo niejasności jest. Media podają dwie wersje: 1) znali się wcześniej. 2) poznali się w dniu wyprawy. Awantura na posiadłości: 1) w sobotę. 2) w niedzielę. Co się naprawdę wydarzyło? Czemu schowali jej auto? Czemu ją ukrywają? Czemu nie wróciła do rodzinnego miasta? Zdjecie w kamperze za dnia zrobione jest z jej facetem F. . Podobny z zamazaną twarzą. Ale to nie P. 

Bardzo żal mi Piotra! To był wspaniały człowiek, który ufał ludziom i kochał ich. Bardzo dobrze Mu z oczu patrzyło. Kochał swoją Żonę i to jest pewne. 

Pozostają pytania:

czy to był wypadek?

kto sterował? 

czemu nie wzywała pomocy?

ktoś by słyszał wołanie?

ona dopłynęła do brzegu , a on nie? ( nie ma potwierdzenia,  ze dostał śrubą).

czemu ochrona nie reagowała?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pies w kapoku a mąż nie? Cytuję słowa z insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Czym ona go ujela?? Bo urodą napewno nie patrzę na jej zdjecia i dochodzę do wniosku ze faceci dziwni są mieć taką ładną żonę

Czemu tak twierdzisz że go ujęła? moźe to koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dużo niejasności jest. Media podają dwie wersje: 1) znali się wcześniej. 2) poznali się w dniu wyprawy. Awantura na posiadłości: 1) w sobotę. 2) w niedzielę. Co się naprawdę wydarzyło? Czemu schowali jej auto? Czemu ją ukrywają? Czemu nie wróciła do rodzinnego miasta? Zdjecie w kamperze za dnia zrobione jest z jej facetem F. . Podobny z zamazaną twarzą. Ale to nie P. 

Bardzo żal mi Piotra! To był wspaniały człowiek, który ufał ludziom i kochał ich. Bardzo dobrze Mu z oczu patrzyło. Kochał swoją Żonę i to jest pewne. 

Pozostają pytania:

czy to był wypadek?

kto sterował? 

czemu nie wzywała pomocy?

ktoś by słyszał wołanie?

ona dopłynęła do brzegu , a on nie? ( nie ma potwierdzenia,  ze dostał śrubą).

czemu ochrona nie reagowała?

 

 

Skąd to wiesz?

Z fotek w necie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Fake smierc. Pod wyjazd zagranice. Zamknie sie w hotelu na dobrym zarciu I oleje. Jak skupi polpharme.nie chcial splacac tvnowskich pudel. Przepluk. Kraj przepluku. Za malo ciaz celebryckich, za malo blood testu, zjezdzalabys jak takie gowno na wiadrze z hotelu myjac okna. Tak maja obsadzana polpharme. Jak nie przyrost do skupu produktu receptowe, bezreceptowe to budapren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
38 minut temu, Gość Anja napisał:

Fake smierc. Pod wyjazd zagranice. Zamknie sie w hotelu na dobrym zarciu I oleje. Jak skupi polpharme.nie chcial splacac tvnowskich pudel. Przepluk. Kraj przepluku. Za malo ciaz celebryckich, za malo blood testu, zjezdzalabys jak takie gowno na wiadrze z hotelu myjac okna. Tak maja obsadzana polpharme. Jak nie przyrost do skupu produktu receptowe, bezreceptowe to budapren.

Zmień leki, bo te z polpharmy ci nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo

to jest przestroga dla wszystkich żonatych panów. podobnie może się stać z wami gdy nie odpędzicie od siebie klejącej się dopodajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tyle lat szalał na tych motorówkach ze znajomymi, z rodziną i nigdy nic mu się nie stało a tu nagle wlazła mu na łódkę taka Ewa i chłop nie żyje. No a ta co wlazła ma się doskonale. Podejrzane i to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goac

Nie wierzę w żadne podwozenie. Chcieli być sami i tyle. Teraz wszędzie będzie akcja pijarowcow wybielajaca P. To był normalny facet i nie był zapewne święty. Tylko A. trochę szkoda, że Polska dowiedziała się o porozu w ten sposób. Choć napewno lepiej płakać w niedawno kupionym apartamencie w NY niz bez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a ja nie wierzę w żadne poroże A i inne bzdety że on chciał być sam z tą paskudą E, wystarczy spojrzeć na jej szpetny ryj. Już sam jej widok odrzuca każdego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

a ja nie wierzę w żadne poroże A i inne bzdety że on chciał być sam z tą paskudą E, wystarczy spojrzeć na jej szpetny ryj. Już sam jej widok odrzuca każdego mężczyznę

Chyba nikt normalny nie uwierzy. Przecież ta baba to straszydło. Poza tym on był ubrany a ona naga czyli upozorowała to. Rozebrała się celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Rozebrała się celowo.

żeby jeszcze bardziej straszyć. Nic dziwnego, że Starak wpadł do wody, jak zobaczył takiego napalonego potwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Hehe napisał:

żeby jeszcze bardziej straszyć. Nic dziwnego, że Starak wpadł do wody, jak zobaczył takiego napalonego potwora

Powinna usłyszeć zarzut umyślnego spowodowania śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miałam sen widziałam sp. Piotrka uśmiechniętego. Mówił o Alicji B. C bardzo czule. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjk

tylko ciekawe dlaczego się z nią nie ożeniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chyba szczęśliwy z tą Alicją nie był skoro ją zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widziałam w śnie jak pochylił się nad płacząca Alicja i otarł jej lzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy Pan Piotr żył ludzie złe o nim pisali. Szczególnie kobiety wyrażały za ekranem niepochlebne opinie dotyczące jego urody. Pewnie z zazdrości, bo każda chciałaby mieć takiego mężczyznę przy boku. Ja zawsze w Piotrku widziałam ze to dobry człowiek a do tego przystojny. Miał ładna twarz. Co z tego ze nie był umięśniony, ze nie był fit?! Nie był zarozumiały jak większość z was na tym forum pomimo ze posiadał duże pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnol

Mi szkoda rodziny Piotra, zwłaszcza jego mamy bo ojciec Piotra też chyba zmarł wcześnie i szybko została wdowa a teraz straciła syna . W romans z Ewą nie wierzę , wyglądał na zakochanego w zonie , szybciej ona go jakoś ubłagała żeby przewiózł ja motorówka bo niby taka fanka sportów wodnych. Nie rozumiem tego że siedziała tyle czasu w krzakach i nie wzywała pomocy może ona prowadziła łódkę i bala się że jak Piotr dopłynie do brzegu będzie mieć przerąbane. Może coś innego miała na sumieniu , jak z kimś płyniesz łódka i stanie się wypadek to wołasz i szukasz pomocy , dziwne zachowanie dziewczyny ,powinni ją przesłuchać porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widziałam w śnie jak pochylił się nad płacząca Alicja i otarł jej lzy. 

No ale że co, tamta przeboleć nie może, że ją zostawił i ożenił się z A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czym ona go ujela?? Bo urodą napewno nie patrzę na jej zdjecia i dochodzę do wniosku ze faceci dziwni są mieć taką ładną żonę

Bez przesady, nie jest aż tak brzydka ta Ewa. Na pewno ma sporo uroku, wygląda na wesołą kobietę a nie  jakby miała kij w doopie jak  Szulim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnikliwy
10 godzin temu, Gość Polo napisał:

Jak ta Ewa była psychofanka jak tu piszecie to jak dla mogła wejść wcześniej na motorówkę i gdzieś się schować , rozebrać się i czekać w ukryciu , była noc to nic nie widać, jak usłyszała że pws odprawił ochronę to wyskoczyła gola i chłop tak się wystraszył że zrobił gwałtowny zwrot i oboje wypadli , może siedziała tak długo w krzakach bo wersję zeznać wymyślała , nikogo tam więcej nie było to wszystko co powie może być uznane za prawdę ,ciekawe czy ja więcej niż raz przesłuchiwali . 

Widziałeś tę motorówkę? Glastron GT-150 - niewiele większa od kajaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szulin jest zimna wyniosła taka była. Miała pisane związek z bogatym mężczyzna.Teraz cierpi ale to za jakiś czas się zmieni. Będzie cieszyć się życiem z mężczyzna podobnym do niej w jej mniemaniu bardziej atrakcyjnym. Urodzi mu dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Alicja i Piotr byli z jednej bajki. Podobni do siebie. Niestety to nie podobieństwa się przyciągają lecz odwrotnie. Alicja i Piotr wieczny smutek w oczach pomimo, ze mieli wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bez przesady, nie jest aż tak brzydka ta Ewa. Na pewno ma sporo uroku, wygląda na wesołą kobietę a nie  jakby miała kij w doopie jak  Szulim.

Zawsze to lepiej jest mieć kij w dopie niż gowno w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Alicja była dla Piotrka pierwsza kobieta i odwrotnie Piotrek dla Alicji był pierwszym mężczyzna. Piękna młodzieńcza miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Alicja była dla Piotrka pierwsza kobieta i odwrotnie Piotrek dla Alicji był pierwszym mężczyzna. Piękna młodzieńcza miłość...

no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Bez przesady, nie jest aż tak brzydka ta Ewa. Na pewno ma sporo uroku, wygląda na wesołą kobietę a nie  jakby miała kij w doopie jak  Szulim.

to mogła napisać tylko sama ewka. żadna normalna kobieta nie będzie wychwalać prostytutki która lata z gołym dopskiem za żonatym.

aga była jego żoną - taką żonę sobie wybrał, taką chciał mieć i taką kochał tępy koczkodanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×