Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Łysina odbiera radość

Łysienie typu Norwood A (czołowe) - najgorszy rodzaj łysienia

Polecane posty

Gość Łysina odbiera radość

O ile przy zwykłym łysieniu typu Norwood, które zaczyna się od zakoli, a z czasem dochodzi łysienie czubka latami można wyglądać dobrze, jeśli postępuje powoli, to przy łysieniu typu Norwood A już tak nie na.

Norwood A to łysienie od przodu do tyłu, gdzie cała linia włosów cofa się lub przód mocno przerzedza się. Bardzo wysokie czoło lub przerzedzona kępka włosów z przodu głowy wyglądają okropnie. W tym typie łysienia już niewielki ubytek będzie mocno zauważalny. Co ma zrobić młody chłopak, który zaczyna wyglądać jak Kukiz? Przecież dla dziewczyn on będzie wyglądał jak dziad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Przeszczep - jak mu to tak przeszkasza. Zobacz na Pawla Stasisk z Papa Dance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dokładnie - przeszczep. 

Poza tym, warto sobie uzmysłowić ze jak sie nie jest boskim przystojniakiem to sie nie lata za modelkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy i gruby
4 godziny temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

O ile przy zwykłym łysieniu typu Norwood, które zaczyna się od zakoli, a z czasem dochodzi łysienie czubka latami można wyglądać dobrze, jeśli postępuje powoli, to przy łysieniu typu Norwood A już tak nie na.

Norwood A to łysienie od przodu do tyłu, gdzie cała linia włosów cofa się lub przód mocno przerzedza się. Bardzo wysokie czoło lub przerzedzona kępka włosów z przodu głowy wyglądają okropnie. W tym typie łysienia już niewielki ubytek będzie mocno zauważalny. Co ma zrobić młody chłopak, który zaczyna wyglądać jak Kukiz? Przecież dla dziewczyn on będzie wyglądał jak dziad!

To jest dziedziczne kolego,noc z tym nie zrobisz. Ja też mam takie łysienie no ale co mam zrobić trzeba z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Teraz przeszczepy metodą punktową nie są aż tak drogi jak były kiedyś.

Ale przy znacznym łysieniu musisz się nastawić na koszt ok. 20 tys złotych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mks

ogol na zero i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Ogolona na łyso w przypadku łysiejącego faceta nie będzie wyglądać tak samo, jak w przypadku faceta niełysiejącego. Rozważam przeszczep i łykanie finasterydu. Nie zamierzam z powodu łysienia odmawiać sobie pięknych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest
3 minuty temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

Ogolona na łyso w przypadku łysiejącego faceta nie będzie wyglądać tak samo, jak w przypadku faceta niełysiejącego. Rozważam przeszczep i łykanie finasterydu. Nie zamierzam z powodu łysienia odmawiać sobie pięknych kobiet.

Nie musisz. One na ciebie nawet nie spojrza 😂 faktycznie ten typ łysienia to najgorszy z możliwych. Większosc psycholi na filmach taki ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Mogę sobie zrobić przeszczep na kredyt taki za np. 40 tysięcy w Europie, nie taniznę w Turcji i wyglądać jak młody bóg. A ja na razie póki co jestem Norwood 2A, więc to bardzo wczesny etap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Przy zwykłym łysieniu typu Norwood przód tak agresywnie się nie cofa do tyłu, tylko z czasem zaczyna się robić łyse gniazdo z tyłu głowy, przy Norwood A z kolei nie robi się gniazdo, za to czoło mocno się cofa do tyłu, aż po czubek i dopiero wtedy robi się małe gniazdko, ale raczej nie zaczyna zachodzić na potylicę. Norwood A to wyrok w przypadku młodego chłopaka. Mam wrażenie, że często starzy kawalerowie mają właśnie Norwood A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

A jakby łysy Kukiz z Norwoood 5A zaproponował panienkom z kafeterii wypad na jacht oraz potem na zakupy w Paryżu w zamian za seks, to pewnie większość by wsiadła w jego Audi i pojechała na ten jacht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest
8 minut temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

Mogę sobie zrobić przeszczep na kredyt taki za np. 40 tysięcy w Europie, nie taniznę w Turcji i wyglądać jak młody bóg. A ja na razie póki co jestem Norwood 2A, więc to bardzo wczesny etap.

Łysienie to kwestia postępująca. Rób jak najszybciej. Zrób ten przeszczep. Tez nie masz pewności, ze będzie efekt. Może wcale nie pomoc albo na krótką chwilę. Zatem nie bądź taki do przodu. Trochę pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
4 minuty temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

A jakby łysy Kukiz z Norwoood 5A zaproponował panienkom z kafeterii wypad na jacht oraz potem na zakupy w Paryżu w zamian za seks, to pewnie większość by wsiadła w jego Audi i pojechała na ten jacht.

Mówisz ze do tego jesteś nudnym golodupcem? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Przeszczepia się włosy z miejsc, z których włosy nie wypadają. Łysienie można zahamować finasterydem. Gołodupcem nie jestem, ale też mi daleko do Kukiza którym należy do bogatszych polskich polityków.

Nawet jakby przeszczep miał pomóc na krótką metę, to byłaby chwila na zaliczanie ślicznych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

A i z ogoloną na łyso pałą można mieć modelkę, jak się ma kasę. Łyse karki pomimo łysienia nie narzekają na brak pięknych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stop pustym kobietom

Zdecydowanie nie pozdrawiam kobiet, które twierdzą że łysiejący wygląda jak psychol lub zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest
17 minut temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

A i z ogoloną na łyso pałą można mieć modelkę, jak się ma kasę. Łyse karki pomimo łysienia nie narzekają na brak pięknych dziewczyn.

Lyse karki sa seksowne... Umiesnione. A ty jesteś chuderlakiem z cofnieta czupryna. To różnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Kto powiedział, że jestem chudy? Do tego jak laska leci na łysych gangsterów, to dobrze to o niej świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

A ja mam włosy takie mniej więcej jak Krzysztof Brejza, w którym kochają się wszystkie fanki PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

A ja mam włosy takie mniej więcej jak Krzysztof Brejza, w którym kochają się wszystkie fanki PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co jest
4 minuty temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

Kto powiedział, że jestem chudy? Do tego jak laska leci na łysych gangsterów, to dobrze to o niej świadczy.

Dlaczego gangsterów? To łysy umiesniony, seksowny mężczyzna nie może być porządny? Znam nie jednego po studiach, z własną firma albo na dobrej posadzie. Ostatnio widziałam takiego lekarza. To jest ta różnica, ze oni sie gola a swoją czupryne albo mają bujną albo łysienie androgenowe. Czyli maja jeszcze wysoki poziom testosteronu i to czyni ich seksownymi w oczach kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysienie

Łysienie typu Norwood A to tak samo łysienie androgenowe. A łysienie nie ma dużego związku z poziomem testosteronu, a ze stopniem wrażliwości mieszków włosowych na DHT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
15 minut temu, Gość Łysienie napisał:

Łysienie typu Norwood A to tak samo łysienie androgenowe. A łysienie nie ma dużego związku z poziomem testosteronu, a ze stopniem wrażliwości mieszków włosowych na DHT.

Może mieć również związek ze zwiekszona aktywnością 5alfa-reduktazy. Norwood A to najgorszy typ łysienia i nie znam przystojnego mężczyzny z takim typem. Zazwyczaj towarzyszy temu brzydki nos, dziwna szczęka, głęboko osadzone oczy, niski bądź średni wzrost i duża zawartość tkanki tłuszczowej ( nie mylić z grubasem) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generalnie to mało który

łysiejący wygląda atrakcyjnie i nie ma nic do tego, czy to zwykły Norwood czy Norwood A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska z klasa
4 minuty temu, Gość Generalnie to mało który napisał:

łysiejący wygląda atrakcyjnie i nie ma nic do tego, czy to zwykły Norwood czy Norwood A.

😂 

Łysy łysemu nierówny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Co ma mieć Norwood A do poziomu tkanki tłuszczowej i kształtu nosa? Mam z powodu typu łysienia uważać się za gorszego od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
31 minut temu, Gość Łysina odbiera radość napisał:

Co ma mieć Norwood A do poziomu tkanki tłuszczowej i kształtu nosa? Mam z powodu typu łysienia uważać się za gorszego od innych?

Może nie ma bezpośredniej zależności, taka tylko prawidłowość. Zazwyczaj jak taki z cofnieta czupryna to przystojny z rysow nie jest. Przystojni sa tacy z typowym androgenowym 

A czy kobieta z tradzikiem i krzywym nosem ma sie uważać za gorsza? To też wynik nadwrażliwości na dht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Ależ Norwood A to jest androgenowe łysienie, tylko w innym schemacie. W jaki to z typowo androgenowym? Co przez to rozumiesz?

Dodatkowo, po czym rozpoznajesz że u kogoś właśnie zaczyna się tworzyć Norwood A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Wpisz sobie Edmund pałęcki i zobacz foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysina odbiera radość

Jakoś, gdyby Kukiz z Norwood A się z Tobą chciał umówić na randkę, to byś nie odmówiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×