Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Antypsiara

Jak pozbyć się niechcianego psa?

Polecane posty

Gość Antypsiara

Pytanie jak w tytule, mam psa 2 lata, zgodziłam się na niego, bo dziecko chciało, a i tak ja się muszę nim zajmować. Mam już tego dość, bo to kolejne obowiązki. Czy mogę jechać do weterynarza i uśpić zdrowego psa czy nie mogę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Antypsiara napisał:

Pytanie jak w tytule, mam psa 2 lata, zgodziłam się na niego, bo dziecko chciało, a i tak ja się muszę nim zajmować. Mam już tego dość, bo to kolejne obowiązki. Czy mogę jechać do weterynarza i uśpić zdrowego psa czy nie mogę? 

Pieerdolnij się w łeb!!! I może sama uspij!!! Poszukaj dla tego biednego psa odpowiedzialnej rodziny, a nie na łatwiznę! Żaden normalny weterynarz nie uśpić zdrowego, młodego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kllkj

Sz.m.a.t.a obyś zdechła potworze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozumiem,ze to prowokacja od poczatku do konca :)

1 dorosla jednostka wie,ze jak cos kupi do domu,czy to nowy bidet czy pies, to dorosla jednostka a nie dziecko sie tym zajmuje

2 zaden weterynarz nie uspi ci psa, jeszcze zglosi Cie na policje, co goraco popieram.

jesli bylabys rozsądną osoba, to wystawilabys ogłoszenie na fb,olx,ze sprzedasz psa w x cenie,a nie,ze oddasz za darmo.Raz ze zarobisz na sprzedazy członka rodziny, moze sie okazac,ze ktos chce rownież dziecko z wyposażeniem! Dwa- inna dorosla jednostka kupujac zwierze bedzie o  nie dbac i masz wiekszą pewnosc,ze pies trafi w lepsze miejsce.Choć to juz ustalilismy,ze na to najlepsze miejsce pełne kosci i kotow jeszcze daleko przed nim.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypsiara

Nie lubię psów i mecze się z nim dwa lata, chciałam go oddać, ale nikt go nie chce, bo kundel. Ludzie to tylko zwierze, głupiutkie, które nic nie czuje czy można poprosić o uśpienie psa czy to jest legalne? Są kraje, w których jedzą psy, wiec się nie unoście. Pies nie różni się niczym od żaby, komara czy kurczaka, to tylko zwierze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Antypsiara napisał:

Nie lubię psów i mecze się z nim dwa lata, chciałam go oddać, ale nikt go nie chce, bo kundel. Ludzie to tylko zwierze, głupiutkie, które nic nie czuje czy można poprosić o uśpienie psa czy to jest legalne? Są kraje, w których jedzą psy, wiec się nie unoście. Pies nie różni się niczym od żaby, komara czy kurczaka, to tylko zwierze. 

a dziecko inne? patrz na matke, wiec wiadomo że nie rasowe. Głupie, trzeba wychowac, sika gdzie popadnie, w nocy nie spi, drogie w utrzymaniu... miesci sie jeszcze do okienka zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypsiara
6 minut temu, Gość Kllkj napisał:

Sz.m.a.t.a obyś zdechła potworze!!!

To jest właśnie efekt lewicowego prania mózgu. Życzyć śmierci człowiekowi, a bronić psa. Jesteś chory i chyba gorszy od mojego kundla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypsiara
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a dziecko inne? patrz na matke, wiec wiadomo że nie rasowe. Głupie, trzeba wychowac, sika gdzie popadnie, w nocy nie spi, drogie w utrzymaniu... miesci sie jeszcze do okienka zycia?

Nie rozumiem jak można porównać zwierze do człowieka! No właśnie, a ktoś wie w jaki sposób można oddać psa do schroniska? Czy coś to kosztuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Antypsiara popieram Cie, smutne jest to ze tyle ludzi ma przeprany mózg ze woloeliby zeby zabić dziecko , niz psa, w dodatku psy sie mnożą i koty na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Antypsiara napisał:

Nie rozumiem jak można porównać zwierze do człowieka! No właśnie, a ktoś wie w jaki sposób można oddać psa do schroniska? Czy coś to kosztuje? 

twoją dumę ....a sorki. Znasz powiedzenie o tym,ze czlowieka poznaje sie po tym jak traktuje zwierzęta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Antypsiara napisał:

To jest właśnie efekt lewicowego prania mózgu. Życzyć śmierci człowiekowi, a bronić psa. Jesteś chory i chyba gorszy od mojego kundla 

Na twoim przykładzie widać, ze zwierzę jest bardziej wartościowe od człowieka, abstrahukac- życzenia śmierci nie popieram, aczkolwiek rozumiem wzburzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Tak samo w polskich lasach mnożą sie sarny na potęgę , ze leśnicy co rok wybijają po kilka tysięcy zwierząt , bo muszą, dla ochrony zrdowia i życia ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość ... napisał:

Antypsiara popieram Cie, smutne jest to ze tyle ludzi ma przeprany mózg ze woloeliby zeby zabić dziecko , niz psa, w dodatku psy sie mnożą i koty na potęgę

mnozyc mozna ulamki, zwierzeta to ssaki i sie rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Nie przemyślałem decyzji. Pies nie człowiek ale też nie rzecz też się przywiązuje do człowieka. Oddać możesz do schroniska. Żaden weterynarz zdrowego zwierzaka nie uspi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej
Przed chwilą, Gość Ojej napisał:

Nie przemyślałem decyzji. Pies nie człowiek ale też nie rzecz też się przywiązuje do człowieka. Oddać możesz do schroniska. Żaden weterynarz zdrowego zwierzaka nie uspi. 

Przemyślałas *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
17 minut temu, Gość Antypsiara napisał:

Pytanie jak w tytule, mam psa 2 lata, zgodziłam się na niego, bo dziecko chciało, a i tak ja się muszę nim zajmować. Mam już tego dość, bo to kolejne obowiązki. Czy mogę jechać do weterynarza i uśpić zdrowego psa czy nie mogę? 

Najlepiej go oddaj do schroniska, możliwe ze to coś kosztuje niestety, nie wiem. sprawdz sobie w google najblozsze schronisko.

Albo wywieź kilkadziesiąt KM od domu do jakiejś dzielnicy/miasta gdzie mieszkają ludzie, bo wywożąc do lasu to zginie na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Najlepiej go oddaj do schroniska, możliwe ze to coś kosztuje niestety, nie wiem. sprawdz sobie w google najblozsze schronisko.

Albo wywieź kilkadziesiąt KM od domu do jakiejś dzielnicy/miasta gdzie mieszkają ludzie, bo wywożąc do lasu to zginie na 100%

Koorva sama się wywieź! Co to są za rady???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypsiara

Wywozić psa nie zamierzam do lasu, chcę się legalnie pozbyć psa i poszukam schroniska. Będzie tam mu lepiej niż u mnie, bo ja tylko sfrustrowana chodzę wyprowadzaniem, sprzątaniem po nim kłaków i nie ukrywam, że pies kosztuje, jedynie do weterynarza nie chodzę, bo to kundel, a kundle nie chorują. Nazwanie psa członkiem rodziny to spore nadużycie, rodzina to mąż i dziecko, zwierze to zwierze. Nad świnia nie ubolewam, robię schabowe i jem. Dziwie się, że niektórzy tak emocjonalnie podchodzą do zwierząt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antypsiara
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Koorva sama się wywieź! Co to są za rady???

Pewnie jedna z tych obrończyń jak ta pani Przybysz, która usunęła ciąże, a pierwsza walczyła o prawa zwierząt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Antypsiara napisał:

Wywozić psa nie zamierzam do lasu, chcę się legalnie pozbyć psa i poszukam schroniska. Będzie tam mu lepiej niż u mnie, bo ja tylko sfrustrowana chodzę wyprowadzaniem, sprzątaniem po nim kłaków i nie ukrywam, że pies kosztuje, jedynie do weterynarza nie chodzę, bo to kundel, a kundle nie chorują. Nazwanie psa członkiem rodziny to spore nadużycie, rodzina to mąż i dziecko, zwierze to zwierze. Nad świnia nie ubolewam, robię schabowe i jem. Dziwie się, że niektórzy tak emocjonalnie podchodzą do zwierząt. 

Ja też sie dziwie, ale bardziej jest mi zal głupoty niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Antypsiara napisał:

Pewnie jedna z tych obrończyń jak ta pani Przybysz, która usunęła ciąże, a pierwsza walczyła o prawa zwierząt 

hahahahhahaha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Antypsiara napisał:

Pewnie jedna z tych obrończyń jak ta pani Przybysz, która usunęła ciąże, a pierwsza walczyła o prawa zwierząt 

W życiu łatwo żadnej ciąży nie usunęłam, nie mierz wszystkich swoją miarą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Koorva sama się wywieź! Co to są za rady???

Szkoda gadać!!! Kanalie, nie ludzie. Tacy ludzie (śmieci) nie powinni mieć nigdy żadnego psa!!! Oddaj do schroniska, bo piesek lepiej jak będzie żył i ma duże szanse na nowy dom. Dużo ludzi bierze z schroniska. Jak można w ogóle pomyśleć o uśpieniu zdrowego pieska. Przykre to bardzo. Ja bym miała problem z uśpieniem nawet chorego, ale do takich ludzi bez serca nie dotrzesz...Dlatego tacy ludzie (kanalie i śmieci) tfu na was i nigdy nie posiadajcie żadnego zwierzęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pewnie to prowo, ale uwazam, ze powinna sie znalezc osoba która przygarnie psa, szczególnie ze nie jestes fundacją. Bardzo ciezko obecnie znalezc psa czy kota nie z fundacji. wiec juz to jest ogromnym plusem, moze trzeba w ogłoszeniu od razu napisac. Ja bym sie bała oddawac do schroniska, juz wolałabym tego psa wypuscic gdzies luzem, moze by ktos przygarnął. Ale moze juz teraz w tych schroniskach nie jest tak zle, nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Pewnie to prowo, ale uwazam, ze powinna sie znalezc osoba która przygarnie psa, szczególnie ze nie jestes fundacją. Bardzo ciezko obecnie znalezc psa czy kota nie z fundacji. wiec juz to jest ogromnym plusem, moze trzeba w ogłoszeniu od razu napisac. Ja bym sie bała oddawac do schroniska, juz wolałabym tego psa wypuscic gdzies luzem, moze by ktos przygarnął. Ale moze juz teraz w tych schroniskach nie jest tak zle, nei wiem

Następna mądra inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Następna mądra inaczej

dlaczego mądra inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Antypsiara napisał:

Wywozić psa nie zamierzam do lasu, chcę się legalnie pozbyć psa i poszukam schroniska. Będzie tam mu lepiej niż u mnie, bo ja tylko sfrustrowana chodzę wyprowadzaniem, sprzątaniem po nim kłaków i nie ukrywam, że pies kosztuje, jedynie do weterynarza nie chodzę, bo to kundel, a kundle nie chorują. Nazwanie psa członkiem rodziny to spore nadużycie, rodzina to mąż i dziecko, zwierze to zwierze. Nad świnia nie ubolewam, robię schabowe i jem. Dziwie się, że niektórzy tak emocjonalnie podchodzą do zwierząt. 

A ja się dziwie, że jesteś kobietą i myślisz w ten sposób. Przypuszczam, że albo mieszkasz na jakiejś melinie albo na wsi. Tylko tacy ludzi są pozbawieni empatii. Kundelek potrafi być najwierniejszy, ale rozumiem że mając taki sposób myślenia nie powinnaś już nigdy mieć psa! Oddaj do schroniska i nie posiadaj psa, bo skoro jest ciężarem to nie ma sensu cię przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ika
Cytat

 

20 minut temu, Gość gosc napisał:

twoją dumę ....a sorki. Znasz powiedzenie o tym,ze czlowieka poznaje sie po tym jak traktuje zwierzęta?

 

To prawda 

Ja też opiekuję się sunią...... syna i traktujemy ja jak członka rodziny i za nic w świecie, nigdy bym jej nie oddała - ani nie sprzedała zwierzęta też mają uczucia tak jak ludzie .🙂 ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Antypsiara weź się w łeb pier**** co za meliniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×