Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

to mogła napisać tylko sama ewka. żadna normalna kobieta nie będzie wychwalać prostytutki która lata z gołym dopskiem za żonatym.

aga była jego żoną - taką żonę sobie wybrał, taką chciał mieć i taką kochał tępy koczkodanie.

Ale jakoś uganiał się z ewką d.e.b.i.l.k.o

i nie wiesz czy kochał ktorąkolwiek- w tv prawdy ci nie powiedzą pustaku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhahaha
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Alicja była dla Piotrka pierwsza kobieta i odwrotnie Piotrek dla Alicji był pierwszym mężczyzna. Piękna młodzieńcza miłość...

Wiesz ile ja miałam młodzieńczych miłości?

Na każdych koloniach inna 😄 nawet ich teraz nie pamiętam 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zleciały się tu jakieś paychofanki szulim i nie mogą przeżyć że jej mąż z inna babą się szlajał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale jakoś uganiał się z ewką d.e.b.i.l.k.o

i nie wiesz czy kochał ktorąkolwiek- w tv prawdy ci nie powiedzą pustaku.

 

d.e.bi.l.ką to jesteś ty koczkodanie skoro ci się wydaje, że żonaty, bogaty facet latał za tobą tylko dlatego, że goła łaziłaś. nawet się nie rozebrał, a ty gołą dopą świeciłaś i teraz wszyscy się z ciebie śmieją pustaku, i to nie było w tv tylko na mazurach.

weź kup sobie wreszcie lustro i popatrz na siebie potworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg

Ja piernicze rozbierze się takie straszydło po wypchnięciu żonatego z łodzi i bredzi, ze on za nią się uganiał.

Nikt normalny w to nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

d.e.bi.l.ką to jesteś ty koczkodanie skoro ci się wydaje, że żonaty, bogaty facet latał za tobą tylko dlatego, że goła łaziłaś. nawet się nie rozebrał, a ty gołą dopą świeciłaś i teraz wszyscy się z ciebie śmieją pustaku, i to nie było w tv tylko na mazurach.

weź kup sobie wreszcie lustro i popatrz na siebie potworze.

Lol idio.tko. Ewka tu nie pisze bo pilnuja jej goryle Staraków. Opanuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka

A skąd wy wiecie, że ona była rozebrana, a on ubrany? widziałyście ich? bo bardzo jestem ciekawa. W dodatku to żałosne wyzywanie tej kobiety, a guzik wiecie co tam zaszło.  Leczcie się baby durne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość alka napisał:

A skąd wy wiecie, że ona była rozebrana, a on ubrany? widziałyście ich? bo bardzo jestem ciekawa. W dodatku to żałosne wyzywanie tej kobiety, a guzik wiecie co tam zaszło.  Leczcie się baby durne!

Zleciały się tu jakieś wariatki, psychofanki szulim i wyzywają wszystkich, myśląc że to ta Ewa O. Pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zleciały się tu jakieś wariatki, psychofanki szulim i wyzywają wszystkich, myśląc że to ta Ewa O. Pisze.

Dokładnie. Prawda jest taka, że facet miał konkretny typ kobiety i wszystkie 3: Aga, Alka i Ewka idealnie się w ten typ wpasowują. żadna z nas go nie znała i żadna z nas nie wiedziała dokładnie jaki był, żeby pisać, czy ru/chał coś na boku, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zleciały się tu jakieś wariatki, psychofanki szulim i wyzywają wszystkich, myśląc że to ta Ewa O. Pisze.

nie wszystkich tylko ciebie szkaradna prostytutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
11 minut temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Prawda jest taka, że facet miał konkretny typ kobiety i wszystkie 3: Aga, Alka i Ewka idealnie się w ten typ wpasowują. żadna z nas go nie znała i żadna z nas nie wiedziała dokładnie jaki był, żeby pisać, czy ru/chał coś na boku, czy też nie.

Tak jasne końskie zębiska i uśmiech goryla idealnie się wpasowały w jego typ 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Buhaha napisał:

Tak jasne końskie zębiska i uśmiech goryla idealnie się wpasowały w jego typ 😄 

Oczywiście. Przyjrzyj się wszystkim paniom, może zauważysz, to, czego jeszcze nie widzisz. Miał konkretny typ kobiety i na podstawie tych 3 kobiet doskonale widać jaki. Ale ty widzisz tylko duże zęby u jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gosc

Nie wiedziałam, że tam sa taksówki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniarka
18 minut temu, Gość Buhaha napisał:

Tak jasne końskie zębiska i uśmiech goryla idealnie się wpasowały w jego typ 😄 

Ty masz jakąś obsesję na jej punkcie. wyzywasz ją i wyzywasz, a o tych zębach to już chyba 30 raz piszesz. Tak ciężko ci uwierzyć, że jakaś tam średnio ładna kobieta może się komuś ewentualnie podobać? To serio przykre jakimi larwami potrafią być dla siebien kobiety. Ja też nie jestem pięknością, ani bogata z domu nie jestem, a jednak mój mąż przystojny i bogaty się we mnie zakochał i jesteśmy szczęśliwi.

Wiesz jak wyglądam? kiedyś tu się sama z siebie nabijałam.

Płaska deska, rozmiar B, szerokie umięśnione ramiona, wąska w pasie ale już biodra szerokie, uda i łydki wielkie, umięśnione jak  terminaror bo to od koni. W dodatku jak już tak się czepiasz zębów to ortodonta zyebał mi zęby i teraz mam wszystkie jak mur, jeden koło drugiego od linijki hahaha jak rekin, jak Julia Wieniawa DOSŁOWNIE mam tak paskudny uśmiech! ale szkoda mi zdrowia, czasu i nerwów na naprawę tego. Jakby tego było mało jestem blada jak ściana aż czasem zielona i fioletowa, serio taki mam czasem odcień skóry, włosy rude w kolorze ciemnej rdzy i milion piegów na nosie. Miss Paskuda to właśnie ja, a jednak mam przystojnego męża i to jak mnie poznał to zakochał się od pierwszego wejrzenia. Tak czasem jest, a Ty myślisz, że tylko Miss Uniwersum mają facetów i tylko do takich faceci podbijają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
28 minut temu, Gość gość napisał:

Oczywiście. Przyjrzyj się wszystkim paniom, może zauważysz, to, czego jeszcze nie widzisz. Miał konkretny typ kobiety i na podstawie tych 3 kobiet doskonale widać jaki. Ale ty widzisz tylko duże zęby u jednej.

Bo ma wielkie zęby wystające z gęby i nie jest podobna do żadnej z dwóch pozostałych pań. No chyba że z tyłu, gdy się rozbiorą, bo z przodu to już różnie może być.

Coś słaby ten typ został podstawiony. Gdybym była na miejscu Agi to w życiu bym nie uwierzyła, że mój mąż się bzykał jak z krzaków wylazłaby taka poczwara goła i wesoła 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
17 minut temu, Gość kuniarka napisał:

Ty masz jakąś obsesję na jej punkcie. wyzywasz ją i wyzywasz, a o tych zębach to już chyba 30 raz piszesz. Tak ciężko ci uwierzyć, że jakaś tam średnio ładna kobieta może się komuś ewentualnie podobać? To serio przykre jakimi larwami potrafią być dla siebien kobiety. Ja też nie jestem pięknością, ani bogata z domu nie jestem, a jednak mój mąż przystojny i bogaty się we mnie zakochał i jesteśmy szczęśliwi.

Wiesz jak wyglądam? kiedyś tu się sama z siebie nabijałam.

Płaska deska, rozmiar B, szerokie umięśnione ramiona, wąska w pasie ale już biodra szerokie, uda i łydki wielkie, umięśnione jak  terminaror bo to od koni. W dodatku jak już tak się czepiasz zębów to ortodonta zyebał mi zęby i teraz mam wszystkie jak mur, jeden koło drugiego od linijki hahaha jak rekin, jak Julia Wieniawa DOSŁOWNIE mam tak paskudny uśmiech! ale szkoda mi zdrowia, czasu i nerwów na naprawę tego. Jakby tego było mało jestem blada jak ściana aż czasem zielona i fioletowa, serio taki mam czasem odcień skóry, włosy rude w kolorze ciemnej rdzy i milion piegów na nosie. Miss Paskuda to właśnie ja, a jednak mam przystojnego męża i to jak mnie poznał to zakochał się od pierwszego wejrzenia. Tak czasem jest, a Ty myślisz, że tylko Miss Uniwersum mają facetów i tylko do takich faceci podbijają?

Taa jasne a świstak siedzi.... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość kuniarka napisał:

Ty masz jakąś obsesję na jej punkcie. wyzywasz ją i wyzywasz, a o tych zębach to już chyba 30 raz piszesz. Tak ciężko ci uwierzyć, że jakaś tam średnio ładna kobieta może się komuś ewentualnie podobać? To serio przykre jakimi larwami potrafią być dla siebien kobiety. Ja też nie jestem pięknością, ani bogata z domu nie jestem, a jednak mój mąż przystojny i bogaty się we mnie zakochał i jesteśmy szczęśliwi.

Wiesz jak wyglądam? kiedyś tu się sama z siebie nabijałam.

Płaska deska, rozmiar B, szerokie umięśnione ramiona, wąska w pasie ale już biodra szerokie, uda i łydki wielkie, umięśnione jak  terminaror bo to od koni. W dodatku jak już tak się czepiasz zębów to ortodonta zyebał mi zęby i teraz mam wszystkie jak mur, jeden koło drugiego od linijki hahaha jak rekin, jak Julia Wieniawa DOSŁOWNIE mam tak paskudny uśmiech! ale szkoda mi zdrowia, czasu i nerwów na naprawę tego. Jakby tego było mało jestem blada jak ściana aż czasem zielona i fioletowa, serio taki mam czasem odcień skóry, włosy rude w kolorze ciemnej rdzy i milion piegów na nosie. Miss Paskuda to właśnie ja, a jednak mam przystojnego męża i to jak mnie poznał to zakochał się od pierwszego wejrzenia. Tak czasem jest, a Ty myślisz, że tylko Miss Uniwersum mają facetów i tylko do takich faceci podbijają?

Aż musiałam zgooglować jakie zęby ma wieniawa... w sensie że wszystkie takiej samej wielkości i na tej samej wysokości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniarka
2 minuty temu, Gość Buhaha napisał:

Taa jasne a świstak siedzi.... 😄 

Ty jesteś chora psychicznie razem z tą swoją obsesją dotyczącą zębów. Poważnie ci mówię, idź do psychiatry, bo to nie jest normalne, że tak zaciekle i wręcz agresywnie bawisz się w jakąś adwokatkę obcych ludzi, a w dodatku w detektywa i psychologa. Masz obsesję na punkcie Szulim to nie jest zdrowe ani normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniarka
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Aż musiałam zgooglować jakie zęby ma wieniawa... w sensie że wszystkie takiej samej wielkości i na tej samej wysokości?

TAAAAAK! A dziąsła widzę tylko wtedy jak podniosę wargi palcamiiii! tylko błagam daruj sobie ewentualne inwektywy.... wiem jak wyglądam, jakbym miała protezę z plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
1 minutę temu, Gość kuniarka napisał:

Ty jesteś chora psychicznie razem z tą swoją obsesją dotyczącą zębów. Poważnie ci mówię, idź do psychiatry, bo to nie jest normalne, że tak zaciekle i wręcz agresywnie bawisz się w jakąś adwokatkę obcych ludzi, a w dodatku w detektywa i psychologa. Masz obsesję na punkcie Szulim to nie jest zdrowe ani normalne.

Sama lecz się psychicznie skoro innym wmawiasz obsesję i bronisz brzydkiej prostytutki. Ja wyrażam swoje zdanie i mam do tego prawo, ona jest brzydka jak noc listopadowa. Boli to ciebie? Nic na to nie poradzę. Mimo to, ze zginął tragicznie człowiek,  jak zobaczyłam na zdjęciu te jej końskie zębiska, to parsknęłam śmiechem, mój mąż też się z niej śmiał, a Szulim mam gdzieś. Piszę pod kontem zdrady i bądź pewna, ze na takie straszydło to jedynie by się połaszczył nawalony lump spod monopolowego, ale nie bogaty człowiek, który miał dużo ładniejszą żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krym
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Prawda jest taka, że facet miał konkretny typ kobiety i wszystkie 3: Aga, Alka i Ewka idealnie się w ten typ wpasowują. żadna z nas go nie znała i żadna z nas nie wiedziała dokładnie jaki był, żeby pisać, czy ru/chał coś na boku, czy też nie.

wystarczy nieco się zagłębić i poczytać artykuły- on żonę notorycznie zdradzał,później błagał ją o wybaczenie ikupował drogie prezenty ,na urodziny kupił jej za 16 mln.zł apartament w Nowym Jorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha

Wieniawa to bogini piękności przy tym straszydle z końskimi kłami. Go kogo ty się porównujesz potworze? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krym
37 minut temu, Gość kuniarka napisał:

Ty masz jakąś obsesję na jej punkcie. wyzywasz ją i wyzywasz, a o tych zębach to już chyba 30 raz piszesz. Tak ciężko ci uwierzyć, że jakaś tam średnio ładna kobieta może się komuś ewentualnie podobać? To serio przykre jakimi larwami potrafią być dla siebien kobiety. Ja też nie jestem pięknością, ani bogata z domu nie jestem, a jednak mój mąż przystojny i bogaty się we mnie zakochał i jesteśmy szczęśliwi.

Wiesz jak wyglądam? kiedyś tu się sama z siebie nabijałam.

Płaska deska, rozmiar B, szerokie umięśnione ramiona, wąska w pasie ale już biodra szerokie, uda i łydki wielkie, umięśnione jak  terminaror bo to od koni. W dodatku jak już tak się czepiasz zębów to ortodonta zyebał mi zęby i teraz mam wszystkie jak mur, jeden koło drugiego od linijki hahaha jak rekin, jak Julia Wieniawa DOSŁOWNIE mam tak paskudny uśmiech! ale szkoda mi zdrowia, czasu i nerwów na naprawę tego. Jakby tego było mało jestem blada jak ściana aż czasem zielona i fioletowa, serio taki mam czasem odcień skóry, włosy rude w kolorze ciemnej rdzy i milion piegów na nosie. Miss Paskuda to właśnie ja, a jednak mam przystojnego męża i to jak mnie poznał to zakochał się od pierwszego wejrzenia. 

podejrzewam że twój mąż może być gejem lub biseksualistą bo widzi w tobie mężczyznę, skoro jesteś umięśniona i nie masz biustu.czytałam że geje na żonę wybierają właśnie kobietę która przypomina im bardziej chłopaka. 80% homoseksualistów w Polsce ma żony, ze względu na rodzinę i znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Krym napisał:

wystarczy nieco się zagłębić i poczytać artykuły- on żonę notorycznie zdradzał,później błagał ją o wybaczenie ikupował drogie prezenty ,na urodziny kupił jej za 16 mln.zł apartament w Nowym Jorku.

gdzie te artykuły o zdradach? w twojej chorej głowie? idź do baru otwierać zębami butelki zakapslowane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniarka
14 minut temu, Gość Buhaha napisał:

Sama lecz się psychicznie skoro innym wmawiasz obsesję i bronisz brzydkiej prostytutki. Ja wyrażam swoje zdanie i mam do tego prawo, ona jest brzydka jak noc listopadowa. Boli to ciebie? Nic na to nie poradzę. Mimo to, ze zginął tragicznie człowiek,  jak zobaczyłam na zdjęciu te jej końskie zębiska, to parsknęłam śmiechem, mój mąż też się z niej śmiał, a Szulim mam gdzieś. Piszę pod kontem zdrady i bądź pewna, ze na takie straszydło to jedynie by się połaszczył nawalony lump spod monopolowego, ale nie bogaty człowiek, który miał dużo ładniejszą żonę.

Jesteś chora i masz obsesję. Ja nikogo nie bronię, ani jednym słowem jej nie broniłam, bo podobnie jak ty nie wiem co tam się stało. Ja tylko pokazuję ci co ty wyprawiasz. Ta kobieta jest mi obojętna.  Zobacz ty już z niej zrobiłaś prostytutkę i cały czas obrażasz ją za wygląd, a przecież twoim zdaniem oni romansu nie mieli. Jakim prawem ją nazywasz prostytutką? A to, że twoj mąż też się z niej śmiał no to akurat nic dziwnego. Reprezentujecie równie  niski poziom intelektualny oraz mentalny. Człowiek nie ma wpływu na to z jakim wyglądem się rodzi i trzeba być zwykłym chłodem żeby kogoś wyśmiewać za wygląd. No nie każdego stać na tyle operacji i ostrzykiwań co panią Szulim.

Strasznie emocjonalnie i wręcz histerycznie podchodzisz do tej sprawy. Ja tylko mówię że nikogo z nas tam nie było ani nikt z nas w głowie Staraka  nie siedział co ty już odbierasz jako "obronę paskudnej prostytutki" kobieto opanuj się. Widać twoje zaangażowanie emocjonalne. To nie jest normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruk
11 minut temu, Gość gosc napisał:

gdzie te artykuły o zdradach? w twojej chorej głowie? idź do baru otwierać zębami butelki zakapslowane hehehe

Aż taka ciemna jesteś że nie potrafisz sobie wpisać w Googlach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniarka
17 minut temu, Gość Buhaha napisał:

Wieniawa to bogini piękności przy tym straszydle z końskimi kłami. Go kogo ty się porównujesz potworze? 😄 

dlaczego mnie obrażasz? Ja nie zestawiałam wieniawy z nią ani nawet ze sobą. Powiedziałam tylko że mam zęby zrobione tak źle jak Wieniawa. Serio opanuj emocje, bo wyzywasz ludzi tylko dlatego, że mówią, że nie wiedzą jak było i ty też nie wiesz więc nie mędrkuj i za to takie wyzwiska? Psychiatra ci jest potrzebny i to szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phil
15 minut temu, Gość gosc napisał:

gdzie te artykuły o zdradach? w twojej chorej głowie? idź do baru otwierać zębami butelki zakapslowane hehehe

Dlatego nie powinnaś się tutaj udzielać skoro jesteś niedoinformowana, pewnie nie wiesz też o tym że ma starszego przyrodniego brata Patryka oraz o 10 lat młodszą siostrę? Jeżeli nie interesowałaś się jego życiem,przeszłością to się nie wypowiadaj. Prawie żadna kobieta nie odmówi facetowi z kasą i to hojnemu facetowi. Większość kobiet tylko patrzy na to żeby złapać kasiastego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
1 minutę temu, Gość kuniarka napisał:

Jesteś chora i masz obsesję. Ja nikogo nie bronię, ani jednym słowem jej nie broniłam, bo podobnie jak ty nie wiem co tam się stało. Ja tylko pokazuję ci co ty wyprawiasz. Ta kobieta jest mi obojętna.  Zobacz ty już z niej zrobiłaś prostytutkę i cały czas obrażasz ją za wygląd, a przecież twoim zdaniem oni romansu nie mieli. Jakim prawem ją nazywasz prostytutką? A to, że twoj mąż też się z niej śmiał no to akurat nic dziwnego. Reprezentujecie równie  niski poziom intelektualny oraz mentalny. Człowiek nie ma wpływu na to z jakim wyglądem się rodzi i trzeba być zwykłym chłodem żeby kogoś wyśmiewać za wygląd. No nie każdego stać na tyle operacji i ostrzykiwań co panią Szulim.

Strasznie emocjonalnie i wręcz histerycznie podchodzisz do tej sprawy. Ja tylko mówię że nikogo z nas tam nie było ani nikt z nas w głowie Staraka  nie siedział co ty już odbierasz jako "obronę paskudnej prostytutki" kobieto opanuj się. Widać twoje zaangażowanie emocjonalne. To nie jest normalne. 

Sama się lecz wariatko i zrób sobie operację facjaty, bo straszysz jak ta wywłoka co z krzaków wylazła 😄 a prostytutką nazwało ją wiele ludzi, bo tylko prostytutka włóczy się nocami z żonatymi panami. Niech taka piękność z szuwarów odgryzie swoimi zębiskami wacka twojemu przystojnemu mężowi, pewnie by na nią poleciał, bo mój się tylko śmiał 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
6 minut temu, Gość kuniarka napisał:

dlaczego mnie obrażasz? Ja nie zestawiałam wieniawy z nią ani nawet ze sobą. Powiedziałam tylko że mam zęby zrobione tak źle jak Wieniawa. Serio opanuj emocje, bo wyzywasz ludzi tylko dlatego, że mówią, że nie wiedzą jak było i ty też nie wiesz więc nie mędrkuj i za to takie wyzwiska? Psychiatra ci jest potrzebny i to szybko!

kuniarka weź ty oprócz psychiatry zalicz jeszcze okulistę i nie ośmieszaj się już dłużej publicznie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×