Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokentiger87

co to znaczy jak mężczyzna nie odpisuje na smsy

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

głównie ryby

jaja

wołowinę raz na 2 tygodnie

kabanosy

kefiry maślanki i dużo masła

Długo byłaś wege? Łatwo było wrócić do mięsa? Smakuje ci mięso? Jeżeli tak to co najbardziej?

Gość gość
Przed chwilą, marawstala napisał:

O co chodzi z tymi niedomoczonymi strąkami? : )

To nie umyci faceci.😎

O co chodzi z tymi niedomoczonymi strąkami? : )

nie pamiętam, tam jest jakiś cyjanowodór, trzeba płukać niektórzy płuczą całą noc, bo inaczej💩

1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

nie pamiętam, tam jest jakiś cyjanowodór, trzeba płukać niektórzy płuczą całą noc, bo inaczej💩

Ale chodzi o fasolkę szparagowa? : )

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Długo byłaś wege? Łatwo było wrócić do mięsa? Smakuje ci mięso? Jeżeli tak to co najbardziej?

- ok. rok

- nie, dlatego mimo zaleceń czekałam jeszcze 2 miesiąca na przystosowanie się, po pierwszym łyku rosołu myślałam, że zwymiotuję, a i fajny radar mi wyrósł w głowie na tanie wędliny i kurczaki na mieście, nie tykam, ale normalne mięso jest normalne, po zjedzeniu pierwszej ryby miałam sen, że morduję kotka

- rosół z warzywami i bitki wołowe pycha. ryby to zależy, niestety najbardziej smakuje Frosta, musi cosik ulepszać, choć zarzekają się, że nie ulepszają smaku, unikam panierek

Fasolę jaś to trzeba moczyć dość długo by lepiej się gotowała a nie jak te kamienie : ) moze o to chodzi 

Edytowano przez marawstala

nie, soczewicę raczej

Soczewicę to miałam tylko taka rozdrobniona i najlepiej czerwona a ona to szybko się gotuje podobnie jak groch łuskany... Wystarczy dodać majeranku i jest lżejsza : ) 

Gość Gość
5 minut temu, brokentiger87 napisał:

- ok. rok

- nie, dlatego mimo zaleceń czekałam jeszcze 2 miesiąca na przystosowanie się, po pierwszym łyku rosołu myślałam, że zwymiotuję, a i fajny radar mi wyrósł w głowie na tanie wędliny i kurczaki na mieście, nie tykam, ale normalne mięso jest normalne, po zjedzeniu pierwszej ryby miałam sen, że morduję kotka

- rosół z warzywami i bitki wołowe pycha. ryby to zależy, niestety najbardziej smakuje Frosta, musi cosik ulepszać, choć zarzekają się, że nie ulepszają smaku, unikam panierek

Bitki w sosie wlanym są super. A rosół na czym robiony na jakim mięsie?

Gość Starociotka

OPASLE SWINIE PIERRRDOLA O JEDZENIE NA FORUM DLA PRZEGRYWOW, SCHIZOFRENIKOW I TROLI

OMNOMNOMNOM MIESKO DO MORDY I DUUPA WYSRAC CO NIE BROKEN?

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bitki w sosie wlanym są super. A rosół na czym robiony na jakim mięsie?

kurczak;) noga rip kurczak no niestety

Treść została ukryta... Pewnie przez link (?) Ale to nic....

Ok Dzięki... Piszą tu o trujących właściwościach w przypadku spożywania surowych roślin... tak dokładniej wczytam się pozniej, ale myślę, że jedzone z umiarem nie szkodzą... w większych ilościach mogą powodować jakieś tam niestrawności : ) 

ale ja się nie czuję dobrze z tym psychicznie, tylko po karnivorskich posiłkach dłużej mi się nie chce jeść, mniejsza ochota na słodkie, lepsze paznokcie i włosy, lepsze wyniki i praca jelit, ja się na tym wege strasznie wpieprzyłam w słodycze

Treść została ukryta... Pewnie przez link (?) Ale to nic....

Ok Dzięki... Piszą tu o trujących właściwościach w przypadku spożywania surowych roślin... tak dokładniej wczytam się pozniej, ale myślę, że jedzone z umiarem nie szkodzą... w większych ilościach mogą powodować jakieś tam niestrawności : ) 

chodzi o to, że nie każdy ma takie jelita., żeby to trawić, trzeba trenować jelita do trawienia tego i tu się wykopyrtnęłam. mam w rodzinie skłonności do np. raka różnych części układu pokarmowego, więc wolę nie ryzykować takich akrobacji

ale wegetarianizm na pewno da się zrobić bez dziwactw wegańskich, muszę przeczytać o tym jakąś książkę

Gość Gość

Jprdl to nie jest dział o pracy waszych jelit oblechy. Kogo twoja dieta obchodzi durna babo? 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jprdl to nie jest dział o pracy waszych jelit oblechy. Kogo twoja dieta obchodzi durna babo? 

to odpowiedz na temat główny, jak Ci się off-topik o roślinożernym tygrysku nie podoba

Gość marawstala

chodzi o to, że nie każdy ma takie jelita., żeby to trawić, trzeba trenować jelita do trawienia tego i tu się wykopyrtnęłam. mam w rodzinie skłonności do np. raka różnych części układu pokarmowego, więc wolę nie ryzykować takich akrobacji

ale wegetarianizm na pewno da się zrobić bez dziwactw wegańskich, muszę przeczytać o tym jakąś książkę

Ok. Możliwe że nie kazdemu służy... Mam koleżankę która po roku nie jedzenia mięsa wróciła do niego bo miała jakieś problemy właśnie z układem pokarmowym... Jak wyglądał jej codzienny jadłospis nie powiem bo nie wiem... 

Gość marawstala
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

wege to sekta 😪

Tak jak mięsożercy .)

1 minutę temu, brokentiger87 napisał: tylko jeśli tego chcemy X a to jest normalne że tak sprali tygrys mózg że miał problem wypić rosół lub śnił się kociak 🐱 🔨, według leżaczek to sekta 😪 biedne zwierzątka i inne bzdury. 

5 minut temu, Gość marawstala napisał: Tak jak mięsożercy .) X ja jestem wszystko zerca nie prowadzę kanału na yt o jedzeniu mięsa, z tym że pół życia unikalem warzyw kierując się instynktem. 

9 minut temu, Gość marawstala napisał: Ok. Możliwe że nie kazdemu służy... Mam koleżankę która po roku nie jedzenia mięsa wróciła do niego bo miała jakieś problemy właśnie z układem pokarmowym... Jak wyglądał jej codzienny jadłospis nie powiem bo nie wiem...  X ja ograniczylem mięso z kilkunastu kg do kilku miesięcznie DLA OSZCZĘDNOŚCI PIENIĘDZY i gorzej się czuję, ostatnio zjadłem 4 dni piersi z kurczaka i już zupełnie inaczej. 

10 minut temu, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, brokentiger87 napisał: tylko jeśli tego chcemy X a to jest normalne że tak sprali tygrys mózg że miał problem wypić rosół lub śnił się kociak 🐱🔨, według leżaczek to sekta 😪 biedne zwierzątka i inne bzdury. 

ale zwierzątka rzeczywiście biedne, nie tak tego kotka zabijałam, raczej go trułam jakąś substancją, pewnie mojej podświadomości chodziły o testy na zwierzętach 

fakt, że biedne zwierzątka nie mogą być przed biednymi ludźmi

Gość Starociotka

BROKEN SRRA PRZETRAWIONYMI TRUPKAMI KROWKI I KURCZACZKA HEHEHE

Gość Gość

Nie ma jak dorabiac ideologię do nie zarcia czegoś. Nie zemdlej brokuło...jprdl. To wszystko jedynie tkwi w twoim łbie . 

Gość marawstala
11 minut temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość marawstala napisał: Tak jak mięsożercy .) X ja jestem wszystko zerca nie prowadzę kanału na yt o jedzeniu mięsa, z tym że pół życia unikalem warzyw kierując się instynktem. 

Nie oglądam kanałów o wege bo działam instynktownie... Jeśli jesteś wszystkożerny to dziwne, że akurat to mięso a raczej jego brak tak Cię u innych razi... 

Gość Gość
17 minut temu, Leżaczek napisał:

wege to sekta 😪

Gracze to sekta😀

14 minut temu, Leżaczek napisał:

biedne zwierzątka i inne bzdury. 

Co za oblech🤮

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować