Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlkaLalka

Czy mam zbyt duże oczekiwania względem mężczyzn?

Polecane posty

Gość AlkaLalka

Hej, jestem singielka od 2 lat. Przez ten czas sporo się umawiam na randki (nawet takie w ciemno) jednak po 2,3 sportkaniach odchciewa mi się. Nie podoba mi się żaden mężczyzna. Zastanawiam się czy po prostu nie mam zbyt dużych oczekiwań? Zabawny,Wysoki,błyskotliwy - to tak wiele? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie oczekuj, że ktoś będzie taki jak ty chcesz by był, bo taki związek nie będzie miał sensu istnienia. Ludzie dobierają się z innych powodów i nie jest to wzrost czy ogólnie wygląd. Jest pomiędzy tym coś innego, to coś nazywa się pokrewieństwo dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Próbuj dalej. W końcu trafisz na swego. Ja próbowałem przez kilka lat. Udało się. Znalazłem miłość mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Wiem... Tragedia. 🧠 I poczucie humoru sa w dzisiejszych czasach tak rzadko spotykane. Ja już nawet na wygląd przestałam patrzeć i mądrego wolnego mężczyzny to ze świecą chyba trzeba szukać. Niestety.ci wolni to odrzuty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy jak wyglądasz autorko. Jak jesteś wysoka, zgrabna, ładna i masz duży biust, to znajdziesz takiego jakiego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zależy jak wyglądasz autorko. Jak jesteś wysoka, zgrabna, ładna i masz duży biust, to znajdziesz takiego jakiego szukasz.

Czyli mówisz, ze normalne życie z uśmiechniętym, madrym facetem jest tyllo dla modelek i zależy od wyglądu? A gdzie miejsce na charakter. Na wrażliwość drugiego czlowieka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Zależy jak wyglądasz autorko. Jak jesteś wysoka, zgrabna, ładna i masz duży biust, to znajdziesz takiego jakiego szukasz.

jeżeli będzie zwracał uwagę wyłącznie na jej wygląd to nie będzie należał do mądrych, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
39 minut temu, Gość Pola napisał:

Wiem... Tragedia. 🧠 I poczucie humoru sa w dzisiejszych czasach tak rzadko spotykane. Ja już nawet na wygląd przestałam patrzeć i mądrego wolnego mężczyzny to ze świecą chyba trzeba szukać. Niestety.ci wolni to odrzuty. 

Spełniam twoje kryteria, jeśli, tak jak piszesz, nie patrzysz na wygląd :) ale pewnie za młody jestem.

Mam poczucie humoru, wiele zainteresowań, można ze mną ciekawie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Pola napisał:

Wiem... Tragedia. 🧠 I poczucie humoru sa w dzisiejszych czasach tak rzadko spotykane. Ja już nawet na wygląd przestałam patrzeć i mądrego wolnego mężczyzny to ze świecą chyba trzeba szukać. Niestety.ci wolni to odrzuty. 

Dokładnie. Znalezienie fajnego, porządnego, kulturalnego faceta graniczy z cudem (jeszcze żeby Ci się choć trochę podobał, nie już być model ale chociaż zadbany) Ja juz przestalam szukać bo to jak szukanie igly w stogu siana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
44 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dokładnie. Znalezienie fajnego, porządnego, kulturalnego faceta graniczy z cudem (jeszcze żeby Ci się choć trochę podobał, nie już być model ale chociaż zadbany) Ja juz przestalam szukać bo to jak szukanie igly w stogu siana. 

Jest bardzo proste, tylko wy ich nie zauważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość vvv napisał:

Jest bardzo proste, tylko wy ich nie zauważacie.

Taaa oczywiście masz na myśli tych brzydkich i często zaniedbanych? No cóż, każdy patrzy na wyglad, nie tylko faceci, co nie znaczy ze kazda laska szuka wrecz modela, ale wygląd zawsze będzie miał znaczenie. Prawda jest taka ze gdyby ci brzydale byli przystojni to tez by byli roochaczami i korzystali ze swojego powodzenia ale dobrze wiedzą ze nie maja takiej możliwości i jak juz którakolwiek ich zechce to się jej trzymają (bo nawet nie mieliby z kim jej zdradzic skoro innym się nie podobają, co nie znaczy ze by nie chcieli zdradzać), próbują swój brak wyglądu nadrabiac charakterem. Ot cała ich ,,porzadnosc" 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisely
2 godziny temu, Gość AlkaLalka napisał:

Zabawny,Wysoki,błyskotliwy - to tak wiele? 

Powiedziałabym, ze to dosyć powierzchowne. Jesteś "wymagająca" jak przeciętna tępa dzida 20+. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość AlkaLalka napisał:

Zabawny,Wysoki,błyskotliwy - to tak wiele? 

Wysoki to dlatego, że sama też jesteś wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Wysoki to dlatego, że sama też jesteś wysoka?

Nie, dlatego ze jej sie podobają wysocy. I nie musi się nikomu tłumaczyć z jakiego powodu. Bardzo male ma wymagania z wyglądu, tylko wysoki wzrost. Nie określiła ani karnacji, ani nosa, ust czy twarzy, włosów, muskulatury, no nic kompletnie. Ale jak widać, męskie pasztety i do wzrostu się dopier. dolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Nie, dlatego ze jej sie podobają wysocy. I nie musi się nikomu tłumaczyć z jakiego powodu. Bardzo male ma wymagania z wyglądu, tylko wysoki wzrost. Nie określiła ani karnacji, ani nosa, ust czy twarzy, włosów, muskulatury, no nic kompletnie. Ale jak widać, męskie pasztety i do wzrostu się dopier. dolą. 

Jestem kobietą  i zadałam proste pytanie.  Ja akurat zbyt wysoka nie jestem i przy faceci powyżej 180 dziwnie bym się czuła.  A ty najwyraźniej i do prostego pytania potrafisz się dop....ierdolić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgegerg

autorka tematu to zwykła szm@ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taaa oczywiście masz na myśli tych brzydkich i często zaniedbanych? No cóż, każdy patrzy na wyglad, nie tylko faceci, co nie znaczy ze kazda laska szuka wrecz modela, ale wygląd zawsze będzie miał znaczenie. Prawda jest taka ze gdyby ci brzydale byli przystojni to tez by byli roochaczami i korzystali ze swojego powodzenia ale dobrze wiedzą ze nie maja takiej możliwości i jak juz którakolwiek ich zechce to się jej trzymają (bo nawet nie mieliby z kim jej zdradzic skoro innym się nie podobają, co nie znaczy ze by nie chcieli zdradzać), próbują swój brak wyglądu nadrabiac charakterem. Ot cała ich ,,porzadnosc" 😂

Nie, mówię o przeciętnych i zadbanych. No chyba że oni też trafiają do zakładki "brzydcy".

I nie, to jest kwestia zasad, a nie tego, czy ktoś jest przystojny czy nie. Nigdy bym nie zdradził, nawet jakbym miał możliwość. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość vvv napisał:

Nie, mówię o przeciętnych i zadbanych. No chyba że oni też trafiają do zakładki "brzydcy".

I nie, to jest kwestia zasad, a nie tego, czy ktoś jest przystojny czy nie. Nigdy bym nie zdradził, nawet jakbym miał możliwość. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Taa...przekonalbys się jak by było gdybys Faktycznie był przystojny i kobiety pchalyby Ci się do łóżka. Nigdy nie mow nigdy.To teraz tak Ci się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Taa...przekonalbys się jak by było gdybys Faktycznie był przystojny i kobiety pchalyby Ci się do łóżka. Nigdy nie mow nigdy.To teraz tak Ci się wydaje...

Cóż. Nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Mam swoje zasady i nawet gdybym miał okazję, nie wykorzystałbym jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość vvv napisał:

Cóż. Nie znasz mnie, więc nie oceniaj. Mam swoje zasady i nawet gdybym miał okazję, nie wykorzystałbym jej.

nie chrzań cipciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×