Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GoscAnia

Chcialybyscie miec służbę?

Polecane posty

Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wróć do podstawówki i naucz się co oznacza slowo "patologia". Bo masz "służbę", po teatrach chodzisz, zapewne jesteś lekarką jak połowa kafe a podstawowych rzeczy nie wiesz...

Taaaak..... Chodzenie do teatru, zaszczyt dostępny tylko dla nielicznych 🤣

Aktualnie bilety do teatru można kupić już za 20zl, więc serio nie trzeba być milionerem żeby sobie na to pozwolić. Większość przepala tyle dziennie w papierosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zestawienie teatru z byciem lekarzem juz dużo o Tobie świadczy 🙂

Ja kiedyś w odpowiedzi na to że moim zdaniem kraj w którym większość społeczeństwa musi uzależniać swoj tygodniowy jadłospis od tego co jest w gazetkach promocyjnych z dyskontów to nie jest kraj w którym się dobrze żyje przeczytałam, że jestem "paniusią której delikatnemu podniebieniu zachciewa się (uwaga!) mango i jarmużu".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zestawienie teatru z byciem lekarzem juz dużo o Tobie świadczy 🙂

A co lekarka nie może pojść do teatru? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosć napisał:

A co lekarka nie może pojść do teatru? czy jak?

Raczej to, że to brzmi jakby do teatru chodzili lekarze "i wyżej". Tak jakby w głowie jej nie mogło postać że teatr to jest rozrywka dla każdego, nie tylko "doktory" tam chodzą. To świadczy o jej wychowaniu i pozycji na drabinie społecznej. Moja matka jest nauczycielką, a mój ojciec jest cieślą i jakoś od wczesniutkiego dzieciństwa zabierali mnie do teatru, do opery, na wydarzenia kulturalne. Więc nie trzeba być Bóg wie kim, a jeśli ktoś tego nie wie to już bardzo źle o tej osobie świadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Raczej to, że to brzmi jakby do teatru chodzili lekarze "i wyżej". Tak jakby w głowie jej nie mogło postać że teatr to jest rozrywka dla każdego, nie tylko "doktory" tam chodzą. To świadczy o jej wychowaniu i pozycji na drabinie społecznej. Moja matka jest nauczycielką, a mój ojciec jest cieślą i jakoś od wczesniutkiego dzieciństwa zabierali mnie do teatru, do opery, na wydarzenia kulturalne. Więc nie trzeba być Bóg wie kim, a jeśli ktoś tego nie wie to już bardzo źle o tej osobie świadczy. 

a wiesz co to ironia? ale dobrze, dopowiadaj swoje i kompromituj się dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovki
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

a wiesz co to ironia? ale dobrze, dopowiadaj swoje i kompromituj się dalej 😛

Ty chyba nie wiesz co to ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×