Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiecznie sam

Smutno mi bo nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Człowieku, dla niektórych tutaj jest już i tak za późno. Tu piszą nawet pravviki po czterdziestce.

Dla prãwikõw po trzydziestce też już jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też nigdy nie miałem dziewczyny. Nie jestem atrakcyjny dla płci przeciwnej i niestety nic nie da się z tym zrobić. Nienawidzę siebie za to, jaki jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś atrakcyjny, więc nie możesz mieć kobiety. Bo niby na jakiej podstawie? Witaj w klubie.

Faktycznie polecam siłkę itp., ale to już dla samego siebie. Przed lustrem miło stanąć, jak się ćwiczy.

Co to przytulania - będą znów śmiać się ze mnie :-) - znajdź taką czułą divę, z którą faktycznie poczujesz się swobodnie, przytulisz. Uwierz mi, da się, i wtedy to uczucie "nigdy nawet nie dotykałem kobiety" mija. Zrób to dla świętego spokoju. Szukaj opinii na forum garsoniery. Nie wszystkie divy to ordynarne kurvy gatunku "płać i wychodź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, marcin_wawa napisał:

Nie jesteś atrakcyjny, więc nie możesz mieć kobiety. Bo niby na jakiej podstawie? Witaj w klubie.

Faktycznie polecam siłkę itp., ale to już dla samego siebie. Przed lustrem miło stanąć, jak się ćwiczy.

Co to przytulania - będą znów śmiać się ze mnie 🙂 - znajdź taką czułą divę, z którą faktycznie poczujesz się swobodnie, przytulisz. Uwierz mi, da się, i wtedy to uczucie "nigdy nawet nie dotykałem kobiety" mija. Zrób to dla świętego spokoju. Szukaj opinii na forum garsoniery. Nie wszystkie divy to ordynarne kurvy gatunku "płać i wychodź".

😂😂😂 A więc polecasz mu divę GFE? Dlaczego mnie to, kürva, nie dziwi?😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

😂😂😂 A więc polecasz mu divę GFE? Dlaczego mnie to, kürva, nie dziwi?😂😂😂

Polecanie divy GFE na takie problemy to moja specjalność. Mówiłem, że będą się ze mnie śmiać, ech... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, marcin_wawa napisał:

Polecanie divy GFE na takie problemy to moja specjalność. Mówiłem, że będą się ze mnie śmiać, ech... 😄

A kuku Marcin, Marcin. Miłego dnia! ;)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I po co tak placzecie że ,,Ojej, nie mam dziewczyny, nie mogę zamoczyć łełełe ;(" . Lepsza jest ręka,przynajmniej jest znacznie lepsza od podgatunku zwanego polkami, te kafeteryjne puszczlaskie lańcpapary i psycholki to pokazały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×