Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czytałyście już o wypadku i akcji poszukiwaczej Piotra Woźniak-Staraka?

Polecane posty

Gość gość
8 minut temu, Gość Buhahaha napisał:

Psychofanka Ludwiczka Staraka to jesteś ty, bo to ty latałaś za nim z gołą dopą i koczowałaś na waleta w krzakach pod jego domem 😄 😄 

O widzę, że tobie nie psychiatra tylko kaftan jest potrzebny. Tak ja tam pływałam z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość

Nie warto odpowiadac i karmic trolla. Piszmy pomijajac jej posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Nie projektuj swojego życia na mnie 🙂

I rzeczywiście większośc się żeni z miłości 😄 szczególnie wśród celebrytów 😄 tak czytaj dalej harleqiny albo pisz, co tam ci głowa chora nawinie 🙂

I po co te wycieczki osobiste? 🙂 masz problemy ze swoim? 🙂 ja pisze o Starakach, a Ty o mnie 😄

No widzisz żałosna brzydulo ty się produkujesz o Starakach a Staraki mają ciebie gdzieś 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha
14 minut temu, Gość Też gość napisał:

Nie warto odpowiadac i karmic trolla. Piszmy pomijajac jej posty.

pisz pisz jak on ją zdradzał, jak jej nie kochał tylko ciebie, bo wyszczerzyłaś do niego swoje wielkie kły 😄 😄  i wtedy wpadł do wody 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc od......

Do roboty bo wam się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Utopiła go bo nie chciał wyprodukować filmu Sztuka ujeżdżania kobyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goryle

ewka chcesz bolca do nadziania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on.

Normalnie wszystkie zęby jej widać jak rży. Ona mocno szkaradna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość. napisał:

Tym bardziej, że sama również musi sie uporać z tą historia i pewnie nieraz myślała " co by było gdyby..."

A śledczy tez pewnie nieźle męczą.

Nie wiem czy w takich sytuacjach przysługuje psycholog.

Dokładnie. Przecież ona też mogła zginąć. Motorówka włączona kręci się w kółko, jest noc to mimo wszystko przypadek, że zginął on, a nie ona lub oboje. Ktoś kto pisze o nieudzieleniu przez nią pomocy to akweny wodne zna chyba z wanny lub z tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No fakt to już jest paranoja i obsesja na tle Staraka i wyglądu jego towarzyszki z motorówki. Jakby wygląd tej kobiety miał coś do rzeczy w tej sprawie, a mam wrażenie, że to jest wręcz fixum dyrdum tej trollicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dokładnie. Przecież ona też mogła zginąć. Motorówka włączona kręci się w kółko, jest noc to mimo wszystko przypadek, że zginął on, a nie ona lub oboje. Ktoś kto pisze o nieudzieleniu przez nią pomocy to akweny wodne zna chyba z wanny lub z tv.

A ty to w ogóle się nie znasz więc się nie wypowiadaj. Ona powinna go w tej głębinie znaleźć i  wyłowić nieprzytomnego po ciemku, po czym wskoczyć z nim na kręcącą się motorówkę i tam dokonać reanimacji przy użyciu defibrylatora, który miała w torebce. Wiem bo oglądałam McGyvera i on by tak zrobił więc helooooł!? 

i też jestem zdania, tego co fanka Piotrusia, że owa szpetna prostytutka władowała mu się na łódź bez jego zgody, po czym zmusiła do pięciogodzinnej przejażdżki, on się bronił i nie chciał jej na łodzi ale ona go zmusiła pistoletem zapewne, bo przecież była brzydka, a on by brzydkiej na łódkę nie zabrał. Tylko terroryzując go mogła tam być to jest logiczne przecież. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość.
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dokładnie. Przecież ona też mogła zginąć. Motorówka włączona kręci się w kółko, jest noc to mimo wszystko przypadek, że zginął on, a nie ona lub oboje. Ktoś kto pisze o nieudzieleniu przez nią pomocy to akweny wodne zna chyba z wanny lub z tv.

No i raczej wszystko stalo sie błyskawicznie i w ciemnościach to pewnie  nawet nie widziała gdzie on wylądował. To tylko w filmie pokazali by czerwona wode.

Pisali, ze byla w dobrej formie jak ja znalezli, wiec może sie ludziła, ze on tez sobie jakoś poradził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hahaha no właśnie paranoiczko to powiedz nam, skoro to była prostytutka  w dodatku brzydka i głupia to w jakim celu starak ją zabrał na pół nocy, na rejs? Kochanką nie była, bo on żony nie zdradzał i w ogóle ta szkarada nie była w jego ale koleżanką też nie, bo te teorie wyśmiałaś i zwyzywałaś osoby piszące o ich przyjaźni. Uparcie twierdzisz, że to była prostytutka to w takim razie po co mu była prostytutka w środku nocy na jeziorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

No fakt to już jest paranoja i obsesja na tle Staraka i wyglądu jego towarzyszki z motorówki. Jakby wygląd tej kobiety miał coś do rzeczy w tej sprawie, a mam wrażenie, że to jest wręcz fixum dyrdum tej trollicy.

Mysle, że to wlasne problemy w relacjach z mężczyznami. Kazdy temat bylby dobry żeby odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Widzialam na you tube filmy z ta lodzia , to znaczy z tym modelem lodzi oczywiscie, ona rozpedzona to prawie frunie na zakretach bokiem, ale predzej to pasazer z tylu leci chyba do wody niz ten co trzyma kierownice. Z pewnoscia bedzie przeprowadzona symulacja .

patrzylam sie jak ta lodz leci nad woda , tam z tylu jest silnik i chyba ( nie znam sie ) bak z paliwem , moze sp Piotr podczas przejazdzki dal jej poprowadzic , moze stal , przesiadal sie do tylu a ona depnela, lodz poderwalo , on moze byl podpity stracil rownowage , polecial do tylu , uderzyl glowa w bak z benzyna wpadl do wody prosto na srube , a ona w panice zostawila lodz na chodzie i uciekla ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Olga napisał:

Widzialam na you tube filmy z ta lodzia , to znaczy z tym modelem lodzi oczywiscie, ona rozpedzona to prawie frunie na zakretach bokiem, ale predzej to pasazer z tylu leci chyba do wody niz ten co trzyma kierownice. Z pewnoscia bedzie przeprowadzona symulacja .

patrzylam sie jak ta lodz leci nad woda , tam z tylu jest silnik i chyba ( nie znam sie ) bak z paliwem , moze sp Piotr podczas przejazdzki dal jej poprowadzic , moze stal , przesiadal sie do tylu a ona depnela, lodz poderwalo , on moze byl podpity stracil rownowage , polecial do tylu , uderzyl glowa w bak z benzyna wpadl do wody prosto na srube , a ona w panice zostawila lodz na chodzie i uciekla ? 

Albo ona wypadła, a on ją chciał ratować. Mało to takich przypadków było? Pamiętasz to rodzeństwo co matka na falochronu u zostawiła? Jedno drugie pewnie chciało ratować i wszystkie na dno poszły. Dwa tygodnie wcześniej matka uratowała swoje tonące się dziecko, a sama się utopiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Albo ona wypadła, a on ją chciał ratować. Mało to takich przypadków było? Pamiętasz to rodzeństwo co matka na falochronu u zostawiła? Jedno drugie pewnie chciało ratować i wszystkie na dno poszły. Dwa tygodnie wcześniej matka uratowała swoje tonące się dziecko, a sama się utopiła. 

Chociaż nie. Ta moja teoria się kupy nie trzyma. Zatrzymałby motorówkę, a nie skakał z pędzącej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość gosc napisał:

Hahaha no właśnie paranoiczko to powiedz nam, skoro to była prostytutka  w dodatku brzydka i głupia to w jakim celu starak ją zabrał na pół nocy, na rejs? Kochanką nie była, bo on żony nie zdradzał i w ogóle ta szkarada nie była w jego ale koleżanką też nie, bo te teorie wyśmiałaś i zwyzywałaś osoby piszące o ich przyjaźni. Uparcie twierdzisz, że to była prostytutka to w takim razie po co mu była prostytutka w środku nocy na jeziorze?

Na jakie pół nocy paranoiczko?

O 23 był jeszcze widziany z rodziną. Rodzinę odwiózł i popłynął do szantażującej go oszustki Ewki.

Po północy pewnie mu wlazła na łódź, a o 2 w nocy już ludzie zgłosili na 112, że po jeziorze kręci się pusta motorówka. 

Pół nocy to ty po dragach kombinowałaś razem ze swoim gachem jak oskubać Staraka, szkaradna zdziro.

Na wykopie też ludzie po tobie jadą i to od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Albo ona wypadła, a on ją chciał ratować. Mało to takich przypadków było? Pamiętasz to rodzeństwo co matka na falochronu u zostawiła? Jedno drugie pewnie chciało ratować i wszystkie na dno poszły. Dwa tygodnie wcześniej matka uratowała swoje tonące się dziecko, a sama się utopiła. 

Moglo i tak byc, nikt nie wie oprocz tej dziewczyny , ale gdyby on ja chciar ratowac to chyba nie skoczylby sam pod motor , ja wiem ze to moze wciagnac ale chyba nie skakal by kolo sruby , zeby go wciagnelo ? A ona normalnie wypadla i poplynela do brzegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

 

 

Na wykopie też ludzie po tobie jadą i to od dawna.

Tam nawet fote twojego gacha wrzucili. Z gęby taki sam ... jak i ty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 3

ta ewka i jej chłopak to narkomani i wyłudzacze kasy. chcieli oskubać staraka ale coś poszło nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Mala prosba, ignorujemy  ta chora osobe ok ? Rozmawiajmy normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Poczytajcie na kafe temat - poszukiwania mężczyzny na jeziorze Kisajno. Tam pisali ludzie którzy znają tą Ewkę oszustkę oraz jej gacha, wiedzą co kombinowali i opisali wszystko z detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Olga napisał:

Mala prosba, ignorujemy  ta chora osobe ok ? Rozmawiajmy normalnie 

Chora to jesteś ty ćpunko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
3 minuty temu, Gość Olga napisał:

Mala prosba, ignorujemy  ta chora osobe ok ? Rozmawiajmy normalnie 

Za chwilę temat zniknie, jak tak dalej będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 minutę temu, Gość Gosć napisał:

Za chwilę temat zniknie, jak tak dalej będzie 

Nie zniknie, robi się gorąco. Ja idę czytać ten wątek o zaginionym mężczyźnie na jeziorze Kisajno jest w dziale gwiazdy/tv/ kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
9 minut temu, Gość Kasia napisał:

Nie zniknie, robi się gorąco. Ja idę czytać ten wątek o zaginionym mężczyźnie na jeziorze Kisajno jest w dziale gwiazdy/tv/ kino

Powodzenia 😊wróć opowiedzieć bo ja dojechalam do 26 strony (od konca) i mi sie oczy kleją tamten temat jest zablokowany nie mozna pisac ten tez tak sie  skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Na jakie pół nocy paranoiczko?

O 23 był jeszcze widziany z rodziną. Rodzinę odwiózł i popłynął do szantażującej go oszustki Ewki.

Po północy pewnie mu wlazła na łódź, a o 2 w nocy już ludzie zgłosili na 112, że po jeziorze kręci się pusta motorówka. 

Pół nocy to ty po dragach kombinowałaś razem ze swoim gachem jak oskubać Staraka, szkaradna zdziro.

Na wykopie też ludzie po tobie jadą i to od dawna.

tak to ja jestem Ewka bo mam inne zdanie niż ty i w ogóle wszystkie które się z tobą nie zgadzają albo z ciebie nabijają to Ewki . No i jak niby ona go szantażowała? czym jakaś kelnerka z baru i ćpunka mogła szantażować wpływowego milionera? no i jeszcze sama bez zaproszenia weszla mu na łódź. Ta jasne

btw wykop to też mi akurat źródło informacji i forum dyskusyjne. Jeszcze gorsze pierdy niż kafe. Nawet tam nie zaglądam ale widzę że ty psychopatko  wszystkie internety obstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelka
25 minut temu, Gość Kasia napisał:

Nie zniknie, robi się gorąco. Ja idę czytać ten wątek o zaginionym mężczyźnie na jeziorze Kisajno jest w dziale gwiazdy/tv/ kino

Idz idz , przynajmniej tutaj na chwile od ciebie schizofreniczko odpoczniemy 🖕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Napisano 21 Sierpień

Poczytajcie sobie skriny rozmów na wykopie. Ktoś kto zna tą Ewę i jej chłopaka pisze,że to nieciekawe środowisko, bazowali na niemieckich turystach,a po dragach snuli plany jak zgrillowac Staraka.

Czytając te wypowiedzi mam wrażenie,że był jakiś plan wyłudzenia kasy,ale coś poszło nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×