Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy Wasi partnerzy robią Wam malinki?

Polecane posty

Gość Gość

Oboje mamy prawie 30 lat. Już nie raz zwracałam uwagę swojemu partnerowi, by aż tak nie wsysał się w moją szyję, później mam okropne ciemno czerwone plamy, które muszę maskować, gdy gdzieś wychodzę. On chyba się zapomina, bo prawie po każdym seksie jest to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Malinki? No 20 lat temu to tak, teraz już nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie, moze kilka razy sie zdarzyło,ale juz dawno.Dla mnie to obciach chodzić z malinką na szyi, zwlaszcza w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Nie, bo nie pozwalam mu na to a on szanuje to, że nie chce. Nawet nie może mnie całować po szyji. Chyba za dużo filmów z wampirami się naooglądałam i teraz jakoś dziwnie się czuje podczas takich pocałunków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Oboje mamy prawie 30 lat. Już nie raz zwracałam uwagę swojemu partnerowi, by aż tak nie wsysał się w moją szyję, później mam okropne ciemno czerwone plamy, które muszę maskować, gdy gdzieś wychodzę. On chyba się zapomina, bo prawie po każdym seksie jest to samo. 

Nie wiem. Ja miałam tak zaborczego chłopaka, że robił mi malinki po to, żebym broń boże nic z dekoltem nie ubrała. Patologia jednym słowem. Może zrób taką "malinkę mężowi. Zobaczy jak jest to zmieni zdanie. Chyba nie będzie siniaków pudrem maskować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaborczy raczej nie jest.

Malinkę to mogłabym mu zrobić, chyba tylko jakby spał, bo on nie lubi nawet jak go całuję po szyi :/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllo

Nie, no co ty, kto tak robi, fuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój partner mi nigdy nie zrobił, bo po co? 

Przy okazji przypomniała mi się zabawna historia jak na jakiejś wycieczce szkolnej w gimnazjum moje koleżanki wzajemnie sobie robiły malinki i później chodziły takie dumne z tego. No więc, to jest fajne dla gimbazy, po 30 to już tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×