Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zorza

Urodzinowy prezent - pytanie do Panów

Polecane posty

Witam Panowie. 

Gdybyście mogli wybierać, jaki prezent (erotyczny) chcielibyście dostać na urodziny?? Nadmieniam że to prezent dla dojrzałego mężczyzny 😋

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Kobiete w lozku. To bylby najlepszy prezent

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Misiek napisał:

Kobiete w lozku. To bylby najlepszy prezent

 

Masz na myśli trójkąt? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menprzed40
7 minut temu, Gość Misiek napisał:

Kobiete w lozku. To bylby najlepszy prezent

 

 Myślę podobnie choć... nic bym nie miał  przeciwko zaproszeniu mnie gdzieś na weekend w góry czy nad wodę, tam pozwoliłabyś się rozpakować jak najdroższy prezent. W ramach rewanżu zaprosiłbym ją w fajne miejsce i ... pozwolił się rozpakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chlope cos ci sie popieprzylo, to nie prezent dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

od tak ślicznej pani kupę w usta i siku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menprzed40
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Chlope cos ci sie popieprzylo, to nie prezent dla ciebie.

Babo piszę co mnie jako dojrzałemu facetowi by odpowiadało, myślę że twojemu też dlatego tak napisałem. Bozia dała mózg po to by mysleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

I poto by sensownie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZakochanyKundel napisał:

Żaden facet nie pogardzi dwiema kobietkami ☺

Niekoniecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
Przed chwilą, Zorza napisał:

Niekoniecznie 

racja! Wolę dać jednej do vivatu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Zorza napisał:

Niekoniecznie 

drugą dziurką też nie pogardzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

nie za dużo widać w avku ale myślę , że autorka to zdrowa babka musi być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ZakochanyKundel napisał:

Uległy facet nie pogardziłby z pewnością porządnymi kajdankami. A każdy facet - niegrzeczną, seksowną bielizną damską.

Może ty chciałbyś dostać seksowną bieliznę damską na urodziny. Ja nie mam takich zboczeń. Kobietę w seksownej bieliźnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
5 godzin temu, Zorza napisał:

Witam Panowie. 

Gdybyście mogli wybierać, jaki prezent (erotyczny) chcielibyście dostać na urodziny?? Nadmieniam że to prezent dla dojrzałego mężczyzny 😋

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. 

Ty w samej czerwonej kokardzie. a serio? dojrzały męzczyzna to jemu kup tabletki żeby mu stał długo 😄 i mógł się porządnie ruchnąć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrrmond
14 godzin temu, Zorza napisał:

Witam Panowie. 

Gdybyście mogli wybierać, jaki prezent (erotyczny) chcielibyście dostać na urodziny?? Nadmieniam że to prezent dla dojrzałego mężczyzny 😋

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi. 

Hmmm, patrząc przez pryzmat czasu najlepszym prezentem (erotycznym) jest efekt zaskoczenia , ze strony partnerki. Takim by był tez trójkąt.  Byłoby to coś czego kompletnie nieoczekiwanego a to już wielkie coś. Nie wspomnę o „wadze prezentu” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-koni
9 godzin temu, Gość adam napisał:

Ty w samej czerwonej kokardzie. a serio? dojrzały męzczyzna to jemu kup tabletki żeby mu stał długo 😄 i mógł się porządnie ruchnąć 😄 

No i jest super a oto chodzi chaaaa chaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jakie relacje łączą cię z tym panem ale jeśli bliskie to lodzik w nietypowej sytuacji pewnie byłby mile widziany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja swojemu w prezencie szepnęłam na uszko - zgadzam się. Byliśmy na urlopie, w pobliżu była natur plaża, namawiał żebyśmy spróbowali.Obiecywał że jak nie będzie fajnie to możemy się ewakuować. Ja się nie zgadzałam, nie dopuszczałam w ogóle myśli że mogłabym odsłonić swoją intymność przy innych, tak że przestał namawiać. Ale parę dni luzu i jego wyjątkowe zasługi spowodowały że chciałam w jakiś specjalny sposób zrobić mu przyjemność. No i wpadłam na pomysł że jak tak chce to może się odważę. Jak przyszło co do czego - akurat niedziela i dużo ludzi na plaży i przyszedł moment zdjęcia majteczek to emocje były niesamowite, pierwsze chwile straszy wstyd i wrażenie że wszyscy wpatrują mi się między nogi. Trochę to potrwało, więcej niż niektórzy piszą, ale coraz spokojniej, nic się nie dzieje. Od tego czasu już tylko na golasa. Tak się rozpuściłam że w ogóle na plażę nie zabierałam stroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
7 minut temu, Gość gość napisał:

ja swojemu w prezencie szepnęłam na uszko - zgadzam się. Byliśmy na urlopie, w pobliżu była natur plaża, namawiał żebyśmy spróbowali.Obiecywał że jak nie będzie fajnie to możemy się ewakuować. Ja się nie zgadzałam, nie dopuszczałam w ogóle myśli że mogłabym odsłonić swoją intymność przy innych, tak że przestał namawiać. Ale parę dni luzu i jego wyjątkowe zasługi spowodowały że chciałam w jakiś specjalny sposób zrobić mu przyjemność. No i wpadłam na pomysł że jak tak chce to może się odważę. Jak przyszło co do czego - akurat niedziela i dużo ludzi na plaży i przyszedł moment zdjęcia majteczek to emocje były niesamowite, pierwsze chwile straszy wstyd i wrażenie że wszyscy wpatrują mi się między nogi. Trochę to potrwało, więcej niż niektórzy piszą, ale coraz spokojniej, nic się nie dzieje. Od tego czasu już tylko na golasa. Tak się rozpuściłam że w ogóle na plażę nie zabierałam stroju.

Co niby facet ci zobaczy??? Dziury nie widać, cycki? To tylko 2 gruczoły tłuszczowe ... no u faceta to już możesz popatrzeć - pomysleć, o z tym bym spróbowała, tamten chuderlak a lagę ma jak Rasputin! Powiedz dlaczego przeczytałem: Tak się spuściłam że w ogóle ... :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 godziny temu, Zorza napisał:

Masz na myśli trójkąt? 

Ukochany na moją osiemnastkę zrobił mi dodatkowy prezent na drugi dzień przyszedł z kolegą a wiedział że bardzo go lubię i gdy sieliśmy godzinkę razem w pewnej chwili spytał ukochanego czy teraz?  Okazało się że zaczął się rozbierać byłam cała czerwona i nie umiałam z wyrażenia wydobyć słowa ale w sumie nie miałam nic przeciw obejrzeniu innego członka niż mojego chłopaka  bo był jedynym dla mnie. Gdy sie rozebrał  mój chłopak zaczął mnie całować i rozbierać do naga nie protestowałam bo już wiedziałam że będę przez kochanka zerżnięta. Tak się bawiliśmy do wsch wytrysków u każdego z nich. Miałam po raz pierwszy kilka orgazmów jeden po drugim. Byl to najlepszy prezent urodzinowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ukochany na moją osiemnastkę zrobił mi dodatkowy prezent na drugi dzień przyszedł z kolegą a wiedział że bardzo go lubię i gdy sieliśmy godzinkę razem w pewnej chwili spytał ukochanego czy teraz?  Okazało się że zaczął się rozbierać byłam cała czerwona i nie umiałam z wyrażenia wydobyć słowa ale w sumie nie miałam nic przeciw obejrzeniu innego członka niż mojego chłopaka  bo był jedynym dla mnie. Gdy sie rozebrał  mój chłopak zaczął mnie całować i rozbierać do naga nie protestowałam bo już wiedziałam że będę przez kochanka zerżnięta. Tak się bawiliśmy do wsch wytrysków u każdego z nich. Miałam po raz pierwszy kilka orgazmów jeden po drugim. Byl to najlepszy prezent urodzinowy.

To ciekawe jaki prezent będziesz miała na 20 i 30-stke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Wielki

Najlepszy prezent dla faceta w urodziny (i nie tylko) to lodzik z połykiem. Chcesz laska zrobić niezapomniane urdoziny swojemu facetowi to obudź go lodzikiem połknij i powtusz to kilka razy (normalny seksik też wchodzi w gre) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Karol Wielki napisał:

Najlepszy prezent dla faceta w urodziny (i nie tylko) to lodzik z połykiem. Chcesz laska zrobić niezapomniane urodoziny swojemu facetowi to obudź go lodzikiem.

Dokładnie TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja optuje za 3 kątem, będzie przyjemność jeszcze dla dającej prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzida
22 minuty temu, Spinalonga napisał:

chyba dochodzimy do zgodnego finału poszukiwań tego prezentu  i to jest trójkącik

Zgadzam się z tobą. Jestem młoda mężatka i już przed ślubem namawiałam mojego na trójkąt lub wymianę. Zgodził się ale dopiero po ślubie gdyż wcześniej nie było seksu z innymi ja dziewicą mąż prawiczek. Mamy ponad dwadzieścia lat. Ostatnio przeżyliśmy swój pierwszy nietypowy trójkąt. Wybraliśmy bardzo przystojnego ale troszkę prymitywnego. Gdy przyszedł powiedział że seks na jego warunkach. Zgodziliśmy się bez analka. Gdy sie rozebrał to naprawdę miał się czym pochwalić. Położył się i powiedział dawaj szmato to na ...a. Mąż stał obok mnie rozebrany. Próbowałam usiąść na jego ...ie ale nie chcisl wejść do środka. Wtedy wstał i powiedział połóż się ja będę Cię jeb...ł. Położyłam się i rozchyliłam nogi ale on rozszerzył jeszcze mocniej i stanowczo się wbił dompolowy bo nie czułam go do końca gdyż nie dał rady bo za ciasna cipka. Po którymś razie doszedł do końca i zaczęłam szczytować. Wtedy usłyszałam co Ty na sam widok się spuszczasz było to do męża. Ja doszłam do mocnego orgazmu ale on nie. Rżnął mnie jeszcze kilkanascie minut nim doszedł. Gdy miał wtrysk wybiłpo same jądra raz że czułam silny ból. Ja jęczałam z bólu on myślał że mam orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Dzida napisał:

Zgadzam się z tobą. Jestem młoda mężatka i już przed ślubem namawiałam mojego na trójkąt lub wymianę. Zgodził się ale dopiero po ślubie gdyż wcześniej nie było seksu z innymi ja dziewicą mąż prawiczek. Mamy ponad dwadzieścia lat. Ostatnio przeżyliśmy swój pierwszy nietypowy trójkąt. Wybraliśmy bardzo przystojnego ale troszkę prymitywnego. Gdy przyszedł powiedział że seks na jego warunkach. Zgodziliśmy się bez analka. Gdy sie rozebrał to naprawdę miał się czym pochwalić. Położył się i powiedział dawaj szmato to na ...a. Mąż stał obok mnie rozebrany. Próbowałam usiąść na jego ...ie ale nie chcisl wejść do środka. Wtedy wstał i powiedział połóż się ja będę Cię jeb...ł. Położyłam się i rozchyliłam nogi ale on rozszerzył jeszcze mocniej i stanowczo się wbił dompolowy bo nie czułam go do końca gdyż nie dał rady bo za ciasna cipka. Po którymś razie doszedł do końca i zaczęłam szczytować. Wtedy usłyszałam co Ty na sam widok się spuszczasz było to do męża. Ja doszłam do mocnego orgazmu ale on nie. Rżnął mnie jeszcze kilkanascie minut nim doszedł. Gdy miał wtrysk wybiłpo same jądra raz że czułam silny ból. Ja jęczałam z bólu on myślał że mam orgazm.

troche prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trochę dziwnym kierunku zmierza ta dyskusja więc może już podziękuję wszystkim za ciekawe wypowiedzi i inspirację. Niektóre pomysły bardzo mnie zaskoczyły, inne mniej. Jak to w życiu 😀

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
1 godzinę temu, Zorza napisał:

W trochę dziwnym kierunku zmierza ta dyskusja więc może już podziękuję wszystkim za ciekawe wypowiedzi i inspirację. Niektóre pomysły bardzo mnie zaskoczyły, inne mniej. Jak to w życiu 😀

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

👹

Masz całkowitą rację  ale trzeba zważyć że każda z was ma różne pomysły i różne potrzeby seksualne. Moja ma bardzo duże potrzeby w seksie dlatego często się zabawiamy w trójkącie. A gdy ma dni płodne to nie raz cztery  razy dziennie. Więc temat seksu dla niektórych dziewczyn jest bardzo potrzebny. Również z wielu blogów dowiaduje się jak zaspokoić swoją połówkę.  Nie zawsze jest tak że duży członek spowoduje mega orgazm. Często mniejszy od mojego ale gdy się partnerką napadli na niego to po paru posunięciach przez kocganka zaczyna dochodzić do silnego orgazmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochmal

Moje ulubione niespodzianki od żonki, to jak zabiera mnie do dobrej restauracji i do kina, przy czym ubiera się w ładną ...enkę, szpilki i nic więcej :-) Taki wiecór pamięta się długo, zwłaszcza, jak coś się uda zdziałać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×