Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GoscAnia

Chcialybyscie miec służbę?

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie. Kiedy byłam dzieckiem, rodzice mieli i to się nie sprawdzało w przypadku sprzątaczki. Niania była ok. Znajomi mieli jeszcze w początkach lat 2000. i kobieta ich okradała. Nie ma sensu, ludzie nie są uczciwi i nie wykonują rzetelnie tego typu pracy.

Jak płacisz to wymagasz, jak płacisz mało to olewają z mojego doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ale serio to jest dla Was taki problem  sprzątać i gotować. To po co wychodzicie za mąż? Kobieta jest kobietą,  a facet zarabia. Po co mężczyźni mają się żenić? 

A dla ciebie? Po co się żenisz? Żeby mieć służącą? To jej płać pensję. 

Chyba w twojej wsi. W mieście kobieta też zarabia, czasem więcej niż facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chciałabym nianie 24/7 by spędzać tylko miły czas z córką a wszystkie karmienia i przewijania robił ktoś inny.

To lepiej żebyś dziecka nie miała, bo to nie laleczka żeby tylko miło spędzać z nią czas.Przez karmienie nawet butelkowe, nawiązuje się więź z dzieckiem, z przewijaniem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak płacisz to wymagasz, jak płacisz mało to olewają z mojego doświadczenia...

To niewielkie masz doświadczenie. Rodzice płacili obowiązujące stawki plus premie. Jak trafisz na lenia-obiboka, to nic nie pomoże. A pani opróżniała regularnie barek 😉 i myślała, że to nie wyjdzie na jaw 🤣  Uprzedzę: nie byli diagnostami/terapeutami uzależnień, a pani zjawiła się z polecenia. Najwyraźniej polecający mieli większe zapasy alkoholu i nie zauważyli ubytków 😛 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niektórym to się w tyłkach poprzewracalo. 

Niektórym owszem- z zazdrości 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak sama nie umisz to musisz kogoś wynAjax. Ja na szczęście jestem normalna i umiem robić to sama za co mąż mi jest wdzieczny

Nie, kiedy umiEsz, ale nie lubisz tego robić i stać cię na na płatną pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ja na szczęście jestem normalna i umiem robić to sama za co mąż mi jest wdzieczny

Mój jest mi wdzięczny za organizowanie wyjść do kina czy teatru, na bale i koncerty, za kolacje przy świecach i świetny seks- jestem normalna i umiem to robić 😛  Wyraża wdzięczność i zachwyt ubierając mnie i kupując dodatki na te imprezy 🙂 

Od porządków jest sprzątaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Teraz mam małe mieszkanie, więc jakoś ogarniam, ale jak wyprowadzę się do domu, to chciałabym wziąć kogoś do mycia okien, mycia i odkurzania podłóg i prasowania. Resztę mogę sama robić.

Podobnie: dom - do mycia okien, mycia i odkurzania podłóg, ale prasuję sama, nikt nie zrobi tego lepiej ode mnie. Oraz nie chcę, żeby ktoś obcy zajmował się naszymi ubraniami, bielizną, osobistymi rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

To lepiej żebyś dziecka nie miała, bo to nie laleczka żeby tylko miło spędzać z nią czas.Przez karmienie nawet butelkowe, nawiązuje się więź z dzieckiem, z przewijaniem to samo.

Tak tak. Dziecko do 3 lat to chce być przytulone i najedzone i przebrane i ma w tyłku kto to robi. więź prawdziwa z rodzicem się kształci jak dziecko jest rozumne i nawiązuje rozmowę z rodzicem i wie ze ma oparcie itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Podobnie: dom - do mycia okien, mycia i odkurzania podłóg, ale prasuję sama, nikt nie zrobi tego lepiej ode mnie. Oraz nie chcę, żeby ktoś obcy zajmował się naszymi ubraniami, bielizną, osobistymi rzeczami. 

Ja tez.  nie chce by ktoś pral mi majtki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimpirimpi
2 godziny temu, Gość 123 napisał:

Po co ogrodnik codziennie?

Żeby dochodził, napisała przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja tez.  nie chce by ktoś pral mi majtki itp...

Jezus, kiedyś wszystkim praczki prały i żyli. Tobie też się nic nie stanie jak ktoś Ci majtki upierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oj marzy mi się marzy. Dbanie o ognisko domowe to nie gotowanie i sprzątanie, które dzieci olewaja.Bądźmy szczerze dzieci w wieku +10 mają w tyłku czy jest ciepły obiad i posprzątane. .. ale ognisko domowe to dla mnie właśnie tworzenie atmosfery przyjazni w rodzinie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronald

Ku&wa mac chcialyscie rodzinę to o nią dbajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakbym miała dom to tak. Na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovki

Ja podczas ostaniej ciąży czułam się fatalnie, przez trzy ostanie miesiące ciąży i 6 miesięcy potem mieliśmy panią do opieki nad starsza córka.Panie tez sprzątała i gotowała. Normalni ja zatrudnilismy i pensja tez była normalna. Pani miła.  Polecam naprawdę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamy Panią która 3 razy w tygodniu przychodzi na 8h, sprząta i gotuje. Fajna sprawa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mamy Panią która 3 razy w tygodniu przychodzi na 8h, sprząta i gotuje. Fajna sprawa. Polecam.

O to akurat i sobie odpoczniecie i jednocześnie nie czujecie, że ktoś obcy jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ronald napisał:

Ku&wa mac chcialyscie rodzinę to o nią dbajcie.

Ja dbam, poświęcając jej czas zamiast sprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Mój jest mi wdzięczny za organizowanie wyjść do kina czy teatru, na bale i koncerty, za kolacje przy świecach i świetny seks- jestem normalna i umiem to robić 😛  Wyraża wdzięczność i zachwyt ubierając mnie i kupując dodatki na te imprezy 🙂 

Od porządków jest sprzątaczka.

a byl w tej bajce smok?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kobieta ma sprzątaczke, a jak facet chce sprzątaczke to się żeni hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Tak tak. Dziecko do 3 lat to chce być przytulone i najedzone i przebrane i ma w tyłku kto to robi. więź prawdziwa z rodzicem się kształci jak dziecko jest rozumne i nawiązuje rozmowę z rodzicem i wie ze ma oparcie itp. 

Masz chore dziecko? Bo normalnie to juz roczne dziecko bardzo dużo rozumie i ma bardzo sielna wiez zazwyczaj z rodzicami. No chyba, że jest chore albo wychowane w patologii to może nie rozumiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
17 minut temu, Gość gosc napisał:

a byl w tej bajce smok?:P

Serio dla kogoś to jest bajka? Dla wielu to normale życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Sisi napisał:

Serio dla kogoś to jest bajka? Dla wielu to normale życie. 

Tłumacz to dalej patologii z kafe. Przecież dla nich to abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi
3 godziny temu, Gość gość napisał:

To niewielkie masz doświadczenie. Rodzice płacili obowiązujące stawki plus premie. Jak trafisz na lenia-obiboka, to nic nie pomoże. A pani opróżniała regularnie barek 😉 i myślała, że to nie wyjdzie na jaw 🤣  Uprzedzę: nie byli diagnostami/terapeutami uzależnień, a pani zjawiła się z polecenia. Najwyraźniej polecający mieli większe zapasy alkoholu i nie zauważyli ubytków 😛 

 

Tak, tak. 

Są takie pojedyncze przypadki, ale ludzie robią to dokładnie zazwyczaj bo (uwaga szok!) z tego zyja

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kazda by się dala pokoic za taką pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Po co?

po jajco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tłumacz to dalej patologii z kafe. Przecież dla nich to abstrakcja.

Wróć do podstawówki i naucz się co oznacza slowo "patologia". Bo masz "służbę", po teatrach chodzisz, zapewne jesteś lekarką jak połowa kafe a podstawowych rzeczy nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wróć do podstawówki i naucz się co oznacza slowo "patologia". Bo masz "służbę", po teatrach chodzisz, zapewne jesteś lekarką jak połowa kafe a podstawowych rzeczy nie wiesz...

Zestawienie teatru z byciem lekarzem juz dużo o Tobie świadczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×