Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Zbyt niskie zarobki w Londynie. Tez tak uwazacie?

Polecane posty

Gość gosc

https://www.indeed.co.uk/m/viewjob?jk=1a6bc8b8abbeac02&from=serp&prevUrl=https%3A%2F%2Fwww.indeed.co.uk%2Fm%2Fjobs%3FsameL%3D1%26q%3Daat%2Bqualified%26l%3DLondon%252C%2BGreater%2BLondon%26from%3DsearchOnSerp%252Cwhatauto

Co to jest £18-23k rocznie? 😱🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisio
18 minut temu, Gość gosc napisał:

https://www.indeed.co.uk/m/viewjob?jk=1a6bc8b8abbeac02&from=serp&prevUrl=https%3A%2F%2Fwww.indeed.co.uk%2Fm%2Fjobs%3FsameL%3D1%26q%3Daat%2Bqualified%26l%3DLondon%252C%2BGreater%2BLondon%26from%3DsearchOnSerp%252Cwhatauto

Co to jest £18-23k rocznie? 😱🤦‍♀️

Słabiutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

przecież to zalezy od branży, od rodzaju stanowiska, każdy chyba to wie !!

 i nie każdy mieszka, do jasnej ciasnej, w Londynie !

 

tu £28,000 rocznie - IT

https://www.indeed.co.uk/jobs?q=IT%20%C2%A330%2C000&l=London&vjk=e87ce2c85430f8ba

 

A tu  £35,000 - finance

https://www.indeed.co.uk/jobs?q=finance%20%C2%A335%2C000&l=London&sort=date&vjk=3cff7b62c84b79ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

Poza tym, wielu ludzi zarabia minimalną czyli £16,500 rocznie, i jakoś żyją choć jak , to nie wiem, bo dla mnie osobiście moje £20,400 rocznie w Plymouth to dość słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARKUS
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

 

Co to jest £18-23k rocznie? 😱🤦‍♀️

POLAKOM ROBAKOM WYSTARCZY W POLSCE NIGDY BY TYLE NIE MIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa Ola
Przed chwilą, Gość MARKUS napisał:

POLAKOM ROBAKOM WYSTARCZY W POLSCE NIGDY BY TYLE NIE MIELI

wyobraź sobie, że są Polacy w Uk, i to nie mieszkający w Londynie, którzy zarabiają np £43,000 brutto rocznie. jeden taki siedzi własnie metr ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus
10 minut temu, Gość Tęczowa Ola napisał:

wyobraź sobie, że są Polacy w Uk, i to nie mieszkający w Londynie, którzy zarabiają np £43,000 brutto rocznie. jeden taki siedzi własnie metr ode mnie.

A niech se zarabia ale 99%  polaczków w UK tyle zarabia w 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowa Ola
22 minuty temu, Gość Markus napisał:

A niech se zarabia ale 99%  polaczków w UK tyle zarabia w 3 lata

W jakie 3 lata? liczyć umiesz?

Przecież  to by znaczyło, ze 99% Polaków w UK nie ma nawet pensji minimalnej, która przy pełnym etacie czyli ok 37 godzin tygodniowo, wynosi okolo £16 tysięcy rocznie. Zatem wypisujesz bzdury do kwzdratu.

osobiście nie znam nikogo, Polak czy nie Polak, kto zarabia minimanlną pensję w UK, ale oczywiście wiem, że tacy ludzie są - i  w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie mam kompleksów, więc nimi nie gardzę.

dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
45 minut temu, Gość Tęczowa Ola napisał:

wyobraź sobie, że są Polacy w Uk, i to nie mieszkający w Londynie, którzy zarabiają np £43,000 brutto rocznie. jeden taki siedzi własnie metr ode mnie.

Ja zarabiam 39, też pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość qwerty napisał:

Poza tym, wielu ludzi zarabia minimalną czyli £16,500 rocznie, i jakoś żyją choć jak , to nie wiem, bo dla mnie osobiście moje £20,400 rocznie w Plymouth to dość słabo.

To ja nie wiem jak mozna sie za tyle utrzymac. Wynajecie pokoju to £600 i zostaje zaledwie £500 z czego powiedzmy, ze £160-250 to koszt dojazdow do pracy...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, markus 91 napisał:

no jakoś można 

polaki robaki mieszkają po 10 w pokoju i jedzą najtanśze goowno i  dają rade

O 10 osobach w 1 pokoju to nie slyszalem. Natomiast o 10 w jednym domu juz predzej 😉😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

To ja nie wiem jak mozna sie za tyle utrzymac. Wynajecie pokoju to £600 i zostaje zaledwie £500 z czego powiedzmy, ze £160-250 to koszt dojazdow do pracy...:/

Jaki pokoj? wynajmuje z partnerem male mieszkanie, a nie jakis pokoj w mieszkaniu z obcymi ludzmi, mieszkanie za £1050 na miesiac ze wszystkimi oplatami. dojazdy to w moim przypadku 0 bo mam do pracy 15 minut spacerem.

Kolega mojego partnera z zona , na polnocy kraju, maja mieszkanie trzypokojowe, dla siebie, i placa za nie £850 miesiecznie. To bez rachunkow, no ale porownaj to - ktos w Londynie daje £600 za pokoj, a oni na polnocy  £850 za cale mieszkanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

To ja nie wiem jak mozna sie za tyle utrzymac. Wynajecie pokoju to £600 i zostaje zaledwie £500 z czego powiedzmy, ze £160-250 to koszt dojazdow do pracy...:/

600+500 to 1100, wiec chyab pisesz tu o minimalnej netto; bo moja netto to okolo 1440. i jak pisze nie mieszkam sama, lecz z partnerem, jak wiekszosc ludzi jakich znam. Znam stosunkowo malo singli. okolo 80% osob czy to z pracy, czy znajomi spoza pracy, sa w zwiazkach dwuplciowych lub jednoplciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus w doniczce
16 minut temu, Gość Byk napisał:

Za mniej niż 2.000£/mies nie opłaca się pracować ale tyle to każdy tutaj ma.

Glupi jakis jestes.

£2,000 netto to w Uk  jest  DOBRA PENSJA - zwlaszcza poza Londynem. nie kazdy taka ma! 

 Np w Szkocji , nawet w Edyburgu czy Glasgow, jest to  naprawde BARDZO DOBRA PENSJA.  

W szkocji pensja netto powyzej £1500 miesiecznie jest dobra. 

Zatem nie pisz bzdur.

Uk to nie sam Londyn kiedy ludzie to pojma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość kaktus w doniczce napisał:

Glupi jakis jestes.

£2,000 netto to w Uk  jest  DOBRA PENSJA - zwlaszcza poza Londynem. nie kazdy taka ma! 

 Np w Szkocji , nawet w Edyburgu czy Glasgow, jest to  naprawde BARDZO DOBRA PENSJA.  

W szkocji pensja netto powyzej £1500 miesiecznie jest dobra. 

Zatem nie pisz bzdur.

Uk to nie sam Londyn kiedy ludzie to pojma.

W Londynie tez nie kazdy zarabia £2,000 miesiecznie. Ludzie nawet za £1,100 czy 1,200 pracuja... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot
28 minut temu, Gość gosc napisał:

W Londynie tez nie kazdy zarabia £2,000 miesiecznie. Ludzie nawet za £1,100 czy 1,200 pracuja... 

Chyba idioci jakiś bo z tego nie wyżyją przy londyńskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave27

To w sumie po co te wyjazdy do anglii by żyć tam za 1500 funów ? Grosze to są na tamte standardy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

W Londynie tez nie kazdy zarabia £2,000 miesiecznie. Ludzie nawet za £1,100 czy 1,200 pracuja... 

to po co ludzie tkwia w Londynie jak nie maja dobrych prac i dobrych zarobkow?

nie rozumiem, serio, no nie rozumiem.

pozdrawiam z Inverrness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość hhhh napisał:

to po co ludzie tkwia w Londynie jak nie maja dobrych prac i dobrych zarobkow?

nie rozumiem, serio, no nie rozumiem.

pozdrawiam z Inverrness

Kiedys znalam kilka osob, ktore wyjechaly z malych miast badz nawet wsi w Polsce (gdzie nie bylo perspektyw do Londynu, bo wydawalo sie im, ze to duze miasto, wiecej pracy, ze wlasnie tam najlepiej jest pojechac. No i pracowaly w restauracjach, pizzeriach, pubach, hotelach czy przy sprzataniu.

Pensje w takich miejscach nie sa wysokie, stawki najczesciej oscyluja w okolicach minimalnej, a do tego jesli ktos ma mniej niz 21-25 lat to nawet £8.21/h nie dostanie... Moja znajoma pracujac jako manager w pubie w samym centrum zarabia £25-26 tysiecy rocznie. Duzo? Mysle, ze nie, gdyz nie stac jej nawet na samodzielne wynajecie chocby kawalerki... No, ale z drugiej strony czego mozna oczekiwac za pensje ok.£1700 mc gdy mieszka sie w tak drogiej metropolii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44444444
2 minuty temu, Gość Fred napisał:

Tylko frajer pracuje za mniej niż 2.000£ w UK. Anglik za taką marną pensyjkę nie podejmie pracy bo woli siedzieć na zasiłkach.

A  Ty umiesz napisać coś od siebie, a nie tylko robić copy-paste?

najwyraźniej nie, za mały móżdżęk na to masz. Biedak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 44444444
5 minut temu, Gość Fred napisał:

Tylko frajer pracuje za mniej niż 2.000£ w UK. Anglik za taką marną pensyjkę nie podejmie pracy bo woli siedzieć na zasiłkach.

Nikt nie dostanie zasiłków  nawet bliskich tej kwocie, więc proszę, nie osmieszaj się, bo to jest żałosne.

2 tysiące funtow netto to są zarobki POWYŻEJ BRYTYJSKIEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ.

D O T A R Ł O ?? KURZY MÓŻDŻKU ??????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321o
11 godzin temu, Gość Fred napisał:

2.000£ to tu każdy ma chyba, że niemotą jakaś jest. Za to nie da się wyżyć z dwójką dzieci. Nawę AK żona pracuje i zarabia 1.500

Nieprawda.

£2,000  netto (nie brutto, pisze o netto!) to bardzo dobra pensja w UK jesli nei mieszkasz w Londynie i jego okolicach (greater London).

co do zarobkow na rodzine - £2,000 + £1500 daje £3,500 netto miesiecznie. na rodzine z 2 dzieci byc moze to malo, ale z jednym dzieckiem i poza Londynem to swietne pieniadze. 

Na naszym przykladzie: zarobki lacznie mamy £3,350 miesiecznie netto. mieszkamy w Bristolu.

wszystkie rachunki oplaty takie jak rata kredytu za mieszkanie, council tax, prad gaz, telefony, dojazdy, klub po szkole dziecka itd wszystko inne - £1370. na wyzywienie, szeroko pojeta rozrywke, jakie ubrania itd- idzie jakos £1300 miesiecznie. zostaje jeszcze okolo £700 na miesiac na co tylko nam sie zachce, lub zeby odlozyc. a mamy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
3 godziny temu, Gość 123321o napisał:

Na naszym przykladzie: zarobki lacznie mamy £3,350 miesiecznie netto. mieszkamy w Bristolu.

wszystkie rachunki oplaty takie jak rata kredytu za mieszkanie, council tax, prad gaz, telefony, dojazdy, klub po szkole dziecka itd wszystko inne - £1370. na wyzywienie, szeroko pojeta rozrywke, jakie ubrania itd- idzie jakos £1300 miesiecznie. zostaje jeszcze okolo £700 na miesiac na co tylko nam sie zachce, lub zeby odlozyc. a mamy dziecko.

No tak, ale wy dziadujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC 3
1 godzinę temu, Gość Willy napisał:

No tak, ale wy dziadujecie!

chyba sie z glupim na rozum zamieniles. gdzie tu widzisz dziadowanie?  przeciez zostaje im miesiecznie 700 stow. to tak, jakby rodzina z jednym dzieckiem w Polsce spokojnie, bez wyrzeczen, odkladala co miesiac ok 2,500-3000 zlotych.  dziadowanie  byloby gdyby  chodzili glodni i by im nic nie zostawalo.

wydaja na jedzenie, rozrywke czyli pewnie kino i takie tam, czasem pub ale  rzadko skoro jest dziekco, i ciuchy itd £1300 na miesiac. to jest sporo kasy.

wiesz, ile Polakow w Uk wydaje na trzyosobowa rodizne na takie rzeczy ponizej £1000 na miesiac?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy

700£/mc oszczędności to są gooowniane pieniądze. Żeby kupić jakiś w miarę dobry domek trzeba dać 800.000£ więc nawet na pierwszą wpłatę gotówkową w wys 10% będą składać conajmniej 10 - 15 lat. A jak wezmą pożyczkę to ich wnuki tego nie spłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
58 minut temu, Gość Willy napisał:

700£/mc oszczędności to są gooowniane pieniądze. Żeby kupić jakiś w miarę dobry domek trzeba dać 800.000£ więc nawet na pierwszą wpłatę gotówkową w wys 10% będą składać conajmniej 10 - 15 lat. A jak wezmą pożyczkę to ich wnuki tego nie spłacą.

£800.000 to w Londynie...UK to na szczescie nie tylko Londyn. Juz nawet w Kent jest znacznie taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszka
1 godzinę temu, Gość Willy napisał:

700£/mc oszczędności to są gooowniane pieniądze. Żeby kupić jakiś w miarę dobry domek trzeba dać 800.000£ więc nawet na pierwszą wpłatę gotówkową w wys 10% będą składać conajmniej 10 - 15 lat. A jak wezmą pożyczkę to ich wnuki tego nie spłacą.

Jakbys umial czytac ze zrozumieniem, to zauwazylbys, ze oni maja juz mieszkanie.

Ja mieszkam w Blackpool, kupilismy mieszkanie 2 bed z dwoam lazienkami i balkonem za £205,000. dwa lata temu.  odkladanie 700 funtow miesiecznie majac dziecko to sporo.

... no ale Ty jestes pewnie jednym z wielu PiSowskich trolli tu na forum, majacych odstraszac ludzi przed ucieczka z Polski do normalnych krajow...  ile ci placa? 1 funta na godzine?/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszka

aaa, a symbol funta pisze sie zawsze z przodu ... tak by the way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od pracy. Mój partner pracuje w McLarenie jako Quality Inspector. Dostaje 23k rocznie plus tam może robić nadgodziny. W innym departamencie do którego chce się teraz przenieść dostanie 27k rocznie. Za to mojego partnera wujek pracuje w British Gas I zarabia 35k rocznie plus nadgodziny. 

Więc to zależy jaką branża i jaki rejon. Nie mieszkam w Londynie ale jestem pewna że znalazłoby się dobrze płatną robotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon fruit
47 minut temu, Jusia8428 napisał:

To zależy od pracy. Mój partner pracuje w McLarenie jako Quality Inspector. Dostaje 23k rocznie plus tam może robić nadgodziny. W innym departamencie do którego chce się teraz przenieść dostanie 27k rocznie. Za to mojego partnera wujek pracuje w British Gas I zarabia 35k rocznie plus nadgodziny. 

Więc to zależy jaką branża i jaki rejon. Nie mieszkam w Londynie ale jestem pewna że znalazłoby się dobrze płatną robotę 

A mój partner w Glasgow jako Senior Digital Designer ma 39,000 funtów rocznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×