Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatuszek052

Przyszłość związków z dużą różnicą wieku

Polecane posty

Mam na myśli związek, gdzie mężczyzna jest dużo starszy od kobiety. Mówiąc dużo starszy mam na myśli 15 lat w górę. Czy odczuwacie różnice między sobą? Mam na myśli doświadczone pary, które są w takim związku kilka lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nie wiem ale zastanawiam się nad tym czy kontynuować znajomość z 21 latką. Ona dość dojrzała jak na swój wiek. Tyle, że je mam 30 i boje się, że stracę najlepsze lata na to, żeby sobie kogoś znaleźć. Takie różnice to jest duże ryzyko dla faceta, więc często wybierają drugą opcję: czyli tylko okazjonalny seks. Na to trzeba uważać. 

Natomiast 15 lat różnicy jak ty masz 30 a on 45 to może nie jest aż tak tragicznie, ale i tak bardzo duża różnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie mogą być powody związania się 30 latki z 45 latkiem?

- albo ona to rozwódka z bachorami, której rówieśnicy nawet do lizania odbytu nie chcą

- albo on ma kupe kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja mam 21, on 32. Pracuję w IT, a on jest naukowcem, zarobki są podobne. Szanse są, ale ani jemu, ani mi nie spieszy się do gromadki dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
13 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie wiem ale zastanawiam się nad tym czy kontynuować znajomość z 21 latką. Ona dość dojrzała jak na swój wiek. Tyle, że je mam 30 i boje się, że stracę najlepsze lata na to, żeby sobie kogoś znaleźć. Takie różnice to jest duże ryzyko dla faceta, więc często wybierają drugą opcję: czyli tylko okazjonalny seks. Na to trzeba uważać. 

Natomiast 15 lat różnicy jak ty masz 30 a on 45 to może nie jest aż tak tragicznie, ale i tak bardzo duża różnica. 

Czym się zajmujecie? Macie podobne zainteresowania i poglądy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie wiem ale zastanawiam się nad tym czy kontynuować znajomość z 21 latką. Ona dość dojrzała jak na swój wiek. Tyle, że je mam 30 i boje się, że stracę najlepsze lata na to, żeby sobie kogoś znaleźć. Takie różnice to jest duże ryzyko dla faceta, więc często wybierają drugą opcję: czyli tylko okazjonalny seks. Na to trzeba uważać. 

Natomiast 15 lat różnicy jak ty masz 30 a on 45 to może nie jest aż tak tragicznie, ale i tak bardzo duża różnica. 

Znam pewną parę, gdzie mężczyzna jest młodszy o 10 lat😊 Skupia się na tym, że ją kocha 😊 Jeśli ją kochasz, to po prostu z nią bądź! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×